Bayan Arkadaş Bulma Siteleri Yorumları Güncel 2024 & 2023

Arkadaşlık ve evlilik sitelerinde bayan arkadaş bulmak, Kız arkadaş bulmak için üyelik gerçekleştirmek ya da ücretli olarak sitenin müdavimi olmak gerekiyor. Fakat yazılım olarak arayüz ve kolaylık sağlayan arkadaşlık siteleri de var. Bunlardan birisi de şu anda içerisinde bulunduğunuz SesliHayat.Com evlendirme,ciddi ve İslami evlilik ve arkadaşlık sitesidir.

Bu ve buna benzer arkadaşlık sitelerinde karşınızdaki bayanlarla ya da erkeklerle ücretsiz olarak mesajlaşma ve bedava sohbet etme yöntemi “yorumlar” bölümünü kullanmaktır. Sitemizde ilan vermiş olan olgun bayanların, dul kadınların, evlenmek isteyen ya da sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan tesettürlü ve türbanlı , açık ve kapalı güzel kızların ilanlarına yorum yaparak kendileri ile daha pratik ve daha kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Kız arkadaş bulma yorumları

İstanbul , İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep ve Diyarbakır gibi ülkemizin en büyük şehirlerinden tutunda ülkenin en doğusunda kalan ufacık kasabalar ve köylere kadar bayan arkadaş bulabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Bayan arkadaş bulmak için Google ve buna benzer arama motorlarına “nasıl bayan arkadaş bulabilirim?” Şeklinde yazan kişiler için ufak bir aydınlatma yapmak istiyorum.

Örnek vermem gerekirse bu yazının hemen altında bulunan yorumlar bölümü dikkatinizi çekecektir. O bölümden kendiniz hakkında detaylı bilgiler vererek, tıpkı sizin şu anda bu sayfaya giriş sağladığınız gibi sitemizin tüm kategorilerinde dolaşmakta olan bayanlara yorum göndermiş sayılırsınız. Mesela İstanbul’da yaşıyorum, 33 yaşındayım, kendime uygun olgun ve dul bayanlarla tanışmak istiyorum gibi şeyler yazarak , aradığınız bayan arkadaşı daha pratik ve daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sevgili bulma siteleri ve ücretsiz yorumlar

Sevgili bulabilmek günümüzde artık çok kolay bir hale geldi. Bunu zaten hepimiz çok iyi biliyoruz. Fakat sevgili bulabilmek için tam olarak ne yapmamız gerekir? İşte burada sizlere birazcık bundan bahsetmek istiyorum.

Türkiye’de özellikle de 2024 ve 2023 yılında kız arkadaş, sevgili bulabilmek için arkadaşlık ve evlilik siteleri aldı başını gidiyor. Eskiden ücretli olan birçok arkadaşlık sitesi bile artık sizlere ücretsiz olarak hizmet sağlamak için çalışmalar gerçekleştiriyor. Sevgili bulmak için ücretsiz mesajlaşma, sevgili bulabilmek için bedava sohbet etme siteleri arasında sesli hayat liderliğini korumaya devam ediyor. Bulunduğunuz şehirden sevgili bulabilmek için sitemizin bayan arkadaşlık kategorilerini kontrol edebilirsiniz.

Mesela sitemizde bulunan İstanbul bayan arkadaş kategorisinde sadece İstanbul’dan sitemizi ziyaret eden bayanların ilanları bulunur. Aynı şekilde İzmir bayan arkadaş, Bursa bayan arkadaş , Ankara bayan arkadaş şeklinde tüm kategorileri kontrol edebilirsiniz. Kendi kriterinize Uygun gördüğünüz kızlarla sevgili olmak için ilanların altındaki “yorumlar bölümünü” kullanabilir ve bu şekilde çok rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

İsmim ela, 23 yaşındayım sevgili arıyorum

23 yaşındayım İstanbul’da tek başıma yaşıyorum üniversite okuyorum. Avcılar gelişim üniversitesi’nde havacılık okumaktayım. Burada tek başıma bir ev kiraladım ve yalnız başıma yaşamaya devam ediyorum. Maddi olarak herhangi bir beklentim yok. Maddi destek arayan üniversiteli kızlarla beni karıştırmayın. Benim sadece gerçekten sevgili olabileceğim bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Yaş olarak benden 10 ya da 15 yaş büyükler olabilir. Daha fazla yaşı büyük olanlar lütfen yazmasınlar. Amcaları ve dayıları ayıracak zamanım yok. Saçma sapan yorum yapan arkadaşlara dikkate bile almıyorum. Bunun haricinde gerçekten sevgili olmayı Düşünen  ciddi Beyler den mesaj bekliyorum. Tek derdim aklı başında güvenebileceğim bir sevgili bulmak.

Aysima Gülbahçesi hakkında 44 makale
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*