Bayan Arkadaş Tanışma

Sevgili Bulma, Kız Arkadaş Arama, Tesettürlü Kızlarla Arkadaşlık ve Dostluk Sitesi
Sevgili Bulma, Kız Arkadaş Arama, Tesettürlü Kızlarla Arkadaşlık ve Dostluk Sitesi

Beni Anlayan ve Seven Bir Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba herkese. İsmim Tuğba. Daha önce evlenmiş boşanmış bir de bayanım. Şu anda hayatıma yalnızca bir erkek arkadaş olmak istiyorum. Yaklaşık beş sene önce evliliğin bitti. Bu evliliğinden çocuğum yok. Açık konuşmak gerekirse saçma sapan bir evlilikte diyebilirim. Bunalım ve depresyon dönemine denk gelmişti. Bu nedenle bir anda evlenmeye karar verdim. Bu durumda tabii ki benim için pek iyi olmadı. İnsan verdiği kararların pişmanlığın uzun süre çekebiliyor.

Açık konuşmak gerekirse bu sebepten dolayı hiçbir şekilde tekrardan evlenmeyi düşünmüyorum. Ben ailemle görüşmüyorum. Aslında sanırım geçmişte evlilik kararı verme sebebim de buydu. Ailemle görüşmediğim için bu konuda kendimi yalnız hissettim. Sonrasında ani bir karar ile evlendim. Her şeyin daha güzel olacağını, aile hasretimi gideceğini düşündüm. Ancak yanılmışım. Bekarlık gerçekten sultanlıkmış. Zaten bu hayatta kimseye ihtiyacım olmadığını da öğrenmiş oldum.

Kendi paramı kendim kazanıyorum, kendi geçimimi kendim sallıyorum, kendi problemlerim de kendim uğraşıyorum. İnsanın insana gerçekten hiç faydası olmuyor. Bu durum aslında çok üzücü diyebilirim. İnsanlar o kadar art niyetli, çıkarcı davranıyorlar ki kimse kimseye bir bardak su dahi vermek istemiyor. İnsanlar içlerindeki iyiliği öldürmüşler diyebilirim. Ben bu insanlar arasında gerçekten kendimi benligimi korumuş Bir insanım. Bunuda tabii ki kendimi insanlardan uzaklaştırarak ve soyutlayarak yaptım.

Çünkü insanlardan uzaklaştıkça daha iyi hissetmeye başladım. Kendimi daha güvende hissediyordum. Evet yalnızlığında getirmiş olduğu bazı zorluklar var tabii ki. Örneğin bir derdiniz olduğu zaman tek başınıza çözmek zorundasınız. Kimseden yardım alamıyorsunuz. Ancak insanlar o kadar çıkarcı davranıyorlar ki kimseden yardım almayıp kendi kendime sürünmek, kendi derdimle bozmak, kendi derdimin içinde boğulmak bile bana açık konuşmak gerekirse daha tatlı geldi.

Ben gerçekten bütün bunların farkında olduğum İçinde çok düzgün bir insanla, çok temiz kalpli bir erkekle arkadaş olmak, sevgili olmak istiyorum. Çünkü gerçekten beni böyle bir insanın hak edeceğini düşünüyorum. Artık daha fazla kendimi sürekli olarak insanlara karşı savunmak zorunda ya da korumak zorunda hissetmek istemiyorum. Bu şekilde uygun gören kişiler olursa yazarlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

Bedava Sevgili Bulma Siteleri

Ücretsiz kız arkadaş arıyorum, Bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, internette bayanlarla tanışma siteleri, olgun, emekli zengin ve yaşlı kadınlarla arkadaşlık siteleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aradığınız her türlü sevgili bulabilirsiniz. Sitemizde erkek arkadaş arayan türbanlı kızlar, sevgili arayan tesettürlü bayanlar, evlenmek isteyen, koca arayan olgun ve yaşlı kadınlar gibi farklı çok fazla kategorimiz bulunuyor. İçerisinde bulunmuş olduğunuz sitemiz tamamen ücretsiz, Üyeliksiz bir site olduğundan dolayı da içiniz rahat olabilir.

Gerçekten bayan arkadaş arıyorsanız, hayatınıza bir kadın arkadaş, sevgili olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer ki kendinizi bir ilişkiye hazır hissetmiyorsanız da gerçekten şu anda burada olmanızın hiçbir anlamı yok diyebilirim. Çünkü sitemiz tam anlamıyla bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Kesinlikle eğlence sitesi değildir. Burada bulunan insanlar gerçekten hayatlarına kız arkadaş, sevgili almak istiyorlar. Bu nedenle kimsenin duygularıyla oynamayın arkadaşlar. Sonuçta uzun zamandır yalnız olan insanlar belli bir noktadan sonra hayat arkadaşı arayış içerisine giriyorlar.

Onlar içinde yalnız geçen her gün gerçekten büyük problem teşkil ediyor. Biliyorsunuz ki bizler her zaman duygularımız ön planda tutarak yaşayan insanlarız. Bu nedenle de sürekli olarak duygusal anlamda kendimizi eksik hissediyoruz. Bu eksikliği tamamlamak için de sürekli olarak bir arayış içerisinde oluyoruz. Aslında hayat arkadaşı, sevgili bulmak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Çünkü yalnız insanların sayısı inanılmaz derecede fazla. Ancak önemli olan size gerçekten uyum sağlayan birini bulmanızdır.

Ücretsiz Tesettürlü Kızlarla Mesajlaşma ve Sohbet Siteleri

İnsanlar artık ellerinden cep telefonlarını düşürmez oldular. Bu nedenle de internet üzerinde sohbet edebilecekleri, arkadaş olabilecekleri bayan ya da erkek arkadaş arayışları inanılmaz derecede artmış durumda. Hatta artık yolda giderken bile etrafınıza şöyle bir bakın mesajlaşma yani, internet kullanmayan tek bir insan dahi göremezsiniz. Çünkü artık internet ve telefonlar hepimizi tam anlamıyla ele geçirdi diyebiliriz. Eğer sizde internet üzerinde sohbet edebileceğiniz, muhabbet edebileceğiniz ya da sevgili olabileceğiniz birini arıyorsanız bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik siteleri bunun için oldukça uygundur.

Yapmanız gereken tek şey gerçekten nasıl bir kadınla tanışmak istediğinizi, nasıl bir sevgili, nasıl bir ilişki aradığınıza karar vermek olacaktır. Çünkü insanların bazıları sadece sevgili olabilecekleri, dört edebilecekleri ya da dost olabilecekleri erkek arkadaş ya da kız arkadaş arıyor. Ancak bazı insanlar ise evlenebilecekleri, ciddi düşünebilecekleri geleceğe yönelik plan yapabilecekleri hayat arkadaşı arayış içerisinde oluyorlar. Sonuçta herkesin aradığı tarz birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle Sitemize giren insanlara öncelikle ne tarz bir ilişki aradıklarını soruyorum.

Çünkü sitemizin ana sayfasına gittiğini zaman bir çok farklı kategori göreceksiniz. Bu kategorilerin her birinde arayış içerisinde olan kadınlar ve erkekler bulunuyor. Hepsinin de birbirinden farklı düşüncesi, birbirinden farklı istekleri, birbirinden farkı ilişki hayalleri oluyor. Bunlardan uygun olanını kendinize seçmeniz ve o kategori içerisinde kendinizi tanıtan yazılar yazmanız gerekiyor. Bizim sitemizde işler bu şekilde yürüyor.

Sevgili Arayan Kızlarla Tanışma ve Arkadaşlık

Yaş kriteriniz, yaşam kriteriniz ne olursa olsun emin olun ki size uygun kişiye bu sitede bir yerlerde bulunuyor. Sonuçta herkes birbirinden farklı hayata ve kafa yapısına sahip arkadaşlar. Sitemizde tek tip insan bulunmuyor. Çok çeşitli kafa yapısına sahip, çok çeşitli düşüncelere sahip olan insanlar tek bir çatı altında toplanıyor. Bu da aslında insanlara, arkadaş arayanlara gerçekten çok büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sayede çok rahat ve hızlı bir şekilde kendi kafalarına uygun, kendi kriterlerine ve hayallerine uygun olan kişiyi bulabiliyorlar.

Sonuçta hepimiz bazı şeyler hayal ediyoruz. Hayalleri olmayan bir insan yoktur diyebiliriz. Siz de eminim farklı hayaller içerisindesiniz. Sizde gerçekten hayal ettiğiniz kişiye kavuşmak için uğraşıyorsunuz. Biz insanlar hayallerimize yaklaştıkça gerçekten daha mutlu oluyoruz. Bu nedenle de olabildiğince hayallerimizin peşinde koşuyoruz. Sitemizde hayallerinizi gerçekleştirmeniz biraz daha kolay.

Türkiye’nin her şehrinden, neredeyse her ilçesinden giriş alan bir siteyiz. Bu sayede de çok fazla sayıda insana ulaşmış bulunuyoruz. Sitemize giren insanların sayısı artıkça tabii ki de herkezin aradığı sevgiliye, aradığı aşkı bulma olasılığı da o kadar çok artıyor. Zaten Sitemize yapmış olduğumuz tüm çalışmaların, emeklerin sebebi aslında budur. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar çok kişinin yalnızlığını giderebiliriz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*