12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Pazar Kurulması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada pazar kurulması kazancının eksilmeyeceğine, Çok mutlu edecek ve çok sevindirecek bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarıyla gerçekleştireceğine, Hiç zahmet çekmeden vekile çekmeden bir yaşam yaşayacağına, üzüntülerinin yerini saadetin ve sevincin alacağına, Keyfinin neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç noksan olmayacağına, yoksul yoksula elindeki para kadar yardım edeceğine, girmiş olduğu bütün işlerden kendi çabasıyla başarılı bir şekilde çıkacağına, fazla Çok güzel bereketli ve çok çok paralar kazandıracak birtakım işlerin altına altın harflerle adını yazdıracağına ve imzasını atacağına, eş, dost veya akrabalarından hem maddi hemde manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile yaşamının daha da güzel bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada pazar kurulması gördüyseniz: Denemeniz durumunda fark yaratabilirsiniz.

Rüyada pazar toplamak Hayatında hiç ummadığı bir anda ve beklemediği bir zamanda ve müjde verici gelişmeler yaşanmasına, elinden hiçbir şey gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada pazar dolaşmak İşlerinde başarısız ve yeteneksiz olacağına, güvenilir şahıslarla yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada pazar aramak maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin gittikçe azalması yüzünden borçlarının artacağına, birtakım engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, feraha ereceğine inanılır.

Rüyada pazar çantası mutsuz veya problemlerle boğuşan birtakım dostlara destek olacağına, insanın depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bundan dolayı de bütün düzeninin bozulacağına delalet eder.

Rüyada pazar kurulması güçlük çekilen bir devrin geride kalacağına, yapılan hata hakkında iş mevzusunda edinim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada pazar dolaşmak hayırlı bir yola girileceğine, terfi alamayacağına işarettir.

Rüyada pazar günü blöf meydana getiren bir şahıs yüzünden iş hayatında fazla kötü bir duruma düşüleceğine, fakat sonrasında dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına delalet eder.

Rüyada pazar yeri onun ön ayak olması yardımıyla ekmek sahibi olacağına, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine inanılır.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler