Almanya Bayan Arkadaş

Almanya Bedava Kız Arkadaş Arama ve Sevgili Bulma
Almanya Bedava Kız Arkadaş Arama ve Sevgili Bulma

Almanyada Türbanlı Bayanım Türk Sevgili ( Erkek Arkadaş ) Arıyorum

Merhaba. 29 yaşında Almanya’da yaşayan, çalışan genç bir kadınım. Burada tek başıma yaşıyorum. Ailem ise Türkiye’de. Emeklilik hayatını geçirmek için Türkiye’ye döndü onlar. Ancak ben burada kurulu bir düzene sahibim. Burada kendimize ait evimiz, arabamız, işimiz var. Bu nedenle de Türkiye’ye kalıcı olarak dönmek istemedim. Ancak tabii ki de sürekli olarak ülkeler arası seyahat ediyorum. Bu nedenle erkek arkadaşım olacak kişinin Türkiye’den ya da Almanya’dan olması benim için hiç fark etmiyor ve herhangi bir sorunda teşkil etmiyor.

Ben artık evlenebileceğim, ciddi düşünebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Daha önce burada erkek arkadaş sahibi oldum tabii ki. Ancak pek fazla ilişkilerimde dikiş tutturamadım. Bir türlü uyum sağlayamadım diyebilirim. Almanya’da yaşayan Türklerle de çok fazla uyum sağlayamıyorum. Ancak baktığım zaman Türkiye’de doğmuş büyümüş olan erkeklerle daha çok iyi anlaşıyorum. Bu nedenle sevgilim olacak kişinin Türkiye’de doğup büyümesi daha iyi olur benim için. Sebebini gerçekten bilmiyorum.

Burada yaşayan Türk erkekler birazcık daha Almanlara benziyorlar. Huy olarak, karakter olarak otarafa doğru gidiyorlar. Buda bana ters geliyor. Bu yüzden ben gerçekten uyum sağlayabileceğim kendi kültüründen, kendi kafa yapımdan bir erkek arkadaş arıyorum. Niyetim kesinlikle gelip geçici bir ilişki sahibi olmak değil. Sevgilim olacak kişiyle uzun, güzel hatta ömürlük bir ilişki sahibi olmak istiyorum. Tabii ki her şey nasip kısmet işi.

Almanya Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Almanya arkadaşlık sitesi, Almanya sevgili arayan, erkek arkadaş arayan kadınlar, ücretsiz, Üyeliksiz üye olmadan Almanya evlilik sitesi, Alman bayanların, Almancı olgun dul kadınların resimli ve fotoğraflı ilanları gibi aramalarınız içinde tabii ki seslihayat.com arkadaşlık ve evlilik sitesini kullanabilirsiniz arkadaşlar. Sitemiz içerisinde yaptığınız her şey tamamen ücretsiz, hiçbir şey için üyelik gerektiren Bir site değiliz. Bu nedenle aradığınız, hayal ettiğiniz ilişki bu site sayesinde kavuşabilirsiniz. Gerçekten kendinizi bir hayat arkadaşı ya da sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde istediğiniz gibi arama yapmak olacaktır.

Biliyorsunuz ki eski zamanlarda arka mahalledeki bir kadın ile ya da erkek ile bile tanışmak gerçekten çok zordu arkadaşlar. Bırakın yurtdışına ya da başka şehirleri insanlar aynı şehirde oldukları kişilerle bile tanışma konusunda ciddi anlamda problem yaşıyorlardı. Daha doğrusu böyle bir fırsatları maalesef ki bulunmuyordu. Ancak günümüzde teknoloji ve internet sayesinde istediğiniz ülkeden, istediğiniz şehirden, istediğiniz her yerden kendinize uygun bir sevgili bulabiliyorsunuz. Bu da tabii ki İnternet olayının ve teknoloji olayının bizlere sağlamış olduğu bir avantajdır.

Bu avantajdan yararlanmak ise tamamen size kalmış bir durumdur. Gerçekten güzel bir şekilde, istediğiniz tarzda kadınlarla tanışıp sevgili olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde istediğiniz kadar da zaman geçirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir sınır, kısıtlama bulunmuyor. İstediğiniz kadar kadın arkadaşımıza yazabilir, mesaj atabilir ve kendileriyle tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Umarım gerçekten aradığınız, istediğiniz kişiye hızlı bir şekilde kavuşursunuz. Çünkü gerçekten bu hayat yalnız başına çekilmiyor arkadaşlar.

Almanya Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Biliyorsunuz ki eski zamanlarda Türkler Almanya’ya çok fazla göç etmiş durumdalar arkadaşlar. Dolayısıyla da hayatını Almanya’da devam eden, sonrasında Türkiye’ye geri dönmeyen çok fazla sayıda insan olmuştur. Bu insanlar da günümüzde hala tabii ki de Almanya’da yaşıyor. Ancak şöyle bir şey var ki biliyorsunuz ki Almanya’da Türk nüfusu oldukça fazladır. Orada yaşayan Türk vatandaşları kesinlikle kendi kültürlerinden, kendi değerlerinden, adet, gelenek ve göreneklerinden uzaklaşmayı reddettiler.

Bu nedenle de genel olarak baktığınız zaman orada bir alman ile sevgili olmak ya da evlenmek yerine evlenebilecekleri Türk erkek arkadaş, Türk sevgili, Türk eş arayışı içerisine giriyorlar. Çünkü biz türklerin kanında bu var arkadaşlar. Her ne kadar farklı ülkelerde yaşıyor olursak olalım hiçbir şekilde tam olarak uyum sağlayamayıp. Bu sebeple de hayatımızı Türk, kendi ülkemizden, kendi kültürümüzden insanlarla birleştirmeyi tercih ederiz. Almanya’da da bu durum oldukça yaygındır arkadaşlar.

Bu yüzden sitemizi Almanya’dan ziyaret eden çok fazla sayıda Türk kadın bulunuyor. Sizlerde bu kadınlarla çok hızlı ve pratik bir şekilde tanışıp arkadaş olabiliyorsunuz. Ayrıca şöyle de bir avantajınız var ki aynı dili konuştuğumuz insanlarla daha iyi, daha rahat bir şekilde arkadaş olabilirsiniz. Sonuçta aynı dili konuşmak, aynı kültürlere sahip olmak ilişkilerde gerçekten çok önemlidir arkadaşlar. Yabancı bir bayan ile, tamamen sizden farklı kültüre sahip, farklı anlayışlara ve farklı yetiştirilme tarzına sahip olan biriyle aynı hayatı paylaşmak ile aynı kültürden, aynı gelenek ve göreneklerden biriyle aynı hayatı paylaşmak arasında dağlar kadar fark var.

Almanya Evlilik İlanları Bedava

Herkesin farklı arayışı olabilir arkadaşlar. Sonuçta hepimizin hayal ettiği ilişki, sevgili birbirinden farklılık gösterebiliyor. Örneğin bazı erkekler türbanlı, tesettürlü kadınlarla sevgili olmak ya da evlenmek isterlerken bazı erkekler rahat giyimli kadınlarla sevgili olmayı ya da evlenmeyi tercih edebiliyorlar. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz demişler. Hal böyle olunca da sitemizde çok çeşitli aramalar yapılıyor. Şöyle de bir şey var ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site sizlere hem arkadaşlık sitesi olarak hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir.

Buda demek oluyor ki eğer ki evlenmek istiyorsanız, kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız sitemiz içerisinde aynı sizin gibi evlenmek isteyen, yuva kurmak isteyen, çoluk çocuğa karışmak isteyen çok fazla sayıda insan bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı kadın arkadaşlarımız ve erkek arkadaşlarımız kesinlikle ama kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorlar arkadaşlar. Herkesin kendine göre farklı sebepleri olabiliyor. Örneğin başından kötü evlilik geçmiş olan kadınlar ve erkekler ikinci kez evlenmek yerine yalnızca dost ve  arkadaş olabilecekleri, sevgili olabilecekleri kişilerle tanışmak istiyorlar.

Burada önemli olan şey sizin ne tarz bir ilişki aradığınızdır. Sonuçta bir taraf evlenmek isterken, diğer taraf evlenmek istemezse bu durum ilişkiler açısından gerçekten çok ciddi problemlere sebep olabilir arkadaşlar. Sonuçta eğer aynı hayatı paylaşacaksanız, bir ilişkiye başlayacaksınız kafa yapılarımızın, isteklerinizin, arzularınızın da aynı yönde ya da benzerlikler göstermesi gerekiyor. Ancak bu şekilde uyum sağlayabileceğiniz, sevgili olabileceğiniz birini bulabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*