Bursa Osmangazi & Yıldırım Bayan Arkadaş

Bursa Osmangazi, Yıldırım Olgun, Tesettürlü Kızlarla Sohbet, Mesajlaşma Siteleri

Bursa Osmangaziden Erkek Arkadaş Arayan Güzel Olgun Bir Bayanım

Merhaba. Bursa’da tek başıma yaşıyorum. 27 yaşındayım daha önce hiç evlenmedim. İsmim Sevda. Hayatıma gerçekten artık düzgün ve dürüst bir erkek arkadaş almak istiyorum. Daha önce bir kere nişan attım. İnsanlar nedense evlilik aşamasına yaklaştıkça karakter olarak, davranış olarak değişiyorlar. Ben böyle şeylerden gerçekten hoşlanmıyorum. Bir insan ne ise o şekilde kalmalı diye düşünüyorum. Sürekli olarak değişen karaktere sahip olan erkekler lütfen benden uzak dursunlar. Kesinlikle böyle bir insana tahammülüm olamaz.

Ben karşılıklı olarak sevgilimle birbirimizi çok iyi bir şekilde tanımak ve birbirimize bir o kadar güzel bir ilişki içerisinde olmak istiyorum. Sonuçta birbirimizi iyi bir şekilde tanımazsak o ilişki güzel bir şekilde ilerleyemez diye düşünüyorum. bence insanların yapmış olduğu en büyük hatalardan birisi de birbirlerini iyi tanımadan ilişkilerini ciddiye bindirmek.

Örneğin benim bile çevremde altı ay içerisinde tanışıp sevgili olan sonrasında evlenen çok fazla sayıda arkadaşım var. Sonunda hepsi tabii ki de pişman oluyor. Zaten insanlar evlenene kadar birbirlerinin yanında hep olduklarından farklı davranıyorlar. Benim arkadaşlarım bile sevgililerinin yanında hep böyle nasıl desem Kibar akıllı uslu gibi duruyorlar. ancak baktığınız zaman benim arkadaşlarım çok deli ve hareketlidirler. Ve tabii ki bunu kesinlikle bilerek yapmıyorlar.

Sonuçta hepimiz yeni tanıştığımız insanların yanında biraz daha davranışlarımıza dikkat etme gereği duyuyoruz. Bu sebepten dolayı ben karşılıklı olarak ilişkilerde birbirimize oldukça uzun zaman verme taraftarıyım. Eğer bunu kabul edecek, Benim gibi düşünen biri varsa görüşebilirim.

Bursa Bedava Sohbet Siteleri

Bursada bayan arkadaş arıyorum, osmangazi kızlarla sohbet sitesi, yıldırım sevgili arayan türbanlı kızlar, evlenmek isteyen kapalı dul kadınlar, bursa bedava arkadaşlık sitesi gibi çok fazla sayıda aramayı Tek bir site içerisinde yapabiliyorsunuz arkadaşlar. Eminim ki hepiniz geçmişte birbirinden farklı insanlarla sevgili olmuş, birbirinden farklı ilişki deneyimlerine sahip oldunuz. Ancak gel görelim ki ilişkilerde dikiş tutturmak oldukça zor bir konu. Sevgili bulmak gerçekten sanılanın aksine çok kolaydır arkadaşlar.

Asıl zor olan sevgili bulduktan sonrasıdır. Yani bir ilişki yürütmek, kadınları idare etmek, karşılıklı güven içerisinde olmak gibi konular gerçekten insanları zora sokuyor. Eğer sizde aynı bu şekilde düşünüyorsanız gerçekten doğru bir kafaya sahipsiniz diyebilirim. Sitemizde çok fazla sayıda erkek arkadaş arayan, sevgili arayan kadın bulabilirsiniz. Yine dediğim gibi önemli olan tek şey bu kadın arkadaşlarımızla tanıştıktan, ilişkiye başladıktan sonra ilişkinizi devam ettirmek.

Karşılıklı güven sağlamak, karşılıklı empati ve anlayış içerisinde olmak zorundasınız. Bu üç şeyi sağladığınız zaman zaten ilişkiniz çok sağlam ve uzun Ömürlü olacaktır. Çünkü günümüzdeki ilişkilerin bitmelerinin en büyük sebepleri bu üç şeyden birisi arkadaşlar. Bu nedenle siz bu konulara dikkat ederseniz eminim ki hem sizin için hem de karşınızdaki insan için oldukça güzel ve mutlu bir ilişki olacaktır.

Bursa Osmangazi Dullar Sitesi

Özellikle bursa dullarla sohbet siteleri, Ücretsiz dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, Bursa emekli zengin dul bayan arkadaş arıyorum gibi kategorilerimizede girebilir, İstediğiniz tarzdaki hayat arkadaşına kavuşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki daha önce evlenmiş boşanmış olan kadınlar erkekler konusunda biraz daha fazla deneyime ve tecrübeye sahiptirler. Bu nedenle bir çok erkek daha önce evlenmiş boşanmış, dul bir kadının kendini daha iyi tamamlayacağını, kendini daha iyi anlayacağını düşünüyor.

Aslında bu konuda da haklılar diyebiliriz. Daha önce evlilik hayatını bilen bir kadınla evlenmek ya da sevgili olmak bir çok açıdan sizlere avantaj sağlar. Sonuçta herkes hayatı tecrübelerine ve deneyimlerine dayanarak yaşar. Biz insanlar olarak da yaşadığımız her şeyden tecrübe çıkartıyoruz. Bu nedenle dul bir bayan geçmişte yapmış olduğu hataları, eski ilişkilerin de yapmış olduğu yanlışları tekrardan yapmamaya özen gösterecektir. Bu nedenle tecrübenin iyisi, kötüsü olmaz arkadaşlar.

Yaşadığınız iyi ya da kötü her şeye birer tecrübe gözüyle bakarsanız daha mutlu ve daha güzel bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bir şeyi bir kere yaparsanız hata olur. Ancak ikinci, üçüncü kere yaparsanız artık salaklık olur. Bu nedenle aynı hatayı tekrarlamamak için özen gösterirseniz eminim hayatınızda her zaman başarı ve mutluluk olacaktır.

Bursa Yıldırım Sevgili Arayan Kızlarla Sohbet

Sitemiz bedava bir sitedir. Ayrıca sitemizde bayan arkadaşlarımızla sohbet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Ancak şunu unutmayın ki kadınlar için ilk izlenim olayı gerçekten çok önemlidir. Bu nedenle ilk başta kendinizi güzel bir şekilde, etkileyici bir şekilde tanıtırsanız her zaman bir adım önde olursunuz. Bazen bakıyorum da insanlar gerçekten çok saçma sapan, salakça yorumlar yapıyorlar. Bu yorumların çoğunu onaylamıyoruz bile.

Saçma sapan, kısa yorumlar yazarak hiçbir kadını etkileyemezsiniz. Aslında bunu herkesin bilmesi gerekir. Ancak bazı erkek arkadaşlarımız nedense bunu düşünemiyorlar. Sonrasında bizlere gelip neden hala bayan arkadaş bulamadım gibi SORULAR soruyorlar. Sadece merhaba ya da tanışalım mı yazdığınız bir kadının size geri dönüş yapma olasılığı yok diyebilirim. Kendinizi ayrıntılı bir şekilde tanıtmanız gerekiyor.

Sonuçta kadın arkadaşlarımız ilan gönderirken kendilerini ayrıntılı bir şekilde anlatıyorlar. Dolayısıyla sizlerden de bu şekilde bir anlatım bekliyorlar. Boyunuz, kilonuz, nerede yaşadığınız, kimle yaşadığınız, maddi durumunuz, meslek hayatınız gibi ayrıntılarınızı bilmek istiyorlar. Ancak bunlara göre size geri dönüş yapabilirler. Sonuçta kadınların seçenekleri, seçim şansları her zaman erkeklere nazaran daha yüksektir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*