12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Kendini Hamile Görmek Ve Doğum Yapamamak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ;

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum yapamamak hayallerin peşi peşine gerçekleştirilmeye başlanacağına, alacağı birtakım iş tekliflerini değerlendirmek için Kısa bir süreliğine bir tatile çıkacağına, İş hayatında istediği başarıyı sahibi olacağına, kazanılmış olduğu zaferlerin aile yaşamını pozitif biçimde etkileyeceğine, rüyada kendini hamile görmek ve bebeğin hareket etmesi ,Aile içerisindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, Lüksün ve konforun de artmasına aracı ve yardımcı olacağına, Sıkıntı ettiği şeylerin ve Endişelendiği ve şüpheye düştüğü konuların biteceğine, aramış olduğu sevgiyi, bağlılığı ve tutkuyu yaşama şansına kavuşacağına, gün geçtikçe daha mutlu ve daha yaşam dolu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri :

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum yapamamak helal ve de hayırlı kazançlar sahibi olacağına, Büyük ve önemli bir yatırımda bulunarak kendi işinin patronu olacağına, Meslek hayatında karşısına çıkan problemleri rahat bir halde sona erdireceğine, rüyada kendini gebe görmek ve aldırmak istemek ,cemiyet bireylerinin birbiri ile sulh içerisinde olacağına, verimli ve bolluk içerisinde yaşam bir yaşayacağına, hayallerin peşi peşine gerçekleştirilmeye başlanacağına, Rızkının bereketleneceğine ve artacağına, keyfinin, Rahatının Güler yüzünün ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğurmak

Alacağı birtakım iş tekliflerini değerlendirmek için Kısa bir süreliğine bir tatile çıkacağına, alınacak hayrı dokunacak ve neşeli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, rüyada kendini hamile görmek ve bebeğin tekme atması,davranışları ile olmasıyla birlikte yaşam şekliyle de insanlara örnek olacağına, ün sahibi olacağına, kısa vakit içerisinde başarıya ulaşmış işlere girileceğine, ileriye yönelik hayrı dokunacak yatırımları olacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğum sancısı çekmek

Yardım edilmiş olan insanlardan Hayırlı dualar alacağına, aylık kazancının artacağına, Aile içerisindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, elde edilmiş kazancın daha iyi ve daha hayrı dokunacak işler için kullanılacağına, İş hayatında istediği başarıyı sahibi olacağına, kazanılmış olduğu zaferlerin aile yaşamını pozitif biçimde etkileyeceğine, rüyada kendini hamile görmek ve erkek bebek doğurmak,Aile içerisindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, Lüksün ve konforun de artmasına aracı ve yardımcı olacağına, lüks yaşamının ve konforlu hayatının yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kendini hamile görmek ve aglamak

Başarıya ulaşmış olacağına, ilerleyeceğine, hepimiz tarafınca tebrik ve taktir göreceğine, Sıkıntı ettiği şeylerin ve Endişelendiği ve şüpheye düştüğü konuların biteceğine, bolca para kazanıp kalan ömrünün refah içerisinde geçeceğine, Ev hayatında ve iş hayatında Yakın tarihlerde herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, mutluluktan, Sevinçten mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını bilemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada kendini hamile görmek ve bebeği istememek

Belli bir standardın altına düşmeden yaşamını sürdüreceğine, aramış olduğu sevgiyi, bağlılığı ve tutkuyu yaşama şansına kavuşacağına, rüyada kendini hamile görmek ve doğuma gitmek,uzmanlığı dışındaki bir iş yardımıyla insanın fazla varlıklı bir yaşam süreceğine, rızkının sonsuz olacağına, kendisine yeterli bir işe girerek Rakipleri ile aradaki farkı büyük ölçüde açacağına, fazla büyük oranda para sahibi olacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada kendini hamile görmek ve bebeğin ölmesi

İŞ ve meslek hayatında akıllı ve aklıllı biri olarak iyi bir noktaya geleceğine, iş dünyasında Saygı gösterilen takdir edilen ve sevilen bir şahıs olunacağına, mutlu, rahat ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, gün geçtikçe daha mutlu ve daha yaşam dolu olunacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, Eline geçen fırsatları ve imkanları fazla iyi bir halde değerlendireceğine, sağlığının yerinde kalacağına rivayet edilir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ;

Rüyada Doğum yapamamak Kederlerin, üzüntülerin, dertlerin, can sıkıcı olayların son bulacağına, pozitif, güzel ve sürpriz Gelişmelerle karşı karşıya geleceğine, rahata erişeceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, yaşamı süresince ilkelerinden taviz vermeyeceğine, maddi imkânlarının çokluğu yardımıyla dilediği gibi yaşayacağına alamet etmektedir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler