Antalya Konyaaltı & Serik Bayan Arkadaş

Antalya Ücretsiz, Üyeliksiz Bayan Arkadaş Arama, Sevgili Bulma Siteleri

Antalyadan Ciddi Güven Veren Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Yaşım 28. İsmim andaç. Bir 67 boyunda 54 kg bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Antalya’da yalnız başıma yaşıyorum. Konyaaltında ikamet ediyorum. 28-38 yaş aralığında ciddi, güvenilir bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Artık yalnızlık konusunda gerçekten inanılmaz derecede bunaldım. Erkek arkadaş seçimlerim konusunda sürekli olarak hata yaptığımı söyleyebilirim. Ancak nedense hep beni aldatan kahpelere denk geldim

Bu nedenle güven konusunda biraz yaralı olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle özellikle dürüst sevgili arıyorum diye ilan başlığı oluşturma gereği duyduk. Artık aldatılmak, gururumu kırılmasını istemiyorum. Eğer bir insanla iyi anlaşamıyorsanız, o insanla sevgili olmaya devam etmek istemiyorsanız bunu karşınızdaki insana söylemeniz en doğrusu olacaktır. Kalkıpta karşınızdaki insanın arkasından iş çevirip onu aldatmak tamamen acizliktir bana göre.

Bu durum hem kadın için hem de erkek için geçerli. Sonuçta artık günümüzde kadınlar da erkekleri aldatıyor. Bence iki tarafta birbirini aldatmamalı diye düşünüyorum. Beni gerçekten aldatmayacak bir sevgili istiyorum.benden memnun olmadığın şeyleri tabii ki de bana gelip anlatabilirsin. Ben de kendime elimden geldiğince düzeltmeye çalışırım. Sonuçta hiçbir insan %100 mükemmel olamaz. Bu yüzden konuşarak üstesinden gelemeyeceğimiz çözemeyeceğimiz hiçbir şey olamaz diye düşünüyorum.

Ben kısacası böyle bir insanım. Beni bu şekilde kabul eden, bana uyum sağlayacak ve beni aldatmayacak bir erkek arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Antalya Konyaaltı Olgun Dul Kadınlarla Tanışma

Antalya Konyaaltı ve Serik bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, 2024-2023 dul bayanlarla tanışma siteleri, en gerçek en güncel bayan arkadaş, kız arkadaş ilanları, sevgili bulma ve arkadaşlık siteleri gibi bir çok kategorimiz sitemizin içerisinde mevcut arkadaşlar. Eğer sizde artık hayatınıza birini almaya kendinizi hazır hissediyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz sayesinde tanışan, sevgili olan hatta evlenen yüzlerce insandan birisi siz olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kendinize uygun Bayan arkadaş kategorisine giriş yapmak olacaktır.

Sitemiz gerçekten çok çeşitli insan yapısına sahiptir. Bu site içerisinde çok fazla kriterlere sahip olan insanlar, kadınlar ve erkekler bulunuyor. Burada önemli olan tek şey sizin kendinize uygun olan kişiyi bulmanızdır. Sonuçta kafa uyumu denen bir olay var. Eğer kafa uyumunu yakalayamazsınız gerçekten ilişkinizde kesinlikle mutlu olamazsınız. İşte kafa uyumunu yakalayacağınız insana da biz doğru insan ya da ruh eşi diyoruz. Sevgili bulmak gerçekten çok kolay. Önemli olan bu ruh eşini bulma konusudur.

Karşınızdaki insana ne kadar iyi bir şekilde tanırsanız emin olun ki doğru insan olup olmadığından o kadar çok emin olabilirsiniz. Eğer bu tarz konularda aceleci davranırsanız büyüklerimiz boşuna dememişlerdir; acele işe şeytan karışır. Bu nedenle gerçekten bu tarz konularda sakin davranmalısınız. İlk ilişki heyecanıyla ya da bir bayan arkadaş bulmanın heyecanına kapılıp ciddi ve ileriye dönük adımlar atarsanız ve o kişi sizin için doğru insan olmazsa o zaman işler istediğiniz gibi gitmez. Bu da hem sizin için hem karşınızdaki insan için gerçekten büyük bir zaman kaybına sebep olur.

Antalya Serik Güzel Kızların, Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Antalya İnternete cep telefon numarası bırakan kızlar, emekli zengin ve yaşlı bayanların iletişim cep telefon numaraları, evlenmek isteyen, dost arayan kadınların numaraları gibi bir çok farklı kategorimiz içerisinde dilediğiniz gibi bayanların cep telefon numarasına sahip olabiliyorsunuz. Ancak bunun için yapmanız gereken şey kadın arkadaşlarımızla sitemiz içerisinde sohbet etmek. Görmüş olduğunuz gibi sitemiz içerisinde kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamıyoruz arkadaşlar.

Çünkü geçmişte cep telefon numaralarını açık bir şekilde yayınladığımız zaman insanlar bunu suistimal ettiler. Birbirlerini rahatsız etmeye, birbirlerini dolandırmaya çalıştılar. Bu nedenle bizlerde sitemiz içerisinde insanlarla ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz bir bölüm oluşturduk. Bu bölüm sayesinde kadınlarla tamamen bedava olarak sohbet edebiliyorsunuz. Böylelikle birbirinize güvenebilir, birbirinizi tanıyabilirsiniz. Sonrasında eğer karşılıklı olarak birbirinizden elektrik alırsınız, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünürseniz de numara alışverişi yapabilirsiniz.

Yani sizin anlayacağınız ilişkilerinizin gidişatını tamamen size bıraktık. Eğer gerçekten birbirinize uyum sağlarsanız zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Ne bizim ne kendinizi ne de başkasının hiçbir müdahalesine gerek olmaz. Zaten gönül ilişkileri gerçekten kendiliğinden gelişen şeylerdir. Eğer zorlarsanız kesinlikle istediğiniz, mutlu olacağınız bir ilişkiye sahip olmazsınız. Eğer ki kendi haline bırakırsanız da gerçekten o zaman mutlu olabilirsiniz.

Antalya Kızlarla Tanışma ve Arkadaşlık Siteleri

Tamamen Ücretsiz ve kesinlikle üyelik gerektirmeyen bir siteyiz arkadaşlar. Bu nedenle içiniz rahat olabilir. Sizlerde bu siteden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı bayanlar, sevgili arayan türbanlı kızlar, dost arayan dul bayanlar gibi bir çok farklı yaş grubundan, bir çok farklı yaşam tarzına ve yaşam standartına sahip olan kadınla ya da erkekle tanışıp kaynaşabilirsiniz. Aslında bakıldığı zaman gerçekten çok eğlenceli bir siteyiz.

İnsanlar sadece sevgili bulmak için ya da evlenecekleri eş bulmak için bu siteyi kullanmıyorlar. Aynı zamanda sohbet etme ihtiyacı olan, derdi, sıkıntısı olan ve tamamen yabancı biriyle paylaşmak isteyen insanlar da sitemize giriş yaparak burada insanlarla sohbet ediyorlar. Yani sizin anlayacağınız hem arkadaşlık hem evlilik hem de sohbet sitesiyiz. Bazen insanlara sanaldan hiç tanımadıkları kişilerle sohbet etmek gerçekten çok daha rahatlatıcı gelebiliyor.

Bu nedenle çok geniş çaplı bir site olma özelliğini taşıyoruz. Yani sizin anlayacağınız gerçekten kendinize uygun bir arkadaş ya da sevgili bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizi içerisine ilan gönderen kadınlarla ya da erkeklerle mesajlaşmak, sohbet etmektir. Sonrasında kendiniz karar verebilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*