25.2 C
New York kenti
Salı, Ekim 3, 2023

Rüyada Yeğen Kaybetmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yeğen yitirmek mutlu ve rahat günlere kavuşulacağına, aile üyelerinden birisinin evlilik maksadı ile ciddi kararlar vereceğine ve gerçekleştireceğine, yakın bir süre içerisinde fazla ses getirecek bir işe gireceğine, pek fazla sorunun peş peşe çözüme kavuşacağına, hususi hayatında mutluluğu elde etmesine, bunun verdiği motivasyon yardımıyla her zorluğun üstesinden kolay bir şekilde geleceğine, lüksünün artacağına, her insanın hayır duasını almaya kavuşacağına, kıymet verdiği gibi kıymet göreceğine, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada yeğen yitirmek gördüyseniz: Duygusal açıdan birazcık yalnız, birazcık gerilimlisiniz.

Rüyada yeğen ile konuşmak hastalık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, gerek kısa sürede gerek uzun solukta fazla yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına delalet eder.

Rüyada yegen yikamak yapılacak başarıya ulaşmış işlerle fazla büyük bir şöhrete sahip olunacağına, insanlar tarafınca fazla sevilen, sayılan ve takdir edilen bir şahıs olacağına işarettir.

Rüyada yeğen yitirmek kendisini bir problemler yumağı içerisinde bulabileceğine ve fazla büyük umutlar ile girmiş olduğu bir işten büyük zararla çıkacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin evden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada yeğen emzirmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, yaşamının zaferlerle dolacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine inanılır.

Rüyada yeni yeğen görmek uzun bir süredir hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek suretiyle olan şeylerin yarıda kalacağına, aile fertleri içinde tatsız durumların yaşanacağına, fazla büyük maddi problemlerin yakın bir süre içerisinde işleri fazla kötü etkileyeceğine, arkasından gıybet edeceğine Delâlet etmektedir.

Rüyada abi yenge yeğen görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir tarihte biteceğine, hayatındaki kişiler tarafından ihanete uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek yeğen yıkamak harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, neşesinin ve de keyfinin de yerinde kalacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada amca yeğen görmek yaşamış olduğu zorlukların son bulacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin bu sayede son bulacağına işaret etmektedir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler