30-35 Yaş Arası ve Üstü Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Kolay bayan arkadaş bulma siteleri, olgun, dul kız arkadaş arama siteleri, kaliteli ve gerçek bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi
Kolay bayan arkadaş bulma siteleri, olgun, dul kız arkadaş arama siteleri, kaliteli ve gerçek bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi

30 ve 35 yaşlarında erkek arkadaş arayan 30 ve 35 yaş üstü evlenmek isteyen olgun ve dul bayanlar, türbanlı ve tesettürlü kadınlar ve kızlar burada erkek arkadaş bulabilmek için her gün güncel olarak ilan vermeye devam ediyor. Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi olma yolunda ilerleyen seslihayat.com Sitesi içerisinde aradığınız bayan arkadaşı bulabilmek için kimseye para vermiyorsunuz. Burada yapacağınız bütün her şey bedava arkadaşlar. Dünya üzerinde birçok arkadaşlık ve evlilik sitesi bulunuyor. Bunların büyük bir bölümü kullanıcılarından Gold üyelik ve buna benzer sebeplerden dolayı para istiyor. Bizler bu duruma Türkiye’de bir son verdik ve kullanıcıların hiçbir ücret ödemeden bir gün tamamen kendi insiyatiflerinde diledikleri gibi kız arkadaş, erkek arkadaş ve evlenmek isteyen bayanlar ile irtibat kurabilmesini sağladık.

Genelde Türkiye’de 40-45 yaşlarında olan beyefendilerin büyük bir bölümü kendilerine 30 ve 35 yaşlarında ya da bu aralıklarda olan bayanlar arıyorlar. Bunların büyük bir bölümü sevgili olmak ya da çıkma teklifi etmek ya da sadece erkek arkadaşı da bayan arkadaş bulmak için değil de; ciddi ve İslam’ı bir evlilik gerçekleştirmek için arıyor.

İstanbul İzmir Ankara Antalya Bursa Diyarbakır Adana Gaziantep Trabzon Samsun Sivas tokat gibi İllerimiz yoğun olsa bile Türkiye’nin bütün şehirlerin Ben kendinize 30 ve 35 yaşlarında dul kadınlar ,olgun türbanlı tesettürlü açık Alevi Çerkez Laz Karadenizli Kürt Türk demeden birbirinden güzel bayanlar bulabilirsiniz. Sitemizde dil din ve ırk ayrımı yapmak yasaktır. Burada insanlar istedikleri gibi takılabilirler. Çünkü burası sadece Gönül işlerinin gerçekleştiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Lütfen ilanlara cevap verirken ve sitemizi gezinirken önyargılarımızı ve siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakın.

Allah korkusu olan 38-40 yaş arası bir erkek arkadaş arıyorum

Ayşenaz

Öncelikle herkese selamlar. Ben şu anda İzmir’de yaşıyorum ama Türkiye’nin herhangi bir şehrinde yaşama şansım var. Kendime Allah’tan korkan aklı başında yalansız dolansız benimle oyun oynamayacak hayallerimi ve duygularımı önemsenecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ekonomik olarak yani maddi olarak kimseden hiçbir beklentim olmadığını belirtmek istiyorum.

Ben sadece dürüst güvenebileceğim bir erkekle ömrümün geri kalanını tamamlamak ve artık bundan sonra mutlu yaşamak istiyorum. Etrafımdaki arkadaşlarıma baktığımda büyük bir bölümünün evlendiğini ve mutlu yuvalar kurduğunu görüyorum. Ben bundan önce yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. Henüz tanımadığın bir adamla evlendirilmek zorunda kaldım. Fakat 2 yıl sonra ayrıldık ve karşılıklı olarak anlaşmalı bir şekilde boşandık. Şu anda çocuğum yok.

Birlikte olmak istediğim kişinin çocuğu olması Benim için problem teşkil etmeyecektir. Gerekirse çocuklarına bakarım. Çok güzel yemek yaptı ama, kültürlü ve elit akıllı bir kadın olduğumu bir gün oturmasını kalkmasını ve giyinmesini bildiğimi belirtmek istiyorum. Cahil cühela, aptal ve ne konuştuğunu bilmeyen bir kadın olduğumu lütfen düşünmeyin.

30 35 yaş üstü evlenmek isteyen dul bayanlar

30 35 yaş üzeri ciddi bir evlilik gerçekleştirmek isteyen dürüst ve güvenilir dul bayanlar ,cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları aracılığı ile ya da Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya adresleri aracılığı ile erkeklerle tanışmak istiyor.

Sitemiz içerisinde bulunan dul bayanların büyük bir bölümü zaten 30 ya da 35 yaşlarında oluyor. 40 ve 45 yaş üstü olanlar olgun bayan arkadaşlık ve evlilik kategorisine giriyor. Eğer kendinize telefonda sohbet edebileceğiniz dul bir bayan arkadaş alıyorsanız 30-35 yaşlarında olan bayanlardan uzak durmanızı tavsiye edebilirim. Çünkü bu tarz kadınlar genel olarak bilgili kültürlü ve akıllı oluyorlar. Onların cep telefonunda sohbet etmek gibi dertleri ve sıkıntıları yoktur. Onlar genel olarak mutlu huzurlu kaliteli bir evlilik gerçekleştirmek ve yuva kurmak için sitemizi ziyaret ediyorlar.

Sadece sevgili olmak için 45-50 yaşlarında erkek arıyorum

Aliza

Ben genç bir kızım 26 yaşında hayatımda birçok şeyi başarmış olan bir kadınım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Olgun erkeklerden çok hoşlanıyorum. Lütfen 40 ile 50 yaş arası erkekler yazarsa sevinirim. 40 yaşından küçük olanların mesajlarına dönüş sağlamayacağını bildirmek istiyorum.

Kimse kusura bakmasın ve lütfen beni yanlış anlamasın. Bazı kadınlar kendilerinden yaş olarak büyük erkeklerden hoşlanabilir bu son derece normal bir durumdur günümüzde medyada bir de bunu görebiliyoruz. Acun’un bile sevgilisi kendisinden 15 20 yaş küçük Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi kendisinden 39 yaş küçük. Bu durumu göz önünde bulundurarak mesaj yazarsanız sevinirim. benden yaş olarak büyük bir erkek istememin bazı sebepleri var. Genelde olgun erkekler daha akıllı zeki ve hayatın bütün zorluklarına açmış insanlar oluyor. Ben bir erkeğin 40 yaşından önce olgunlaştığını düşünüyorum. Lütfen beni feminist ya da buna benzer bir şey zannetmeyin.

Bu sadece benim kendi öz eleştirim. Türkiye’de Olgun erkeklerden hoşlanan birçok kadın bulunuyor. Zaten bu sitede arkadaşlık ilanlarını kontrol ettiğimde benim gibi yaşı küçük olan ve Olgun erkeklerden hoşlanan birçok kadın gördüm. Ben daha önce herhangi bir evlilik falan geçirmedim. Şimdilik evlenmeyi düşünmüyorum zaten.! Benim sadece olgun bir erkek arkadaşa Yani bir sevgiliye ihtiyacım var.

30 35 yaşlarında sevgili arayan bayanlar

Sitemizde bulunan 30-35 yaşlarında ki bayanların geneline şöyle dönüp bir baktığımızda sitemizin yönetim panelinde gördüğümüz olay bir gül bu kadınların büyük bir bölümünün de sevgili aradığı konusudur arkadaşlar. Yani 30 35 yaşlarında bayanların büyük bir bölümü kendilerine sevgili arıyorlar. Erkek arkadaş arayan bayanlar genelde evlilik için arıyor olsa bile sitemiz geniş kitleye hitap ettiğinden dolayı sitemizde çok fazla bayan arkadaş ve erkek arkadaşın ilanı bulunuyor. Hem ilan sayfaları hem de ücretsiz üyelik sayfaları var arkadaşlar. Bazı kadınlar sadece üyelik oluşturup orada profil paylaşıyor.

Bazı kadınlarda uzun uzun kendini anlatmayı ve gerçekten erkek arkadaş ya da sevgili aradığını dile getirmeyi tercih ediyor. Bu sebepten dolayı 30-35 yaşlarında ya da 35 yaş üzeri sevgili arayan bayanlar Lada sitemizde iletişim kurma olanağınız bulunuyor. Biliyorsunuz ki sitemiz kullanıcılarına mesajlaşma bedava sohbet etme hizmeti sağlamaktadır. Üstelik bunlar içinde sizlerden herhangi bir para istemiyoruz. Yani burada yapacağınız

Her şey tamamen bedava arkadaşlar. İsterseniz üyelik oluşturun ,isterseniz birbirimize mesaj gönderin, isterseniz sitemizin alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünü kullanarak kendinizi detaylı bir şekilde buraya giriş sağlamış olan bayanlara tanıtın.!

32 yaşında zengin ve dul bir bayanım aşk arıyorum.!

Nagihan

merhaba arkadaşlar 32 yaşında İstanbul’da yaşayan ekonomik olarak hiçbir problemi olmayan geçmişini çalışarak geçirmiş ve hayatın bütün zorluklarına açmış olan zengin bir bayanım. Ben kendime öyle sıradan bir erkek arkadaş ya da koca yada eş aramıyorum. Eş adayları ile işim olmaz. Benim evlenmek gibi bir düşüncem kesinlikle olmadı Ve hiçbir zaman olmayacak. Ben sadece birlikte güzel şeyler paylaşabileceğimiz , el ele tutuşarak sahilde dolaşma bileceğimiz bir gün birlikte şömine başında iki kadeh bir şeyler içebileceğimiz aklı başında bir erkekle sevgili olmak ve aşk yaşamak istiyorum. 76 yaşında dünyadan haberi olmayan bir annem var. Annem şu anda benim evimde yaşıyoruz.

Ona bakmakla kendimi kötü hissediyorum. Çünkü şu anda Benim ayaklarım üzerinde durabilme en büyük sebeplerinden birisi annemdir. evimiz dubleks 2 katlı 6 artı 1 deniz manzaralı güzel bir dairedir.

Annem zaten kendi halinde dünyanın en güzel meleklerinden birisidir. Erkek arkadaşımın geçmişinde evlenmiş olması ya da boşanmış olması ya da çocuklarının olması Benim için problem teşkil etmiyor. Bana gerçekten aşkı yaş atabileceğini ve bir kadına her konuda anlayabileceğini Garanti edebilecek erkeklerden mesaj bekliyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*