19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Kürekle Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kürekle fare öldürmek fazla mutlu, rahat ve rahat bir yaşam süreceğine, içerisinde bulundukları zor durumları beraber çözeceklerine, gerekmekte olan ne var ise her insanın elinden geldiğince destek sağlayacağına, gelecek odaklı plan projeler düşüneceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarı göstermiş olacağına, fazla zor zamanlar geçirdikten sonrasında rahata ulaşılacağına, yakın vakit içerisinde fazla büyük bir kaza meydana geleceğine, saadet ve para mevzusunda hiç sorun çekmeden, rahat, sıhhatli bir yaşam süreceğine, öteki taraftan yapılan birtakım işlerde kazanç edileceği için pek çok defa borç alınacağına işaret eder.

Rüyada kürekle fare öldürmek problemlerin sona ereceğine, yaşanmış olan sıkıntıların son bulacağına, işlerindeki yavaşlamanın sona ereceğine ve işlere hareket geleceğine, ticaretinin genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kürekle kum atmak uzun bir süredir hayali kurulan şeylerin kısa süre içerisinde gerçek olacağına, insanın hayırlı kısmetler ile ve fırsatlar ile karşılaşacağına, bu sayede rızkının fazla daha türlü türlü hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada kürekle kovalamak içerisinde bulunan bütün sıkıntılardan, yaşamış olduğu üzüntülerden ve yıpranmasına sebep olan herşeyden çok büyük ölçüde kopacağına, insanın bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine Delâlet etmektedir.

Rüyada kürekle toprak düzeltmek aile fertleri ile hiç yoktan yere münakaşa yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, huzursuz hissetmesine sebep olan ve korktuğu şeylerden kurtulacağına rivayet edilir.

Rüyada kürekle temizlik yapmak zor zamanların, sıkıntıların ve para yokluğunun artık mazide kalacağına, işlerinin problemsiz biçimde ilerleyeceğine ve rüyayı gören kişinin aksi durumlara ve engel olan şeylere takılmayacağına delalet eder.

Rüyada kürekle gömüt kazmak hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, kazandığı miktarın azalacağına, geçimin daha zor bir duruma geleceğine, aile içindeki yokluk sebebiyle huzur ve neşesinin da kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kürekle toprak atmak pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntı ve problemlerin sona ereceğine, uzun sohbetler edeceğine inanılır.

Rüyada kürekle adam görmek hayırlı çalışmaların gerçek olacağına, uzun süredir hasretini çekmiş olduğu biriyle kavuşacağına inanılır.

Ayrıca ; rüyada kürekle kar temizlemek,rüyada kürekle kum doldurmak,rüyada kürekle toprak bellemek,rüyada kürekle kar atmak,rüyada kürekle yol açmak gibi ” rüyada kürek görmek “ ile alakalı olan diğer rüya tabirlerine de göz atabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler