Ücretsiz Bayan Arkadaş Telefon bul

Bayanların, İnternete Telefon Numarası Bırakan Bayanların, Kızların Cep TElefon ve Whatsapp Numaraları
Bayanların, İnternete Telefon Numarası Bırakan Bayanların, Kızların Cep TElefon ve Whatsapp Numaraları

Evet arkadaşlar biliyorum ki hepiniz bir an önce tanışma aşamasına geçip bayanların, kızların cep telefon ve WhatsApp numaralarını almak istiyorsunuz. Ancak tabii ki bu işler zannettiğimiz kadar kolay ilerlemiyor. Sonuçta hiçbir kadın bir internet sitesine cep telefon numarasını paylaşmaz. Çünkü bu siteye günde on binlerce insan giriş yapıyoruz. Sonuçta herkesi birebir olarak tanımamız ya da herkesin iyi niyetinden emin olmamız imkansız diyebilirim. Bundan dolayı bayan arkadaşlarımızın cep numaralarını paylaşma konusunda tereddüt ediyorlar.

Zaten bu devirde insanlara güvenmek gerçekten hiç kolay değil. Bundan dolayı bizler de bayan arkadaşlarımıza hak veriyoruz tabii ki. Bunun yanı sıra sitemizde güvenlik açısından kesinlikle cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamıyoruz. Çünkü insanlar birbirlerini arayıp kandırmaya, üyelik ücreti istemeye çalışıyor. Bu tarz olayların yaşanmaması için göndermiş olduğunuz cep telefon numaraları admin ekibimiz tarafından sansürlenerek yayınlanıyor. Ancak dilerseniz email adresinizi, Instagram adresinizi ya da Facebook adreslerinizi bu site içerisinde paylaşabilirsiniz.

Bayanların, Kızların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnternete telefon numarası bırakan türbanlı, tesettürlü kızlar, internetten bayanların cep telefon WhatsApp numaralarını almak istiyorum, tok kadınların özel cep tel noları gibi aramalarınızı da biliyorum arkadaşlar. Ancak maalesef ki yukarıda bahsetmiş olduğum gibi gerek bayan arkadaşlarımız gerekse bizler kesinlikle sitemiz içerisinde cep telefon numarasınamıyoruz. Bu nedenle farklı şekillerde bayan arkadaşlarımıza iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra insanların bu tarz konularda çok fazla isyan etmelerinden dolayı sitemize üyelik sistemi oluşturduk.

Böylelikle insanlar İstedikleri üyelerle özel olarak yazışıp, sohbet edebilecekler. Bu sayede birbirlerini daha iyi tanıma fırsatını elde ederler. Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi bizim gerçekten tek amacımız insanların bu site sayesinde tanışıp kaynaşmaları dış. Bundan dolayı bu kadar çok emek veriyoruz. Zaten sitemizin ücretsiz olmasından da bunu anlamış olmalısınız. Bir çok insan olayı para boyutuna getiriyor. Ancak bizler bu şekilde davranmıyoruz. Umarım gerçekten kendinize uygun birini hızlı ve kolay bir şekilde bu site sayesinde bulabilir ve bizleri mutlu edersiniz.

Bayanların, Dul Kadınların Facebook, Twitter ve İnstagram Adresleri

Bayanlardan Facebook, Twitter, Instagram gibi adreslerini istemek tabii ki cep telefon ve WhatsApp numaralarını istemekten çok daha kolaydır arkadaşlar. Çünkü biliyorsunuz ki cep telefonları artık bizlerle ayrılmaz bir bütün haline geldi. Sürekli olarak yanımızdalar. Bunun yanı sıra bizi rahatsız etmek isteyen bir insan sürekli olarak bizi arayabilir, mesaj atabilir, resim gönderebilir ya da video gönderebilir. Bundan dolayı kadın arkadaşlarımız cep telefon numaralarını paylaşma konusunda tereddüt ediyorlar. Yalnızca Facebook ya da email gibi adreslerini, hesaplarını paylaşıyorlar. Böylelikle karşısındaki insanı engellemesi daha kolay oluyor.

Burada önemli olan tek şey sizin karşınızdaki insana gerçekten güven vermenizdir. Eğer karşınızdaki kadın size tam anlamıyla güven değilse, sizi gerçekten sevdiyse ve sizden etkilendi ise o zaman işini zaten çok kolay. Cep telefon numaralarını bile hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ancak karşınızdaki insana güven vermediyseniz, sizin sadık olacağınıza, güvenilir bir insan olabileceğinize inanmıyorsa o zaman hiç uğraşmayın diyebilirim. Çünkü kadınlar için en önemli kriter karşılarındaki erkeğin güvenilir olmasıdır. Eğer bu kritere sahip değilseniz ne bu sitede ne başka sitede ne de bu dünya üzerinde pek fazla şansınız yoktur demektir.

Sitemizde bulunan tüm kategorilerimize bakabilir, kendinizi tanıtan yorumlar bırakabilirsiniz. Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımız sizlerden yorum bekliyorlar. Yapacağınız Yorumlarda kendinizden, hayatınızda ve karşınızdaki kadından nasıl beklentileriniz olduğunu, nasıl bir yaşam tarzınız olduğunu ayrıntılı bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde gerçekten mutlu ve huzurlu bir aşka kavuşabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*