13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Siyah Büyük Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek kırgın ve küs olanların barışacağına, sıkıntılı,stresli ve zor günlerin yakında olduğuna, aldığı bir karar sayesinde rahat bir nefes alacağına, işlerinde yaşanmış olan problemlerin üstesinden geleceğine, erken davranılması yardımıyla iş hayatnda fazla kazanç sahibi olunacağına, hiç beklenmeyen aniden fazla güzel bir haber alınacağına, aşama kaydedeceğine, iş yaşamının Tamamıyla bozulacağına, keyifli mekânlara gideceğine, borçlarının artacağına ve kazancının da düşeceğine, kısa süre içerisinde kendi işine sahip olunacağına, bereket ve de bolluk içerisinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, maddi olarak zarar edeceğine, yılların alın terini ve birikimini de böylelikle kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada büyük siyah şemsiye görmek karşılaşılan kötü olaylardan dolayı istenmeyen durumlara düşüleceğine, rahatlığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada siyah şemsiye Allahü teâlâ’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, gönül işlerinden yana ummuş olduğu ile karşılaşamayacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada büyük yeşil şemsiye görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar meydana getirecek duruma geleceğine, rahat bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında mevki sahibi olunacağına, sıhhat problemlerinin ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine yorulur.

Rüyada büyük şemsiye altına girmek mal mülk mevzusunda fazla büyük adımlar atıp fazla varlıklı olacağına, bütün söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına işarettir.

Rüyada birinden siyah şemsiye almak alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, talih oyunlarından birini kazanması yardımıyla cebine para gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah şemsiye armağan almak aniden meydana gelen bir aksi durum yüzünden büyük bir istekle kovaladığı bir işin  bir türlü gerçek olmayacağına, ondan sonra iş hayatına yine dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve problemlerin çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, mal mülk ve para sahibi olunacağına delalet eder.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler