Bolu Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
1
1087

Evlenmek tüm genç kızların hayalidir diyemiyorum. Çünkü zaman o kadar çok değişti ki artık kadınlar bile evlilikten korkuyorlar ve evlenmeyi tercih etmiyorlar. Bunun sebebi ise geçmişten günümüze çok büyük fark var. Eski zamanlardan bir kadın ile bir erkeği yanyana yürürken dahi göremezsiniz. Çünkü insanlar tarafından kötü karşılanırdı. Eğer aranızda bir söz yoksa ya da nişan yok ise kesinlikle kimse bu durumu doğru bulmazdı.

Ancak ilerleyen zamanlarda teknolojinin bizlere katmış olduğu bir çok değişiklikle beraber insanlar daha rahat bir yaşantıya sahip oldular. Artık bir kadın ve bir erkeği bırakın yan yana yürümeyi aynı evi paylaşmaları bile ters karşılanmıyor. En azından bir çok şehrimiz için. Bu durumda artık çok doğallaştığından dolayı kadınlarda erkeklerde evlenmeden birlikte yaşamayı tercih ediyorlar. Bu durum aslında ahlaki değerlerimize aykırı olsada zamanın getirmiş olduğu bir rahatlıktır. Bunu kimse inkar edemez Google bile.

Bolu Evlenmek İsteyen Türbanlı ve Olgun Kadınlar

Bolu evlenmek isteyen olgun kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen kapalı-türbanlı-tesettürlü kadınlar, evlenmeye hazır, evlilik düşünen genç ve olgun bayanlar gibi bir çok aramanızı bu site içerisinde yapabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinde sizlere arkadaşlık ve evlilik çatısı altında bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizden tamamen bedava ve Üyeliksiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Umuyoruz ki sizlerde en kısa zamanda kendinize uygun bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulabilirsiniz. Çünkü hayatınızda bir insanın olması gerekiyor. Sizi anlayan ve siz tamamlayın. Eğer böyle bir insana kavuşursanız kesinlikle çok mutlu ve huzurlu bir hayata merhaba demiş olursunuz. Bu nedenle de evlenmek için geç kalmayın. Sitemizde bir çok kategoride evlenmek isteyen bayanlarla tanışabilirsiniz.

Bolu Evlenmek İsteyen Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Sitemizde evlenmek isteyen zengin ve yaşlı kadınlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu çok az bir olasılık olsada tabii ki bu tarz kadınlar da bulunuyor. Ancak bu kadınlar genelde işi ciddiye bindirmeden önce sizlere gerçek maddi durumlarını kesinlikle belli etmiyorlar. Bunun sebebini ise kimseye güvenmedikleri yönünde açıklıyorlar. Kimsenin kendilerinin duygularıyla oynamasını, onlarla parası için sevgili olmasını ya da evlenmesini istemiyorlar.

Aslında bu konuda da haklılar. Çünkü bir kadın gerçekten değer bilmek ve sevilmek istersin. Bunun yaşı yoktur. Bütün kadınlar aslında aynı şeyi istiyorlar. Bunu gerçekten hissettirebilecek, kendilerini tam anlamıyla tanıyacak ve sevecek birini arıyorlar. Bu 20 yaşındaki genç kızla da aynı 50 yaşındaki yaşlı kadınlarda da aynıdır. Bunu bilerek hareket ederseniz eminiz ki çok güzel bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Bolu Evlenmek İsteyen Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnternette bayanların, kadınların cep telefon veya whatsapp numarasını arayan on binlerce erkek var. Ancak bu pek mümkün değildir arkadaşlar. Kimse herhangi siteye alenen cep numarasını yazmaz en azından hiçbir kadın. Çünkü kadınlar artık erkeklerden hem korkar hem de tedirgin olur vaziyetteler. Bazı erkekler gerçekten çok kötü karaktere sahip olabiliyorlar. Bu kadınlarda artık gerek sosyal medya gerekse haberlerden dolayı bu durumların çok farkındalar.

Hal böyle olunca da tabii ki hiçbir erkeğe kolay kolay güvenmiyorlar. Bundan dolayı da gerçekten emin olmadan beni tanımadan kimseyle cep numaralarını ya da WhatsApp numaralarını paylaşmaya yanaşmıyorlar. Bu konuda da kadınlarımıza hak vermemek elde değil gerçekten.

♥️ SONGÜL

Merhaba. 28 yaşında genç bir kadınım. Artık evlenmek istiyorum. Pek fazla sosyal bir kadın değilim. Daha önce de doğru düzgün sevgilim olmadı. Çünkü ben çok evcimen bir kadınım. Evimde oturmak varken saatlerce sokaklarda olmak pek işime gelmiyor. Netflix hesabım da var. Bütün gün film izleyebilecek kapasteye sahibim. Ancak tabi ki bana uygun ve iyi bir insan çıkarsa o nereye derse oraya giderim. Benim için hiç sorun değil.

Her ortama ayak uydurabilirim. Kimseyi uyandırmam. Oturmasını kalkmasını ve nerede nasıl konuşmasını bilen bir kadınım. Çok cana yakın ve sıcakkanlıyım. İnsanlarla güzel zaman geçirmesinide bilirim. Ancak güvenebileceğim ve gerçekten seveceğim kişilerle. Geri kalan herkes bana çok gereksiz geliyor. Aslında hem çok zor hemde çok kolay bir kadınım. Benimle gerçekten frekansı uyuşan biri lazım. Böyle bir insanı bulduğum anda inanın hiç kaçırmam. Çevremde evlenmeyen kalmadı. Neredeyse torunları olacak ben hala evde bekar bir şekilde film izliyorum. Ben de artık kendime ait bir ailem olsun, güzel bir yuva kurayım istiyorum. Saygılarımla.

1 YORUM

  1. Merhaba Songül tam ruh ikizi derlerya aynı bu olsa gerek taniyinca sende anliyacaksin aynı yapidayiz yaşamak lazım fazla söze gerek yok mutlaka ara 05465303733

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here