Denizli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Denizli Sevgili Arayan Kızlar, Olgun, Güzel, Dul, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Kadınla
Denizli Sevgili Arayan Kızlar, Olgun, Güzel, Dul, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Kadınla

Biliyorum ki hepiniz en kısa zamanda kendinize uygun birini bulup bir ilişki sahibi olmak istiyorsunuz. Ancak biliyorsunuz ki hiçbir ilişki emek verilmeden hiçbir şeye benzemez arkadaşlar. Bir ilişkiye ne kadar çok emek verirseniz, bir ilişki için ne kadar çok çaba harcarsanız o kadar güzel bir ilişkiye sahip olursunuz. Günümüzde artık insanlar o kadar çok hazıra alışmışlar ki istiyorlar ki her şey mükemmel olsun, sıfır sıkıntı olsun. Ancak inanki böyle bir şeyin mümkünatı, imkanı bulunmuyor.

Hiçbirimiz mükemmel insanlar değiliz. Bu nedenle de karşımızdaki insanların kesinlikle mükemmel olmasını bekleyemeyiz. Her zaman için karşılıklı olarak birbirimize taviz vermemiz gerekiyor. Bunun yanı sıra karşılıklı olarak empati yapmalıyız. Bu iki durumu yaparsanız gerçekten çok güzel arkadaşlık, sevgililik ilişkilerine sahip olursunuz. İnsanlar bazen gerçekten çok düşüncesiz davranabiliyorlarç. Bundan dolayı dem ilişkileri hiçbir şekilde iyiye gitmiyor. Çünkü herkes kendi açısından olaylara bakmayı tercih ediyor. Ki Buda çok yanlış.

Denizli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi 2024 & 2023 Güncel İlanları

Gerçekten Bir sevgiliniz, kız arkadaşınız olsun istiyorsanız gerçekten kendinizi sorgulamanız gerekiyor. Karşınızdaki kadına ne kadar anlayışlı davranabilirsiniz. Bir ilişki için ne kadar çok çaba harcayabilir, emek harcayabilirsiniz? Bütün bunların cevabı eğer olumlu yönde ise işte o zaman gerçekten güzel bir ilişkiye sahip olma fırsatınız vardır. Bazen biz ne kadar iyi olsakta karşımıza çıkan insanlar bir o kadar kötü olabiliyoruz. Buda aslında tamamen şans ve kısmet işi.

Bunun yanı sıra kötü insanları tanımaktan da hiçbir zaman çekinmeyin. Çünkü kötü karaktere sahip olan insanlar da aslında bizler için birer tecrübe oluyor. Böylelikle hayatımızın ilerleyen süreçlerinde daha iyi bir şekilde insan seçebiliyoruz. Yaşadığınız hiçbir kötü olaya ya da kötü tecrübeye pişmanlıkla bakmayın. Her zaman geçmişten ders alarak ilerlerseniz geleceğinizi daha sağlam ve daha iyi bir şekilde inşa etme fırsatına sahip olursunuz.

Denizli’de güvenilir bir erkek arkadaş arıyorum

Selam arkadaşlar Denizli’de yalnız başına yaşayan 27 yaşında oldukça bakımlı kültürlü aklı başında bir kadınım. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ama bu evlilikten herhangi bir çocuğum yok. Artık hayatıma bir erkek arkadaş almak ve hayatının geri kalanını onunla mutlu mesut bir şekilde rengarenk bir pozitif olarak geçirmek istiyorum.

İlk evliliğim de ki eşimden çok fazla çile çektim. Adam beni hiç kıskanmıyordu. Arkadaşlarını çok getiriyordu. Saçma sapan mekanlarda takılıyor ve saçma sapan hareket ediyor beni utandırıyordu. ilk esim kafayı yemiş gibi hareketler yapıyordu ve beni çileden çıkarıyordu.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*