19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Uzaylılardan Korumak İçin Öz Kızını Öldüren Kadın: Darla Elizabeth Hise

İnsanlık zamanı onlarca garip katliam vakasıyla dolu. Sadece 2017’nin şubat ayında ABD Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletindeki Hot Springs bölgesinde işlenen bir katliam, tarihin en alışılmadık ve en garip cinayetlerden birisi diyebiliriz. Şu sebeple bu üzücü cinayet vakası, Darla Elizabeth Hise isminde bir annenin 6 yaşındaki kendi öz evladını öldürmesini ve uzaylıları içeriyor. Detaylara beraber bakalım.

ABD’nin Virginia eyaletindeki Hot Springs bölgesinde yaşayanlar 4 Şubat 2017 sabahına tabanca sesleriyle uyandı

Sesler, 27 yaşındaki Darla Elizabeth Hise ve iki çocuğunun beraber yaşamış olduğu evden geliyordu. Yaşamakta Oldukları bölgede tabanca seslerine {hiç de} aşina olmayan Hot Springs sakinleri korku ve ürkü içeresinde zaman kaybetmeden hemen polise haber verdi.

Polis ekipleri, eve geldikleri zaman Abigail Grace Hise isminde 6 yaşındaki kızın cansız bedeniyle karşılaştı

Ufak kız, bir pompalı tüfekle öldürülmüştü. 3 yaşındaki bir adam evladı ise polis ekipleri tarafınca canlı olarak kurtarıldı ve öteki aile üyelerinin yanına götürüldü. Polisler, 6 yaşındaki Abigail’in öldürülmüş olduğu katliam hakkında soruşturma başlattı. Sadece katili ve katliam sebebini öğrenmeleri uzun sürmeyecekti.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Darla Elizabeth Hise, sorgu esnasında kan donduran beyanatlarda bulunmuş oldu

darla elizabeth hise

6 yaşındaki kendi kızını öldürdüğünü itiraf etti. Sadece katliam nedeni, bu akıl almaz itiraftan dahi daha çok şaşkınlık vericiydi. Darla Elizabeth Hise, Abigail’i, kendi öz kızını, uzaylılardan koruma altına almak için öldürmüştü! Hise, sorgusunun devamında, 6 yaşındaki kızı ile 3 yaşındaki oğlunun uzaylılar tarafınca tehdit edildiğini, bundan dolayı büyük bir çekince altında olduklarına inandığını söylemiş oldu.

27 yaşındaki annenin kendi cümleleriyle ifade ettiğine nazaran “çocuklarını uzaylılardan koruyabilmek için yapabileceği tek şey onları cennete göndermekti!”

Darla Elizabeth Hise’ın anlattıkları, naturel olarak genç bayanın akıl hastanesine gönderilmesine niçin oldu

darla elizabeth hise

Hise, hastanede de alışılmadık beyanatlarda bulunmaya devam etti. Doktorlara, bedeninin uzaylılar tarafınca ele geçirildiğini söylüyor, kendisini uzaylılardan kurtarmalarını istiyordu. Hastanede meydana getirilen tetkiklerde Hise’ın birkaç hafta önce metamfetamin ve esrar kullandığı ortaya çıktı. Doktorlar, kendi kızını öldüren hanıma, “uyuşturucu kaynaklı psikoz ve travma sonrası stres bozukluğu” tanısı koydu.

Avukatları, Hise’ın yaşamış olduğu psikoz ve stres bozukluğu sebebiyle cinayetle suçlanamayacağını savundu

darla elizabeth hise

Hem de katliam itirafını da uyuşturucu madde tesiri altında yaptığını, bundan dolayı ifadesinin geçerli sayılmaması talebinde bulundular. Sadece Darla Elizabeth Hise, birinci dereceden katliam, yakıcı tabanca kullanma ve uyuşturucu madde bulundurma şeklinde suçlardan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler