Bayan Arkadaş Edinmenin En Kolay ve En Pratik Yolları

Hatay Erkek Arayan ve Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ve Dullar Zengin Kadınlar Cep Numaraları ve İlanları Sitesi 2020
Hatay Erkek Arayan ve Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ve Dullar Zengin Kadınlar Cep Numaraları ve İlanları Sitesi 2020

Neler Okuyacaksınız »»

Günümüzde Artık eskisi gibi telgrafla ya da birbirinize kokulu mektuplar yazarak kız arkadaş ya da bayan arkadaş bulma şansınız ne yazık ki yok. Gelişen teknoloji ile birlikte artık hem erkekler hem de Kızlar erkek arkadaşlığı kız arkadaş arayışlarını internet teknolojisini kullanarak yapabiliyor. Facebook Twitter ve Instagram gibi sosyal medya araçlarının yanı sıra internet mecrasında içerisinde bulunduğunuz bu sayfa gibi, erkek arkadaş ve kız arkadaş bulabileceğimiz arkadaşlık ve evlilik siteleri de yer alıyor. Bunların haricinde bir ton uygulama sayabilirim. Fakat her uygulamaya güvenmek de doğru değil. İnternet ortamında bayan arkadaş edinmenin ve kız arkadaş bulmanın en pratik ve en kolay yolları nelerdir sorusuna en doğru yanıtlarını sizlere vermeye çalışacağım.

İlk olarak kendinize Kız arkadaş bulmak ve gerçekten kaliteli ve seviyeli düzgün bir ilişki yaşamak istiyorsanız, dürüstlük çerçevesinde ve yalan söylemeden yapmanız sizin açınızdan en sağlıklı hareket olur. Çünkü özellikle internet mecrasını kullanan kadınlar ve güzel kızlar erkek arkadaşı ararken ,İnternet ortamında arama sebepleri ile birlikte geliyorlar. Buna söyle bir örnek verebilirim.

Bir kadının İnternet ortamında kız arkadaş ya da erkek arkadaş arama sebepleri bellidir arkadaşlar nokta kadınlar ve özellikle de güzel kızlar gerçek hayatlarında yani reel hayatlarında diledikleri gibi erkek arkadaş bulabilirler. Peki neden arkadaşlık sitelerini yada Facebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarının tercih etsinler ki? Mantıklı değil mi?

İlk olarak şunu söylemeliyim. Kadınlar arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinde tanışmış oldukları erkekler ile uzun süreç içerisinde ve net kararlar verirler. Karşısındaki insana kelimenin tam anlamı ile güvenmek için arkadaşlık isteklerini ve evlilik siteleri daha uygun görürler. Arkadaş arıyorum diyen bir kadın öncelikle karşındaki insanla sıkı bir dostluk ya da kanka olma yoluna gider. Daha sonrasında o kişiyi ve karakterini ve kişiliğini hatta maddi manevi tüm yönlerini öğrendikten sonra sevgili olma hatta ciddi bir evlilik yapma yolunda ilk adımları bayanlar atar.

Bu sebepten dolayı bayan arkadaş bulmanın en kolay yolları arasında dürüst olmak gelir. Yalan söyleyen bir erkek hiçbir kadın tarafından sevilmez ve tasvip edilmez. Bu kadın türbanlı, olgun, zengin ya da yaşlı bu durumu değiştirmez nokta karşınızdaki kişinin nereli olduğu ya da dil, din, olarak nasıl bir kişiliğe sahip olduğu ya da hangi ülkeden hangi gezegenden geldiği önemli değildir. Dünya üzerindeki dişi olan tüm canlılar karşısındaki erkeğin dürüst ve güvenilir olmasını ve sahiplenici olmasını ister.

Tüm bunların haricinde kız arkadaş bulmanın ve bayan arkadaş bulmanın en kolay yolları arasında birkaç pratik ve püf nokta daha vardır. Özellikle de daha önce evlenmiş ve boşanmış olan dul kadınlar ya da evlenmek isteyen güzel kızlar karşısındaki erkeğin karakteristik yapısına çok önem gösterir. Çünkü böyle bir karar vermek çok zordur.

Çünkü kadınlar erkeği tarafından korunup kullanmak ister. Yaradılıştan naif ve zarif olan kadınlar erkeklerden beklentileri karşılaması ister. Eğer karşınızdaki kadının beklentisini karşılayabilecek şekilde davranmaz ve tavırlarınızı ona göre sergilemez iSeniz bayan arkadaş bulma olasılığınız çok düşük olacaktır. Yada bulduğunuz kadın sizi tamamlayamayacak ve ilişkiniz bir süre sonra sona erecektir ve hüsran yaşanacaktır.

Nasıl bayan arkadaş bulabilirim?

Gelelim asıl meseleye. Nasıl bayan arkadaş bulabilirim, nasıl dul kadın bulabilirim, nasıl bayan arkadaş edinebilirim gibi sorularınızın cevabını vermek istiyorum.

Öncelikle bayan arkadaş bulmak için cep telefonlarınızı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. bunu gizlilik ve güvenlik çerçevesi içerisinde yapmak istiyorsanız arkadaşlık siteleri sizin için en ideal olan ortamlardır. Cep telefonlarınızın Google Chrome uygulaması sayesinde internette gizli sekme açarak hiç kimsenin haberi olmadan bir de kendi kriterinize uygun olan kız arkadaşı arayabilirsiniz. Bunların haricinde bayan arkadaş bulmak istiyorsanız bulunduğunuz şehre göre arama yapmalısınız. Buna da şöyle bir örnek vereyim.

Diyelim ki İstanbul’da yaşıyorsunuz. Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel sesi olan İstanbul’dan bir kız arkadaş bulmak istiyorsunuz. İstanbul’un neresinde yaşadığınız bir önemlidir. Bunu yapabilmek için arkadaşlık sitelerinde ya da Google arama motoru üzerinde İstanbul beylikdüzü’nden bayan arkadaş arıyorum, İstanbul aksaray’dan dul kadın arıyorum, İstanbul esenyurt’tan evlenecek Türbanlı bayan arkadaş arıyorum gibi aramalar yapmalısınız. Bu aramalar sonucunda karşınıza çıkan arkadaşlık ve evlilik sitelerini ziyaret edebilirsiniz fakat hiçbir siteye kesinlikle para göndermek gibi bir şeye inanmayın.

Para göndermek ve üyelik satın almak bu dünya üzerinde yapılacak en son ve en saçma hareket olacaktır. Hali hazırda sizler için oluşturulmuş olan ücretsiz hizmet veren ve bedava sohbet etme imkanı sağlayan arkadaşlık ve evlilik siteleri varken saçma sapan sitelere ödeme yapmanız sizin açınızdan çok saçma bir hareket olacaktır diye düşünüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*