7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada sevgilinin Beyaz Araba Aldığını Görmek

Rüyada sevgilinin beyaz araba aldığını görmek

Kendi kabuğuna çekileceğine, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni işler yapılacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, başarılarını ispat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin beyaz araba aldığını gördüyseniz: Tatil yapmanız veya dalga geçerek dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor.

Rüyada sevgilinin beyaz araba aldığını görmek işlerden hayır gelmeyeceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin beyaz araba aldığını görmek engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin siyah araba aldığını görmek

Kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşimin beyaz araba aldığını görmek

Kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına delalet eder.

Rüyada kocanın beyaz araba aldığını görmek

Kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine yorulur.

Rüyada abimin beyaz araba aldığını görmek

Hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, insanların takdirini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin araba aldığını görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine delalettir.

Rüyada yeni beyaz araba aldığını görmek iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına alamet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada beyaz araba sürmek,rüyada beyaz araba kullanmak,rüyada beyaz araba aldığını görmek,rüyada beyaz araba satın almak,rüyada beyaz araba sahibi olduğunu görmek gibi rüyada araba almak ile alakası olan diğer rüya tabirlerine de göz atabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler