12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Kendinden Yaşça Büyük Biriyle Birlikte Olmak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ;

Rüyada kendinden yaşça büyük biriyle beraber olmak

Kendisinin mutsuz olmasına sebep olan, Heyecanını minimuma indiren, Ümitlerini yok eden ve yaşama karşı isteksiz meydana getiren Sorunlarından kurtulmasını bileceğine, Geçim sıkıntısı ile mücadele etmek zorunda kalmayacağına, Duygusal anlamda kendisini iyi hissetmeyen bir arkadaşının Derdine derman olacağına,rüyada kendinden yaşça büyük Birisiyle nişanlanmak, sıkıntıların yakın vakit içerisinde fazla hayrı dokunacak ve sorunsuz bir halde Bertaraf edileceğine ve yok olacağına, Meslek hayatında yeni bir sayfa açılacağına, sevineceğine rivayet edilmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri :

Rüyada kendinden yaşça büyük biriyle beraber olmak gerek kısa gerek uzun solukta fazla iyi işler yapılacağına ve aile üyelerinin beraber hareket etmesi yardımıyla Güzel zamanlar yaşayacağına, yaşamı süresince Maddi olarak zarar etmeyeceğine, almak istediklerini kolaylıkla satın alma gücüne sahip olacağına, rüyada kendinden yaşça büyük biriyle zorla evlenmek,kendisini mutsuz eden, Heyecanını minimuma indiren, Ümitlerini yok eden ve yaşama karşı isteksiz meydana getiren Sorunlarından kurtulmasını bileceğine, ailesiyle mutlu ve mesut yaşayacağına, neşeli haberler alınacağına, rüyada arkadaşının Kendisinden yaş olarak daha büyük Birisiyle evlenmek,Refahlığa ve ferahlığa çıkacağına ve Düşmanların yenilgiye uğratılacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada kendinden yaşça büyük biriyle ilişkiye girdiğini görmek

Geçim sıkıntısı ile mücadele etmek zorunda kalmayacağına, mesleki başarısını çoğaltmak için mevcud kabiliyetlerini ortaya koyabileceği fırsatları fazla iyi değerlendireceğine ve bütün Engellilerin üstesinden gelineceğine, yaşanmış olan sıkıntıların kısa süre içerisinde son bulacağına, yeni bir Avrupa ülkesine göç etmek için yola çıkılacağına, Tartışmaların münakaşaların anlaşmazlıkların ve kavgaların vuku bulmuş olduğu bir ortamın yardımıyla düzeleceğine, parasal sıkıntı ve problemlerin sona ereceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada kendinden yaşça büyük biriyle evlenmek

Atılacak adımlarla fazla büyük kazanımlar ve başarılar sahibi olacağına, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, aile yaşamındaki uyumun ve huzurun da artacağına, Duygusal anlamda kendisini iyi hissetmeyen bir arkadaşının Derdine derman olacağına, huzurunun kaçacağına ancak sonrasında aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin sona ereceğine, yakınları ile dayanışma içerisinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kendinden yaşça büyük biriyle Sevgili olmak, her şeyimi paylaşmak bir gün ona aşık olmak ve gerçek duyguları yaşamak

Şayet bir düşmanı var ise, Düşmanını bertaraf edeceğine, dinini yaşayacağına, öteki kişilere yol gösterici olunacağına ve hayrı dokunacak bir işle ilgili destek verileceğine, fazla hayrı dokunacak vakalar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, sıkıntıların yakın vakit içerisinde fazla hayrı dokunacak ve sorunsuz bir halde Bertaraf edileceğine ve yok olacağına, kazancının gittikçe artacağına, problemlerinin kısa bir müddet içerisinde çözüm bulacağına, girmiş olduğu işlerin hepimiz tarafınca takip edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendinden yaşça büyük Birisiyle öpüşmek

Pojelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı sahibi olacağına, Meslek hayatında yeni bir sayfa açılacağına, gelecek ile ilgili fazla büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, kazancının bereketleneceğine, problemlerinden kısa bir müddet içerisinde kurtulacağına, işlerinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada kendinden yaşça büyük Birisiyle kavga etmek

Hastalık veren bir durumdan kurtulup kendisini fazla iyi bölgelere getirecek birtakım Çalışmalar ortaya koyacağına, sevineceğine, harcanan emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, yaşamının en güzel günlerini geçireceğine, hem kazancının hem de daha huzurlu olacağına, hayrı dokunacak bir halde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına rivayet edilir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ;

Rüyada Birisiyle beraber olmak öz güveninin yerine geleceğine, işle Alakalı olarak ara sıra sorun çekse de bu tarz şeyleri yakında atlatacağına, zararı olan bir alışkanlığın bırakılacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, işle ve aile ile güzel ve de hayırlı haberlerin alınacağına, sıkıntılarından ve problemlerinden kurtulup fazla büyük bir huzura kavuşacağına, keyifli ve güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler