Çanakkale Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar Ücretsiz Eş Bulma Sitesi

Çanakkale Koca ARayan, SevgiliArayan Kadınlar, Olgun, Kapalı Zengin ve Yaşlı Bayanlar
Çanakkale Koca ARayan, SevgiliArayan Kadınlar, Olgun, Kapalı Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Çanakkale’de evlenmek isteyen bir çok kadın ve erkek bulunuyor. Aslında insanlar ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Bazıları evlenmekten tiksinmişken bazıları ise evlilik hayalleri kuruyor. Bunun sebebi aslında biz insanlarız. İnsanları evlilikten soğutan da bizleriz. İlişkilerimizde o kadar saygısız ve lakayt bir şekilde davranıyoruz ki insanlar evlilik konularında artık birbirlerine güvenmiyorlar. Bunun yanı sıra günümüzdeki ilişkilerde artık birbirlerine karşı hiçbir şekilde insanları saygıları ve tahammülleri kalmamış.

Evlilik gerçekten hafife alınmaması gereken bir olay. Eğer iki tarafta güzel ve düzgün bir şekilde ilişkisini yürütürse o evlilik mükemmel olmuş. Ancak bir ilişkide saygı ve empati yoksa bu evlilikten ya da ilişkiden hiçbir şey beklemeyin arkadaşlar. Karşınızdaki bir insanın size yapmasını istemediğiniz hiçbir şeyi, siz karşınızdakine yapmayın. Empati dediğimiz şey aslında budur. Sadece sevgili ya da Karı-koca ilişkilerinizde değil tüm ilişkilerinizde bu şekilde davranırsanız daha sağlam ve güzel ilişkilere sahip olursunuz.

Çanakkale Koca Arayan Dul Kapalı Kadınlar Whatsapp Evlilik ve eŞ bulma Grupları

İnsanlar artık ilişkilerinde konuşmayı tercih etmek yerine hemen kavga çıkartmayı tercih ediyorlar. Çünkü insanların artık hiçbir şey tahammülü kalmamış. Hem yaşam şartları hem de iş hayatı o kadar zor ve stresli bir hale geldi ki insanlar eve geldikleri zaman bile agresif oluyorlar. Bunu zamanında havaalanında vardiyalı bir sistemde çalışmış bir kadın olarak söylüyorum. Ben de zamanında gerçekten çok agresif bir yapıya sahiptim.

Ve bu dönemde de insanlara hiç tahammülümün kalmadığını fark etmiştim. Bundan dolayı da herkese sürekli bir kavga etme, herkesten sinirimi çıkartma çabasındaydım. Bu aslında bizim elimizde olan bir durum değil. Ancak farkında olursak kendimizi birazda olsa frenleyebiliyoruz. Önemli olan kendimizin farkında olmak aslında. Eğer nasıl bir insan yapısı ya da nasıl bir piskoloji içerisinde olduğumuzu fark edersek gerçekten çok daha mutlu birer insan haline geliriz.

Çanakkale Eş Arayan Emekli Dul ve Ciddi Zengin Kadınlar Sitesi Güncel 2024 & 2023 Evlenme İlanları

Çanakkale evlenmek isteyen, koca arayan, eşi arayan güzel, olgun, evlenmiş boşanmış, dul, türbanlı-tesettürlü-kapalı kadınlarla tanışma sitesi, genç kızlarla ve olgun bayanlarla sohbet ve mesajlaşma siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategoride arama yapabiliyorsunuz. Sitemiz üzerinde yaptığınız tüm aramalar ücretsizdir. Bunun yanı sıra bizler hiçbir şey için sizlerden para talep etmiyoruz. Buda sizler için gerçekten büyük bir avantaj.

Bundan dolayı da sitemizde herhangi bir sınır ya da kısıtlama da yok arkadaşlar. İstediğiniz kadar istediğiniz sayfalara yorum yapabiliriz, istediğiniz kadar kadınla ya da erkekle tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Belki de bu site sayesinde ömürlük dost, arkadaş da bulabilirsiniz. İnsan ister istemez yeni kişilerle tanıştığı zaman bazılarıyla arkadaş bazılarıyla sevgili olabiliyoruz. Sonuçta hem arkadaş hem dost hem de sevgili ihtiyacımız bulunuyor. Bunların hepsini bu site üzerinde karşılayabilirsiniz.

Çanakkale Eş Arayan ve Koca Arayan Kadınların Cep Tel ve Whatsapp Noları

Bayanların İnternette cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını bulmak hepinizin hayali biliyorum. Çünkü hepiniz bana bayanların telefon numarasını arıyorum, Çanak neden kızların numarası yok mu gibi SORULAR soruyorsunuz. Yazmış olduğunuz maillerin bir çoğuna geri dönüş yapabilsem de, bazılarına geri dönemiyorum. Ancak yine de bana gönderilen bütün mailleri okuma fırsatını yakalıyorum.

Bu yüzden de Sitemize giren insanların isteklerini ve arzularını biliyorum. Ancak bizler kesinlikle cep telefonuyla WhatsApp numarasını sitemizde yayınlamıyoruz. Çünkü insanlara bu devirde gerçekten güzel olmuyor .m hiçbir kadının benim sistemden dolayı tacize uğraması ya da rahatsız edilmesini istemiyorum. Bunun yanı sıra hiçbir erkeğin de benim sitemden dolayı birileri tarafından kaldırılmasını ya da yol olmasınıda istemiyorum. Bundan dolayı öncelikle yorumlar üzerinde kadınlarla kendiniz tanışmadım daha sonra mailleşebilir ya da cep telefon numaralarınızı paylaşabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*