13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Salkım Üzüm Satın Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada salkım üzüm satın almak iş yaşamının hayırlı bir halde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal etmiş olduğu projeler için harcayacağına, yapmış olduğu çalışmalar ile insanlar içinde fazla saygı duyulan bir yere kavuşacağına, problemlerinin kısa bir vakit içerisinde son bulacağına, endişelerin son bulacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, sözleri tutulacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine,  yapılan hatalardan dolayı fazla keder duyulacağına, büyük bir proje gerçek olacağına, güzel bir evliliğe işarettir.

Rüyada salkım üzüm satın almak gördüyseniz: Uzun zamandan beri kafanızı meşgul eden bir mevzuda da birtakım sert kararlar alıp kararsızlığınızı yenmelisiniz.

Rüyada salkım üzüm satın almak doya doya sefa süreceğine, tövbelerin maksadına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine Delâlet etmektedir.

Rüyada salkım salkım sarı üzüm görmek geçim kolaylığı içerisinde olacağına, türlü türlü çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir mevzuda birtakım büyük çalışmalar gerçek olacağına işarettir.

Rüyada salkım salkım kara üzüm görmek geleceğe olan inancını yitireceğine, ekonomik sıkıntı ve telaşı içerisine düşeceğine delalet eder.

Rüyada salkım salkım üzüm toplamak kariyerinin yükseleceğine ve insanın emri altında pek fazla insanın olacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması yardımıyla iş sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada salkım salkım siyah üzüm görmek yeni bir otomobil satın alınacağına, zahmet verici çalışmaların başarı göstermiş bir halde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin onarım edileceğine, eşler arasında çıkan bazı tartışmaların son bulacağına ve Refahlığa ve ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada salkım salkım üzüm yemek işlerinin yoluna girip ekonomik olarak aylık gelirinin yükseleceğine, anne ve babanın tartışmasına şahit olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada salkım salkım yeşil üzüm görmek yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık bütün ipleri koparacağına, fesat kimselerin çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada salkım salkım beyaz üzüm görmek kabiliyetleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler