Bursa Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar Ücretsiz Eş Bulma Sitesi

Isparta Koca Arayan, Eş Arayan Güzel Olgun Türbanlı Açık KApalı Kadınlarla Tanışma

Her kızın pembe panjurlu bir evi, güzel bir koca arayışı vardır. Her ne kadar bazı kadınlar ilk evliliklerinde hüsrana uğrasalar bile yine de doğru insanı aramaktan vazgeçmiyorlar. Tabi ki bu durum çoğunluk için geçerli. Bir kısım ise evlilikten öyle tiksinmiş ve bıkmış oluyor ki kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorlar. Bu konuda aslında erkeklerde bitiyor. Bir kadını evliliğe ikna edebilirsiniz. Bu zaten onların içinde var. Çünkü her kadın anaç bir yapıya sahiptir. Bu yönden ilerlerseniz kazanırsınız.

Eğer siz de evlilik istemiyorsanız o zaman yalnızca sevgili arayan, erkek arkadaş arayan kadınların ilan sayfalarına bakmanız gerekiyor. Böylelikle sizin gibi düşünen, sizinle aynı kafaya sahip kadınları bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yorumlar üzerinde kendinizi tanıtan yazılar yazmak olacak. Bu yorumları yazarken üslubunuza ve kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü kadınlar yorumu yazış tarzınıza, kullandığınız kelimelere ve cümlelere takılıyorlar.

Bursa Koca Arayan Türbanlı, Tesettürlü Kadınlar Evlenme Ciddi Evlilik İlanları Sitesi

Eğer gerçekten evliliği kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız ancak o zaman evlilik ilanlarına bakın arkadaşlar. Çünkü evlilik sayfalarındaki kadınlar gerçekten evlenip mutlu yuva kurmak isteyen kadınlar. Kimseyi kandırma yolunu seçmeyin. Kimsenin duygularıyla oynamayın. Çünkü kendinizi karşınızdakinin yerine koyduğunuz zaman ne kadar kötü bir durum olduğunu görecekseniz. Hayatınız boyunca sürekli olarak empati yaparak ilerleyin. Empati yapmanız kimseye hiçbir zarar vermez.

Bunun yanın sıra empati yaptığınız ilişkilerinizin daha sağlam ve daha iyi bir şekilde ilerlediğine kendi gözlerinizle şahit olacaksınız. Bazen biz insanlar olarak bencilce davranabiliyoruz. Ya da yaptığımız davranışın, veya söylediğimiz bir sözün karşımızdaki insanı ne kadar incittiğini, kırdığını farketmiyoruz. Aslında ilişkileri yıpratan, karşılıklı olarak mutsuzluğa sebep olan durumlar da bunlardan kaynaklanıyor. Kendi, geçmişinizdeki ilişkilerinizi düşündüğünüz zaman durduk yere ilişkilerde huzursuzluklar yaşadığınızı fark edeceksiniz. Bunun sebebi kesinlikle empati eksikliği.

Bursa Koca Arayan Emekli ve Ciddi Düşünen Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Tanışma

Bursa ciddi evlilik sitesi, koca arayan zengin ve yaşlı kadınlar, eş arayan olgun, güzel ve genç kızlar, bayanların en güncel evlilik ilanları gibi kategorilerimizde dilediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Bu da demek oluyor ki ister evlenmek isteyin isterseniz evliliğe hazır hissetmeyin. Bu sitede istediğiniz her türlü insanı bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün aramalar ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen aramalardır. Bu nedenle de gönlünüz rahat olabilir.

Paranızı boş yere internet sitelerinde üyelik adı altında sizlere satılan şeylere harcamayın. Bunlar gerçekten gereksiz harcamalar. Bugün para kolay kazanılmıyor. Bizim sitemiz tamamen ücretsizdir ve her zamanda öyle kalacak bir siteyiz. Sitemiz üzerinde eğer ki evlenmek için birini aramıyorsanız o zaman erkek arayan dul kadınlar, sevgili arayan genç kızlar, erkek arayan, hayat arkadaşı arayan, dost arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı kategoride de arama yapabilirsiniz.

♥️ MELİKE

Merhaba. İnternette dolaşırken tesadüfen sitenizi gördüm. Ben de evlenmek istiyorum. Gerçekten kendime uygun birini arıyorum. 24 yaşındayım. Güzel yetiştirilmiş, namuslu, gelenek ve göreneklerine bağlı bir kadınım. Üniversite mezunuyum. Muhafazakar bir ailede büyüdüm. Bundan dolayı da örf ve adetlerimize göre hareket ediyorum. Beni kesinlikle yeni jenerasyondaki insanlarla karıştırmayın. Ben aklı beş karış havada bir kadın değilim.

Gerçekten bir erkeği idare edebilecek, yuva kurabilecek seviyede bir kadınım. Benimle birlikte güzel zaman geçirecek birini istiyorum. Sonuçta evlilik dediğiniz birlikte Man geçirmek, her şeyi beraber yaşamaktır. Bu nedenle de ben bu yaşıma kadar yaşayamadığım her şeyi kocam olacak insanla yaşamak istiyorum. Lütfen Bursadan böyle birileri varsa bana bulur musunuz?

♥️ NERGİZ

Selamlar. 36 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım .n maddi durumum yerinde. Kendime ait bir tane evim boş. Bunun içerisinde oturuyorum. Bunun haricinde ailemin evinden de kira alıyorum. Kendilerinin emekli maaşları geldikten sonra onlara ait olan evdeki kiracıdan gelen parayı benim almamı istediler. Bu sayede ticarete atıldım. Ailem benim her zaman arkamda durdu. Onlar sayesinde rahat bir şekilde büyüdüm gittim.

Şu anda sahip olduğum her şeyi onlar sayesinde sahibim. Hiçbir yere borcum yok. Gayet güzel ve rahat bir yaşantım var. Ancak bütün hayatımı işime odaklıdığımdan dolayı bir çok şey için geç kaldım. Örneğin evlenmek, mutlu güzel bir aile kurmak. Etrafındaki herkeze artık çoluk çocuk sahibi oldu ancak ben hala işten güçten kafamı kaldıramadım. Artık ben de evlenmek istiyorum. Ancak evleneceğim insanı gerçekten kafasının çalışması gerekiyor. Eğer kafası çalışmayan bir adamsa benim için hiçbir önemi olmaz. Çünkü benim işlerim de bana yardımcı olması gerekiyor. Böyle bir erkek bulursam evlenmeyi düşünüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*