Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Telefon Numaraları Whatsapp İlanları

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Cep Telefon Whatsapp Numaraları 2020
Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Cep Telefon Whatsapp Numaraları 2020

Gerçekten evlenmek için internet teknolojisini kullanan ve bu konuda ısrarcı olan birçok kadın bulunuyor. Bu kadınların büyük bir bölümü dul bayanlardan oluşuyor. Evlenmek gibi önemli bir konuda karar vermek tabii ki çok zor arkadaşlar. Ancak ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek için yapılacak en önemli şeylerden birisi internet teknolojisini En düzgün şekilde kullanmak oluyor. Çünkü buradaki herkese güven olmaz. Kimin ne olduğunu bilmiyoruz. Sonuç olarak karşımızdaki insanla canlı olarak yüz yüze görüşemiyoruz. Öncesinde karşınızdaki kişiye güvenmeniz gerekir. Tabii ki Güven sağlığı bilmeniz için uzun uzun sohbet etmeniz ve birbirinizi en iyi şekilde tanımanız gerekiyor.

Ciddi evlilik düşünen bayanlar da bu konuda çok dikkat etmek zorundalar. Aynı şekilde evlenmek isteyen erkekler de tabii ki dikkat etmeli ancak bayanlar bu konuda daha dikkatli olmalı diye düşünüyorum. İnsanların büyük bir bölümü evlilik siteleri üzerinde buldukları kişilerle evleniyor. Artık günümüzde bu son derece normal bir şey. Eskiden olsa internetten bulduğu kişiyle evlenen insanlara biraz daha tuhaf bakılırdı. Fakat Artık insanlar çok rahat bir şekilde biz internetten tanıştık ve evlendik diye biliyor. Çünkü bu artık son derece normal bir hale geldi.

Bu kadar mükemmel bir teknolojinin ortasında tabii ki normal olması gerekiyor. İşte bu sebepten dolayı sitemiz ciddi evlilik düşünen dul bayanlar, zengin bayanlar, genç ve güzel kızlar, üniversiteli kızlar, türbanlı ve tesettürlü kapalı ve çarşaflı bayanlar, Suriyeli bayanlar, İranlı bayanlar, Rus bayanlar, Arap bayanlar tarafından ve birbirinden güzel kadınlar tarafından Her geçen gün daha fazla ziyaret ediliyor. Fakat bu kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını isteyen erkeklerin yapması gereken bir takım konular var arkadaşlar.

Ciddi evlilik düşünen kızların WhatsApp ve cep telefon numarası

Genç ve güzel kızlar kendilerini evliliğe hazır hissettiklerinde evlenmek istedikleri ve kriterlerine uygun gördükleri erkeklerle tanışabilmek için mobil uygulamalar üzerinde ve arkadaşlık ve evlilik siteleri üzerinde aradıklarını bulabilmek için her gün büyük bir çaba sarf ediyorlar. Tabii ki kalbimizde taht kuracak olan insanı bulmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ancak karşınızdaki kişiyle sağlam ve güzel bir bağlantı kurabilmenizin birkaç yolu var. Bizler burada insanların rahat bir şekilde iletişim sağlaması için mesajlaşma ve sohbet etmek gibi konuları tamamen ücretsiz yaptık. Tabii ki Bunun haricinde bu siteye bildiğiniz üzere üyelik gerçekleştirme olayı da tamamen bedavadır.

Ancak insanlar burada mesaj gönderiyor olabilmelerine rağmen daha hızlı bir şekilde iletişim kurabilmek için cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden görüşmek istiyor. Bu sebepten dolayı ciddi evlilik düşünen kızların cep telefon numaralarını ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum diyen erkek arkadaşlarımız ile karşılaşıyoruz. Bunu yapabilmemiz için öncelikle karşınızdaki kızın güvenini sağlamanız gerektiğini unutmayın. Sonuç olarak siz onun babasının oğlu değilsiniz. Size güvenerek cep telefon numarasını vereceğini hiç zannetmiyorum. Kaldı ki verse bile biz böyle bir şeyi burada herkese açık bir şekilde paylaşmayız. Bunu bizzat gidip sizin gerçekleştirmeniz gerekir. Hele de evlilik gibi önemli bir konuda bizim bu konuya karışımamız ve burada insanların numarasını yayınlamamız doğru olmayacaktır.

26 yaşında fıstık gibi bir kızım Artık evlenmek istiyorum

Selam arkadaşlar benim adım Dilara. 26 yaşında fıstık gibi bir kızım 😉

Yaşamın artık da olduğunu düşünüyorum ve evlenmek istiyorum. Benim ailem de öyle görücü usulü ya da onların istediği biriyle evlenmem gibi bir durum söz konusu değil. Onlar benim seçtiğim ve gerçekten aşık olabileceğim bir insanla evlenmemi daha uygun buluyorlar. Bizim geleneklerimiz bu şekilde arkadaşlar.

Aslen izmirliyim ama şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Bu siteye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ziyaret ettim. Site içerisindeki arkadaşlık ilanlarını evlilik ilanlarını falan kontrol ettiğimde düzgün bir site olduğunu düşünerek Ben de burada evlenebileceğim adamı bulurum diye düşündük. Bu arada gerçekten çok yakışıklı küpler gördüm ama bir bayan olarak benim onlara yazmamın doğru olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle ,beni gerçekten beğenen biri varsa onun bana yazmasını daha doğru olduğunu düşünerek evlilik ilanı mı burada yayınlıyorum.

Evlenmek gibi önemli bir konuda burada insan bulmak ne kadar doğru diye soracak olursanız o zaman size sizin burada ne işiniz var diye sorarım 😂 Bu arada daha tanışmanın ilk başında hemen benden cep telefon numaramı istemeyin. WhatsApp’tan sohbet edelim falan demeyin. Hele bir de cıvık cıvık aşkım cicim çeken erkeklerden nefret ederim. Ben maço oturduğumu erkek olduğunu belli eden adamları severim. Kibirli bir kız olduğunu düşünmeyin. Her kadının istediği aslında budur ama erkeklerin yüzüne söylemezler. Açık sözlüyüm diye beni yadırgarsanız bile umrumda olmaz.

Ciddi evlilik düşünen boşanmış dul bayanların cep telefon numaraları

Önceki evliliğinde kötü günler yaşamış olan dul kadınlar kendilerine bir şans daha verebilirler. Hatta bazı kadınlar ikinci ve 3. Şans’ı bile verebilir. Önceki evliliğimiz kötü geçmiş olabilir arkadaşlar ama kendimize yeniden bir şans vermelisiniz ve ikinci baharını yaşama hakkına sahipsiniz. Hem yasal olarak hem de insan olarak bu sizin En doğal hakkınız. Aynı şekilde dul Erkekler de daha önce evlenmiş boşanmış olabilirler. Çocuklu ya da çocuksuz farketmeden sitemiz içerisinde evlenmek isteyen bir sürü dul kadın bulunuyor. Bu kadınlarla son derece rahat bir şekilde iletişim sağlamanız için sizlere her türlü imkanı sağladık.

Ama yine de dul kadınların cep telefon numarasını arayan arkadaşlar bulunuyor. Ciddi evlilik düşünen ve evlenmek isteyen dul kadınların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını almak isteyen arkadaşlar bulundukları şehre göre arama yapabilirler. Özellikle de İstanbul Ankara Bursa İzmir Adana Gaziantep antalya-diyarbakır gibi şehirler kalabalık olduğu için bu şehirlerden evlenmek isteyen dul kadınlar daha çok giriş sağlıyor. Ama bulunduğunuz şehirde emin olun ki kendinize uygun dul bir kadın bulabilirsiniz. Her geçen gün çığ gibi büyüyen sitede birbirinden güzel türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı dul kadınlar cep telefon numaralarını evlenmek istedikleri erkeklerle paylaşabilirler. Tabii ki bu sadece onların kendi istekleri ve arzuları talebinde gerçekleşir.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*