19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Ölmüş Birinin Ayakkabısını Yıkamak

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını yıkamak kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne devamlı bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, bir sebepten ötürü fazla daha dikkatli ve zekice adımlar atarak uğrayabileceği zararlara engel olabileceğine, işlerin fazla çok bereketli ve de hayırlı kazançlar getireceğine, problemlerinin biteceğine, sevmiş olduğu şahıslarla fazla mutlu olacağına, aile içerisinde keyif ve neşe dolu günlerin yakında başlayacağına, günaha, harama, zinadan ve yasak olan şeylerden geride duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, bir sebepten ötürü fazla büyük sıkıntılarla karşılaşacağına, kazancın arttırılması mevzusunda büyük adımlar atılacağına, fazla büyük kısmetlere sahip olacağına, kendisini fazla mutsuz, bitkin ve hasta hissedeceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını yıkamak hayat standartlarının artacağına, iş hayatında fazla kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını giymek çok ciddi ve de büyük işlerin içerisinde yer alacak adların başlangıcında olacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonrasında son bulacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin eski ayakkabısını görmek böylelikle hayata tekrardan sarılacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, mal ve mülkünün ve parasının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını görmek fazla rahat edeceği birtakım işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını silmek yakın bir arkadaşa iş olanağı sağlanacağına, verilmiş olan sözlerin uğranacak bir kriz sebebiyle tutulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını almak içinden çıkılamayacakmış gibi görünen problemlerin yakın bir vakit içerisinde çözüm bulacağına ve büyük kazanımlar ve başarılar sahibi olacağına, mutlulukların gün geçtikçe daha da artacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ayakkabısını temizlemek Allahü teâlâ’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, fazla başarı göstermiş olup iş hayatında üst makamlarda yer alacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş insanın ayakkabısını görmek rüyayı gören insanın kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, eş ve çocuk sahibi olacağına işarettir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler