19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Resim Karalamak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada fotoğraf karalamak kaçırılmış olan fırsatların yeniden ele geçirileceğine, eskiden olan ağzının tadının ve keyfinin tekrar yerine geleceğine, kötü gününü de paylaşacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan dolayı yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir vakit pençesinden kurtulamayacağına, problemlerini bu sayede bitireceğine, herhangi bir sıhhat problemi yaşamayacağına, bir müddet yeni girişimlerde bulunamayacağına, amaçlarına kavuşacağına ve muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf boyama ortak olarak işe gireceği birtakım bireyler ile fazla sorun veren durumlardan kurtulacağına, daha çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada fotoğraf kağıdı mevki ve kariyer sahibi olunacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bol ve bereketli olacağına işaret eder.

Rüyada fotoğraf karalamak eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, sıhhat problemleri dolu bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraf düşmesi fazla iyi giden işlerin duracağına, onun bir sıkıntısını veya derdini çözeceğine işaret eder.

Rüyada fotoğraf bakmak fazla yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile fazla hayırlı ve de büyük yatırımlar yapılacağına, pek fazla sorunun peş peşe çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada fotoğraf gelmesi fakat hemen sonra işlerinin yakın vakit içerisinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, zarar getirecek bir şahıs ile bütün bağların koparılacağına inanılır.

Rüyada fotoğraf aramak kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, zorluklar süreçler karşısında göstereceği tutuma ve daha farklı kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine gore kıymet kazanacağına işaret eder.

Rüyada fotoğraf tabirdot kurulan dostlukların yaşanmış olan vakalarla daha da perçinleneceğine, hanede bulunan kişileri fazla üzecek bir karar verileceğine, uzun bir süredir sahip olunan kıymetli bir eşyanın elden çıkarılacağına işarettir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler