17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Yatağın Üstünde Yemek Yemek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yatağın üzerinde yemek yemek

Atılacak adımlar yardımıyla fazla büyük başarılar elde edeceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse kısa sürede sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, insanın dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş mevzusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gerekmekte olan motivasyonun sağlanamayacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, yaşamının belli bir rutine oturacağına, fazla büyük bir mutluluk duyacağına, insanın kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalet eder.

Rüyada yatağın üzerinde yemek yemek gördüyseniz: Size verilen tembih yada bilgilere dikkat edin.

Rüyada yatağın üzerinde yemek yemek uzun seneler süresince rüyayı gören kişi ile bu şahıs arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, rüyayı gören kişinin işe girmesi ile beraber fazla rahata erişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatağın üzerinde gül görmek

Uzun bir süredir yapmak istediği ancak bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, aydınlanacağına inanılır.

Rüyada yatağın üzerinde zıplamak

Kısa süre içerisinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, dedikodu edeceğine delalet eder.

Rüyada yatağın üzerinde kan görmek

Yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun bir süredir karar bekleyen bir mevzuda son sözün söyleneceğine, elinin darlık içerisinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatağın üzerinde kedi görmek

Fazla güzel ve de hayırlı sonuçlar sahibi olacağına, ruhani önderlik yapacağına işaret eder.

Rüyada yatağın üzerinde bıçak görmek

Mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, sıhhat problemleri yaşanacağına ve refah kaçıracak vakalar yaşanacağına delalet eder rüyada yarış kazanmak insanın aile yaşamında ve iş hayatında fazla güzel ve de hayırlı olayların başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada yatağın üzerinde seccade görmek

Büyük bir proje ortaya koyacağına, tüm problemlerin ve sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Rüyada yatağın üzerinde örümcek görmek

Eve bol kazanç,bereket ve huzura dolacağına, haksızlık meydana getiren kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların son bulacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına yorulur.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler