19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Süpürge ile Süpürmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada süpürge ile süpürmek sıkıntıların son bulacağına, herhangi bir kabahat ile suçlanan insanın, bu durumdan kurtulacağına, iş mevzusunda fazla güzel ve de hayırlı adımlar atılacağına, zararı dokunan bir alışkanlığın yakın bir süre içerisinde bırakılacağına, yakın komşularından ve akrabalarından destek bekleyeceğine, yaşam içinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve hem maddi hemde manevi olarak fazla büyük zararlarle uğraşılacağına, hem maddi hemde manevi olarak baya bir gelişme yaşanacağına, insanların imrenen gözlerle bakmış olduğu kimse olacağına, hayal kırıklığına sebebiyet veren bir durumun son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve süpürge tutmak hayırlı ve neşeli haberler alınacağına, rızkının ve de kazandığı paranın düşeceğine Delâlet etmektedir.

Rüyada bir fazla süpürge görmek kazancın ortaya konacak olan projeler yardımıyla artacağına, yakaladığı tüm fırsatların boş çıkacağına rivayet eder.

Rüyada süpürge bulmak isabetli adımlar atacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine delalet eder.

Rüyada süpürge ile süpürmek pişmanlık hissedeceğine ve üzüleceğine, artık neşeli ve keyifli bir yaşam istediğine ve bu sebepten yaşamı ile ilgili fazla büyük atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada süpürge ne demek iş hayatında yüksek konumlara çıkacağına, fazla daha iyi bir pozisyona geleceğine, yakınları ile içinde büyük anlaşmazlıklar ve düşünce ayrılıkları yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada evi süpürge ile süpürmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının vakit içerisinde yine ortaya çıkacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine rivayet eder.

Rüyada çöp süpürge görmek içerisine düşmüş olduğu kötü durumlardan kısa süre içerisinde kurtulacağına, sevmiş olduğu insanlar tarafınca daima el üzerinde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, yüklü oranda kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada süpürge ile dövmek kısmetin hiçbir vakit kapanmayacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Ayrıca ;rüyada süpürge ile evi süpürmek,rüyada süpürge ile uçmak,rüyada süpürge ile örümcek ağı temizlemek,rüyada süpürge ile bahçe süpürmek,rüyada süpürge ile balkon süpürmek benzeri ” rüyada süpürge görmek” ile alakalı olan diğer rüya yorumları da sitemizde yer almaktadır.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler