Diyarbakır Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar

Diyarbakır Koca Arayan Eş Arayan Bayanların ve Kızların İlanları 2020
Diyarbakır Koca Arayan Eş Arayan Bayanların ve Kızların İlanları 2020

Biliyorsunuz ki diyarbakır bazı şehirlerimize nazaran daha muhafazakar bir yapıya sahiptir. Burada yaşayan halk geçmişine, ahlakına, namusuna, gelenek göreneklerine, örf ve adetlerine çok düşkündür. Bundan dolayı diyarbakırlı kızlar genelde kendi memleketlerinden bir sevgili, koca arayışı içerisinde olurlar. Bunun yanı sıra buradaki kadınlar ve kızlar başka şehirden insanlarla evlenemezler. Buna aileleri de müsade etmez.

Dolayısıyla bu tarz kadınlar şansını denemek için bizler gibi olan internet sitelerini tercih ediyorlar. Tabii ki bu bayanların, kadınların tek şansları biz değiliz. Çünkü zaten onların evlenecekleri, onlara koca olacak erkekler kendi aileleri tarafından belirlenmiştir. Ancak bu bayan arkadaşlarımız bizlere ilanı gönderirken şunu belirtiyorlar. Ailelerinin buldukları erkeklerle evlenmek istemediklerini, bundan dolayı kendi kocalarını, eşlerini kendi seçmek istediklerini söylüyorlar. Bundan dolayı da bizlere ilan gönderiyorlar.

Diyarbakır Koca Arayan Türbanlı-Kapalı Bayanlar

Türbanlı kadınlar Türkiye’nin dört bir köşesinden sitemizi ziyaret ediyor. Fakat Diyarbakır şehrinden türbanlı bayanların sitemizi daha iyi ziyaret ettiğini söylemek istiyorum. Çünkü doğu’nun paris’i olan Diyarbakır şehrinde türbanlı Kürt kızları çok yoğun oluyor. Diyarbakır muhafazakar bir şehir olduğu için o bölgede türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlara ve güzel kızlara ilgi daha fazla diyebilirim.

Bu sebepten dolayı Diyarbakır’dan koca arayan ve eş arayan türbanlı kapalı Dul ve olgun kadınlar ve birbirinden güzel bayanlarla tanışma fırsatını da sizlere bedava olarak sunuyoruz. Bu sayfa içerisinde Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun kendinize uygun olan bayan arkadaşı bulabileceğinizi unutmayın. İster kapalı olsun ister açık ister türbanlı olsun ister olmasın hiç fark etmez Yeter ki gönülleriniz ve kalplerimiz bir olsun.

Diyarbakır’da eli yüzü düzgün bir Koca arıyorum

selam arkadaşlar ben Diyarbakır’da yalnız başına yaşayan bir iş kadınıyım. Maddi olarak hiçbir problemim yok. Aslına bakarsanız bir erkek tarafından korunmaya ya da bir erkeğe de ihtiyacım yok. Ben sadece artık mutlu ve mesut bir yuva kurabileceğim ve çoluk çocuğa karışıp bileceğin biriyle tanışmak istiyorum. Açık konuşmak gerekirse ben biraz alışveriş yapmayı ve para harcamayı seviyorum.

Tabii ki bu hayatıma girecek eşim olacak kişiyi ilgilendirmiyor. Çünkü Allah’a şükürler olsun ben kendi kazancını kendim elde edebiliyor ve ayakta durabiliyorum. Kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın bir erkeğin hayatını rengarenk bir hale getiririz bunu hiçbir zaman unutmayın. Ben de aynen öyle bir kadınım. Artık evlenmek istiyorum ve Kendime uygun bir koca adayı arıyorum. Eş arayan Diyarbakırlı beyefendilerin bana mesaj göndermesini rica ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*