17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Perde Yaptırmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada perde yaptırmak keyfinin olmayacağına, hanesinde eşiyle devamlı tartışacağına, işlerinin devamlı daha kötüye gideceğine, büyük oranda kazanç sağlayacağına, rahat biçimde yaşayacağına, saygı duyulan kişiliğini insanlar içinde temizlemek için büyük bir emek sarfedeceğine, kısa süre içerisinde maneviyat açısından büyük bir boşluk hissedileceğine, baya bir uğraştıktan sonrasında problemi birazcık düzelteceğine, bir sebepten ötürü fazla zorlanacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada perde gör arkadaşlarının ve yakın çevresinin daima güvenilir olacağına, rüyayı gören kişinin sırtının katiyen yere gelmeyeceğine, problemli geçen bir devrin son bulacağına, yapılan hataların tekrar edilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada tül perde çevresindeki insanlar ile devamlı tartışıp duracağına, hayır getirecek ve bolca çok paralar kazanılacak ve refah seviyesini yükseltecek bir süreç içerisine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah perde şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, fakat ondan sonra yaşanacak çeşit çeşit problemlerden dolayı fazla büyük problemler çekerek hiç beklemediği pek çok sorun ile karşı karşıya geleceğine ve yapmış olduğu işlerde neredeyse attığı her adımda fazla büyük problemler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada perde düşürmek hayalini kurduğu şeylerin gerçek olmasını sağlayacağına, güzel ve de rahat günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içerisinde kara geçirileceğine delalet eder.

Rüyada perde düşmesi fazla hayırlı ve de büyük kazanımlar ve başarılar sahibi olacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada kahverengi perde sıkıntılarının git gide daha kötü bir hale geleceğine, sevmiş olduğu kişilerden zarar göreceğine, kazanılan fakat hemen hemen ele geçmeyen paraya işaret etmektedir.

Rüyada tül perde düzeltmek yaşam daha pozitif yönde bakılacağına, yaşamının pozitif yönde biçimde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada perde kapamak daha çok para kazanacağına, fakat ondan sonra gerçekleri öğrendiği zaman bu şahıs ile olan bütün irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına delalet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada perde görmek,rüyada perde takmak,rüyada perde yıkamak,rüyada perde görmek ne demek,rüyada perde asmak gibi ” rüyada perde görmek ” ile ilgili olan diğer rüya tabirlerine de arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler