13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Kızımı Beyaz Elbiseyle Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kızımı beyaz kıyafetle görmek emek ve kıymet verdiği kişilerden vefasızlık ve de nankörlük göreceğine, etrafındaki insanlara karşı utangaç olacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin egemen olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile yaşamına yansıyacağına alamet eder.

Rüyayı görenin yapmış olduğu çalışmaların heba olacağına, bir kardeşi ile arasının bozulacağına, uzun uğraşlar sonucunda biriktirdiği zenginliği kaybedeceğine, sıkışık geçen bir sezonun peşinden birazcık kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, maddi olarak kötü geçen bir devrin kapanacağına, fazla çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına ve sıkıntılarından ve problemlerinden yakın bir süre içerisinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kızımı beyaz kıyafetle görmek ümit dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanmış olan bitkinlikten dolayı bir tatile çıkılacağına, iyi halin geleceğine işarettir.

Rüyada kızımı kırmızı kıyafetle görmek işlerinde yaşamış olduğu sıkıntının yakında son bulacağına, mal varlığının bir bölümünün kaybedileceğine, yapılan işte tek başına bırakılacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada beyaz kıyafetle oynamak hastalıklardan uzak sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, iş ile ilgili fazla hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada kızını beyaz kıyafetle maddi olarak kayıplar yaşanacağına, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da fazla huzursuz ve rahatsız olacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada sevgilisini beyaz kıyafetle görmek maneviyat açısından doygunluk olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden fazla daha çok artacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile rahat bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada babayı beyaz kıyafetle görmek devamlı ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, işlerinin uzun uzun bir müddet ters gideceğine, iş hayatında el attığı tüm işlerden başarısızlıkla çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kardeşini beyaz kıyafetle görmek maddi olarak fazla sorun çekileceğine, bir sebepten ötürü kendi içerisine kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kızı beyaz kıyafetle görmek kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, hasadının tarlasında kalacağına, çok fazla yağıştan veya doludan dolayı tarlasının zarar göreceğine delalet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada kızımı beyaz elbiseyle görmek,rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek,rüyada kızını beyaz kıyafetle görmek,rüyada kızını beyazlar içinde görmek,rüyada kızını beyaz önlükle görmek v.b ” rüyada kızımı görmek ” ile ilgili diğer rüya tabirlerine de arama yaparak sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler