13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Mersin Meyvesi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada mersin meyvesi görmek

Kötü niyetli bir insanın başa açacağı bela yüzünden haddinden fazla uzun süre problemlerle boğuşulacağına, Tamamıyla içerisine kapanacağına, daha iyi yaşam koşullarına sahip olacağına, vaaz ve nasihate, kulağa küpe olacak tembihler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, bunun başarılarının devamlı olmasına vesile olacağına, mal mülk ve para sahibi olacağına, sevmiş olduğu bireyler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, evinin bol kazanç,bereket ve huzura kavuşacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada mersin meyvesi gördüyseniz: Birtakım yanlışlar için fazla geç kalmadığınızı da bilin.

Rüyada mersin meyvesi görmek dargın olanların ve küskünlerin barışacağına, önüne pek fazla olanak sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut olan kabiliyetini daha da iyi hale getirip, güzide bir eleman haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mersin meyvesi toplamak

Kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber sebebiyle haddinden fazla uzun süre sorun içerisine düşüleceğine, fakat bu kazanç ile fazla zarar veren bir probleminin sona erdirileceğine, daha farklı mesele var ise ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada mersin meyvesi yemek

İş hayatında bir dedikoduya araç-gereç olacağına, problemlerle dolu ve maddiyat açısından zarar getirecek bir çalışmanın içerisine girileceğine, ağzının tadının bozulacağına inanılır.

Rüyada mersin toplamak iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allahü teâlâ’tan dilediği ne var ise elde ederek iyi bir yaşam süreceğine, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada siyah mersin yemek sorun çekmiş olduğu mevzularda fazla iyi bir sonuca ulaşacağına, kendisini iyi ve rahat hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada mersin balığı görmek problemlerin yakın vakit içerisinde biteceğine, dertlerin, üzen şeylerin ve tartışılan konuların sona ereceğine işarettir.

Rüyada beyaz mersin görmek en kısa süre içerisinde ayağa kalkacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına yorulur.

Rüyada beyaz mersin toplamak kendisini büyük bir boşluk içerisinde bulacağına ve kazancının istemeden de olsa düşeceğine, hayır getirecek birtakım çalışmaların ortaya konulması yardımıyla kötü şansın kırılacağına işaret etmektedir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler