Bayan Arkadaş No

Giresun Kız Arkadaş Ara Bul Kız Arıyorum Siteleri ve İlanları En Yeni Kız Bulma Sitesi 2020
Giresun Kız Arkadaş Ara Bul Kız Arıyorum Siteleri ve İlanları En Yeni Kız Bulma Sitesi 2020

İstanbuldan Yalnız Yaşayan Dul Bayanım

Merhaba. İstanbul’da yaşayan 34 yaşında evlenmiş boşanmış, dul bir kadınım. Çocuğum yok. Burada kendime ait bir kafem var. Onu işletiyorum. Maddi durum konusunda gerçekten hiçbir erkeğe ya da hiçbir şey ihtiyacım yok. Kendime ait evim ve arabam var. Ailemle görüşmüyorum. Yaklaşık 15 sene önce ailemle yollarımı ayırdım diyebilirim. Ben kendi ayakları üzerinde durmak isteyen, kariyer sahibi olmak isteyen özgür ruhlu bir insanım. Bu durumda aileme oldukça ters geldi.

Ailem ise tam tersi benim erken yaşta evlenip çocuk sahibi olmamı, KOCA ELİNE bakmamı istiyorlardı. Onların da böyle bir kafa yapısı vardır. Bu konuda evde sürekli olarak huzursuzluk yaşamaya başladık. Bunun sonucunda daha 20 yaşındayken bir tane bavulumu alıp evi terk ettim. Sonrasında kafelerde çalışmaya başladım. Gerçekten bugün olduğum konuma gelmek hiç kolay olmadı. Ancak şu anda gerçekten iyiki hayallerimin peşinden koşmuşum diyorum. Sonrasında ailem tabii ki de bana ulaşmaya çalıştılar. Ancak maalesef ki ben biraz kindar bir insanım.

Geçmişte çok aç kaldığım dönemlerde oldu. 5 TL ile bütün bir haftayı geçirdiğimi bile biliyorum. O dönemde beni aramayan, beni merak etmeyen ailem şu anda bir zahmet aramasın kafasındayım. Eminim hepiniz bu mantıkta olurdunuz. Ben hayatımı toparladıktan sonra, ayağa kalktıktan sonra benim yanımda olmalarını benim için hiçbir anlamı, önemi olmuyor. Bu nedenle de kendileriyle hiçbir zaman görüşmeyi düşünmüyorum. Zaten aile bağları konusunda pek fazla başarılı değilim.

Bana her zaman çok saçma gelmiştir. Bir insan sırf sizin biyolojik olarak anneniz diye ya da babanız diye onların herşeyine boyun eğmek zorunda olmak, onlara sürekli olarak minnet etmek bana çok saçma geliyor. Sonuçta bu dünyaya gelmeyi ben istemedim. Doğmadan önce bana kimse doğmak istiyor musun diye sormadı. Sonuçta annemiz ve babamız bizleri kendi isteklerine, kendi arzularına göre yaptılar. Bunun için kimseye minnet etmem gerektiğini zannetmiyorum. Elbetteki bizim karnımızı doyurmak, altımızı temizlemek zorundalar. Sonuçta bizi yapan ve bu sorumluluğu en başından bilerek kabul eden de onlar. Bu durum aslında onların bir artısı değil.

Ancak insanlar bunu bu şekilde görmüyorlar. Bir anne sırf kendi istekleriyle doğurdu çocuğunu emziriyor diye o çocuktan ona ömrünün sonuna dek minnet etmesini istiyorlar. Ancak sonuçta bunu bilerek yapan, isteyen de annenin kendisi oluyor. Yani benim kafam birazcık daha normal insanlara göre farklı çalışıyor. Ben hayata, olaylara, kişileri farklı açılardan bakan bir kadınım. Bu durumda tabii ki eski eşimle problemler yaşamama sebep oldu.

Ben gerçekten açık fikirli, açık görüşlü, karşısındaki insana ve kadına saygı duyan bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmiş boşanmış ya da evlenmemiş olabilir. Benim için bunun hiçbir önemi yok. Kafalarımız uyusun, gerçekten beraber güzel zaman geçirelim ben başka bir şey istemiyorum.

İstanbul Dul Bayan Tel

Bayanların telefon numaraları, türbanlı evlenmek isteyen kızların cep tel no, koca arayan, eş arayan bayanların iletişim numaraları, emekli zengin ve yaşlı dost arayan kadınların numaraları gibi çok farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi kadınların cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Teknoloji gerçekten hepimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahip. Günümüzde teknoloji olmadan gerçekten yaşanmıyor arkadaşlar. Tabii ki cep telefon numaraları, WhatsApp uygulamaları vs bunlar da teknoloji sayesinde ulaştığımız şeylerdir.

Gerçekten teknolojiyi düzgün ve güzel bir şekilde kullanabilirsek, eminimki kısa zaman içerisinde gerçekten kendinize uygun bir eş ya da sevgili bulabiliriz. Ancak tabii ki teknolojiyi güzel bir şekilde değerlendirmek, teknolojinin ve internetin bizlere sunmuş olduğu fırsatları kaçırmamak gerçekten önemli bir konu. Eminim sizlerde bu konuda başarılı olacaksınız. Sonuçta şu anda da zaten bu siteye girerek teknolojiyi kullanmış oluyorsunuz.

Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını almak kesinlikle zor değil arkadaşlar. Ancak bunun için öncelikle bayan arkadaşlarımızla tanışmanız gerekiyor. Günümüzde artık kimse kimseye durduk yere cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermiyor tabii ki. Bu sebepten dolayı da öncelikle bayan arkadaşlarımıza mesaj atmanız, onları sizinle tanışmaya, arkadaş olmaya ya da sevgili olmaya ikna etmeniz gerekiyor. Eğer bunu başarırsanız zaten ilişkinizin geri kalan kısmı da kendiliğinden, çorap söküğü gibi gelecektir.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp arkadaş arıyorum, WhatsApp Tanışma Grupları ve sohbet numaraları, ücretsiz kız WhatsApp numaralarını arkadaşlar. Gerçekten sizlerde istediğiniz gibi birinin WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Ancak yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi öncelikle kadın arkadaşlarımızla sohbet etmek, arkadaş olmanız Ve sitemiz içerisinde tanışmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde kendileri sizlere güvenerek cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vereceklerdir. Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu nedenle hiçbir konuda geç kalmamak çok önemlidir. Ancak geç kalmayacağım kesinlikle çok fazla acele etmemeniz gerekiyor. Özellikle de sevgili bulma konularında.

Sevgili bulmak, bayan arkadaş bulmak gerçekten günümüzde çok kolay. Ancak bunun içinde sabırlı olmanız gerekiyor. Bu tarz konularda acele ederseniz emin olun ki yanlış kişilerle yanlış ilişkilere başlarsınız. Eminim ki hiçbirimiz de böyle olsun istemez. Sonuçta hepimizin zamanı çok kıymetli arkadaşlar. Bu nedenle de yanlış ilişkilerle zaman kaybetmek gerçekten hepimiz için kötü bir olay. Bu yüzden doğru seçim yapmanız gerçekten çok önemli. Doğru seçim yapmak için de karşınızdaki insanı çok iyi bir şekilde tanımanız gerekiyor.

Karşınızdaki insan hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız olun sizin için doğru insan olup olmadığı ile alakalı o kadar çok emin olursunuz. Bu nedenle bayanlarla mesajlaşmak, yüzyüze görüşmek gerçekten çok önemli arkadaşlar. Tanıştığımız zamanda karşınızdaki insanla bol bol beraber vakit geçirmeye çalışın. Böylelikle nelerden hoşlandığını, nelerden hoşlanmadığını, karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiği ile alakalı olarak bir çok bilgiye sahip olursunuz. Bu da gerçekten ilişkinizin geleceği açısından ve ilişkinizin huzurlu gidişat açısından çok önemli.

Dul Whatsapp Sohbet

Dul bayan sohbet ve arkadaşlık Tanışma siteleri, olgun, zengin, evlenmiş boşanmış kadınlarla mesajlaşma ve evlilik, ücretsiz dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık gibi kategoriler içerisinde de gerçekten aradığınız, istediğiniz, size uyan kriterlere sahip olan kadını bulabiliyorsunuz. Bazı insanlar özellikle evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmak istiyorlar. Bunun sebebi de tabii ki daha önce başından evlilik geçmiş olan kadın arkadaşlarımız erkekler konusunda biraz daha tecrübe, deneyim sahibi oluyorlar. Bu nedenle de yeni ilişkilerinde biraz daha profesyonelce, daha iyi bir şekilde yaklaşabiliyorlar.

Bunun sonucunda da ilişkiler daha iyi, daha mutlu ilerliyor. Tecrübe gerçekten hayatımızın her köşesinde oldukça önemli bir konudur. Çünkü tecrübelerimiz sayesinde geleceğimizi şekillendirebiliyoruz. Örneğin geçmişte ne kadar çok bayanlarla sevgili olduysanız, aşk konusunda ne kadar çok tecrübeye sahipseniz bir ilişki idare etmek konusunda da o kadar başarılı olursunuz. Bu durumda tabii ki ilişkilerinizi olumlu bir şekilde yansır. Bu nedenle insanlar tecrübe sahibi, daha önce evlenmiş kadınlarla ya da erkeklerle sevgili olmayı tercih edebiliyorlar.

Tabii ki bunun yanı sıra bazı erkek arkadaşlarımız da kesinlikle evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmak istemiyorlar. Herkesin birbirininden farklı hayalleri, kriterleri bulunuyor. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Bu nedenle herkesin arayışına, isteklerine, hayallerine ve kriterlerine saygı duymak gerekir arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*