21.6 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Sevgilinin Uyuması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevgilinin uyuması karlı ve hayırlı fırsatların sahibi olacağına, iş bitiriciliği yardımıyla tecim dünyasının önde gelen adları içinde yer alacağına, eş, dost veya yakın akrabalardan alınacak olan yardım ve destekler sayesinde parasal problemlerin son bulacağına, borçlarının, kötü geçen günlerin ve illet hastalıklarının de sona ermesine vesile olacağına, yaşamı süresince tekrar yoksulluk ve yokluk görmeyeceğine, kısa süreli olarak başlamış olan problemlerin daha da uzamasına sebep olacağına, kendisini yıpratacak ve erkenden yaşlanmayı sağlayacak hiçbir probleminin olmayacağına, makbul olan hayat tarzını seçeceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada sevgilinin kötülenmesi yeni bir toplumsal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allahü teâlâ yolunda harcanacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin yakınlaşması pek çok ortak nokta bulunduğunun fark edileceğine ve peşinden hayırlı bir halde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, insanın bir süre doğru karar vermek adına içerisinde bulunmuş olduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin tükürmesi rüyayı gören insanın huzurunu ve de keyfini yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, hain bir şahıs tarafınca oyuna getirileceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin su istemesi gözünü bürüyen para ve mal mülk hırsına kapılacağına, fazla üst makamlara geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin görmek daha öncesinde yaşamış olduğu olaylardan dolayı fazla kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, statü atlayacağına, aşama edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin gay olması büyük bir mesele oluşacağına, gereksinimlerini giderebileceğine ve sahip olmak istediği şeylere erişeceğine Delâlet etmektedir.

Rüyada sevgilinin su alması kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, Allahü teâlâ’ın kendisine deyim yerindeyse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin kel olması hem de sevdiklerinin olacağına, Planlanmış ve programlı davranacağına bu sayede de istediği kazanç ve başarıyı da sahibi olacağına delalet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada sevgiliyle uyumak,rüyada sevgiliyi uyurken görmek,rüyada sevdiğinin uyuduğunu görmek,rüyada sevgiliyle uyurken yakalanmak,rüyada sevgiliyle uyumak diyanet,rüyada sevgiliyle uyumak rüya tabirleri gibi “ rüyada sevgilinin uyuduğunu görmek “ ile alakalı olan diğer rüya tabirlerine de arama menüsünü kullanarak sitemizde ulaşabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler