21.7 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Sınava Geç Kaldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sınava geç kaldığını görmek diyanet bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek daima seçkin bir toplumda yaşanacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, kaygı etmiş olduğu mevzularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar yardımıyla aile yaşamında yaşanmış olan tartışmaların son bulacağına, iş hayatında fazla büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, insanın kötü halde yanılacağına, hem moral hem de ana para kaybedeceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada sınava geç kaldığını görmek diyanet gördüyseniz: Nelerin altından kalktığınızı görüp size hayranlık duyacak şahıslarla karşılaşacağınız bir süre boyunca giriyorsunuz.

Rüyada sınava geç kaldığını görmek diyanet ileride yaşanabilecek sıhhat problemleri için çeşit çeşit kontrollerden geçileceğine, ailesi içerisinde yaşanmış olan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada bir sınava geç kaldığını görmek hem maddi hemde manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor günlerin mazide kalacağına, saygı duyulan biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sınava geç kaldığını sanmak başarıya ulaşmış olunacak birtakım çalışmalara girileceğine, daha fazla para kazanacağına, rahatının yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gireceği sınava geç kaldığını görmek mantıklı ve zekice hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine fanatik bırakacağına, yalnızca maddi gücünün değil hem de manevi gücünün de yaşam boyu süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sınava geç kaldığını görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, yaşanılan semtte veya iş hayatında bir dedikoduya araç-gereç olunacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada işe geç kaldığını görmek rüyayı gören kişinin de bu durumun bir parçası olacağına ve insanların mutluluğunu paylaşıp, onları kutlama edeceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonrasında güç toplayabileceği bir vakit dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kel kaldığını görmek fazla güzel vakalar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada geç kaldıgını görmek sürekli hayallerini kurduğu gibi bir evin sahibi olacağına, yeni bir sayfa açacağına ve rahat bir hayat süreceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı zekice hamleler yardımıyla fazla büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler