7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Sevdiğin Kızın Kaçması

Rüyada sevdiğin kızın kaçması başına fazla güzel vakalar geleceğine, uzun bir süredir moralini bozan ve üzen durumların düzeleceğine ve aile yaşamında fazla güzel gelişmeler yaşanacağına, başlangıcında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönerek durduğuna, kötü şahıslarla karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, aile yaşamında fazla istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve fazla güzel bir yaşam süreceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, ona dört elle gönülden bağlanacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, uzun uğraşlar neticesinde rahat bir nefes alınacağına, ebeveyn dualarının alınması sebebi ile işlerin açılacağına, yaşanmış olan kıskançlığın açmış olduğu problemlerin düzeltileceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızın kaçması gördüyseniz: Savlarınıza yada tezlerinize karşı çıkan bireyler olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın sözlenmesi kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, yaşamış olduğu problemlerin katlanarak devam edeceğine fakat ondan sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın kaçması fazla uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir vakit içerisinde birer birer gerçekleştireceğine, alınan bir iş teklifinden dolayı gurbete çıkılacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın açılması üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin son bulacağına, işinde en üst noktaya gelmek için tutkulu, azimli ve emin duruşundan ödün vermeyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın ilgilenmemesi kimi zaman bu şekilde yaparak daha rahat ve rahat olunduğuna,  fazla güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha değişik bir halde hareket edileceğine, bir sebepten ötürü fazla büyük problemler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın aldatması fazla sıkıntılı bir dönem geçireceğine fakat kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından Tamamıyla çıkaracağına, artan özgüveninin de yardımı ile fazla uzun bir süredir ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin bir kızın sarılması insanın sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, fakat karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden ötürü doğru olmayan bir adım atacağına, yapmış olduğu işin de sıkıntılı olması sebebi ile istenmeyen durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın gülümsemesi üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın konuşmaması yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve mevki sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin fazla kötü sonuçlar doğuracağına Delâlet etmektedir.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler