Dul Bayanlar Bodrum

Erzincan SEvgili Arayan Güzel, Olgujn, Bakımlı, Dul, Zengin KAdınlar ve Kızlar
Erzincan SEvgili Arayan Güzel, Olgujn, Bakımlı, Dul, Zengin KAdınlar ve Kızlar

Bodrumda Yalnız Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. Üç sene önce bodruma yerleştim. Yani bodrumda erkek arkadaş arıyorum. Moda tasarımcısıyım. İnternet üzerinden satışlar yapıyorum. Bu şekilde geçimimi sağlıyorum. Kendime ait aracım var. Kirada oturuyorum. Ailemle görüşmüyorum. Çevremde oldukça az sayıda insan var. Kendimi bütün insanlardan inanılmaz derecede soyutlanmış durumdayım. Yalnızlık gerçekten çok daha huzur verici diyebilirim. Her zamanda bu şekilde olmasını istiyorum.

Problemli bir evlilik yaşadım. Bu arada 32 yaşındayım. Çocuğum yok. Bir de çocuğum olsa zaten ne yapardım bilemiyorum. Evlilik hayatın boyunca İstanbul’da yaşıyordum. Ancak sonrasında her zaman hayalim olan Muğla bölgesine kaçtım. Evlendikten sonra hayat benim için tam bir kabusa dönüştü diyebilirim. İnsanlar neden kendilerini olduklarından farklı tanıtırlar hiç anlamıyorum. Sonuçta bu yalan elbet bir gün ortaya çıkacak. Evlenene kadar her şey güzel giderken evlendikten sonra neden değişirler inanın bana çok saçma geliyor.

Bu sebepten dolayı da boşanıp kendi başıma hayatıma devam etme kararı aldım. Zaten ondan sonra hem işlerim yolunda gitmeye başladı hem sağlığım yerine geldi hem de inanır mısınız elim yüzüm daha güzel bir hale geldi. Çünkü insan mutsuz olduğu zaman gerçekten kendisine bakamıyor. Bu arada geçmişteki evliliğinden ihanetten dolayı ayrıldım. Bana ihanet eden, sadık olmayan biriyle kesinlikle işim olmaz.

Ben erkeğine nasıl davranması gerektiğini bilen, Her konuda ona yetebilen bir insanım. Beni bile aldatıyorsa zaten o insanda bir problem vardır diye düşünüyorum.Ben her zaman bu mantıkla ilerlediğim için her zaman kendimden önce karşımdaki insanı düşündüm. Ancak maalesef ki hak etmeyen bir insan ile karşılaşmışım.

Ama geçmiş geçmişte kaldı. Ben de hayatıma sıfırdan yeni bir sayfa açtım. Bu nedenle de erkek arkadaş arıyorum. Bana uygun birileri varsa yazabilirler.

Bodrum Dullar Sitesi

Özellikle Bodrum dul bayan arkadaş arıyorum, Dullar sitesi, türbanlı, tesettürlü İslami evlilik yapmak isteyen dul kadınlar, evlenmiş boşanmış bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, Bodrum emekli zengin ve yaşlı dul kadın arıyorum gibi arama yapıyorsanız sitemizde bütün bu aramaları gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Eğer gerçekten kendinizi dul kadınlarla daha mutlu olacak şekilde düşünüyorsanız o zaman hayallerinizi tek bir adım kaldı diyebilirim. Sitemiz içerisinde bulunan dul bayanların sizinle tanışmaları için ikna etmek.

Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu nedenle bazı şeyler için özellikle de bayan arkadaş, sevgili bulmak için beklemeye hiç gerek yok. Zaten hayatınıza birini aldığınız zaman onunla bolca vakit geçirmek zorundasınız. İnsanların artık birbirlerini tanıması gerçekten çok zor bir hale geldi. İnsanlar kendilerini olduklarından daha farklı tanıtmayı huy haline getirdiler. Bu sebepten dolayı karşınızdaki insanla ne kadar çok zaman geçirirseniz, birbirinizi ne kadar çok tanırsınız sizin için o kadar iyi olur.

Böylelikle yanlış, hatalı ilişkilerde zaman kaybetmemiş olursunuz. İnsanların yapmış olduğu en büyük hatalardan birisi özellikle gönül işleri konusunda, gönül ilişkileri konularında aceleci davranmak. Çok fazla acele ettiklerinden dolayı karşılarındaki insanı tam olarak tanıyamıyorlar. Bunun sonucunda da gerçekten zaman kaybı, pişmanlık gibi şeyler yaşıyorlar. Sizler bu tarz hatalara düşmemek için gerçekten dikkatli olmalısınız. Sonuçta aceleniz yok. Elbet ki sizin de doğru insanı olacağınız bir site içerisinde bulunuyorsunuz.

Bodrum Dul Bayanların, Kadınların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemiz İçerisinde ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını tabii ki alabilirsiniz. Ancak bizler alenen, açık bir şekilde kesinlikle cep telefon numarasını paylaşmıyoruz. Çünkü geçmişte böyle bir hata yapmıştık. Kadın arkadaşlarımızın telefonları kitlenmişti diyebilirim. Sonrasında numaralarını kaldırmamız için bizlere mail atmışlardı. Hatta öyle ki artık rahatsızlık verici, huzursuzluk yaratıcı işler tacize kadar gitmişti.

Bu nedenle biz de laftan, insanlıktan ve medeniyetten anlamayan erkekler bulunduğu için kadın arkadaşlarımızın cep telefon numaralarını paylaşmama kararı aldık. Bunun sonucunda bu bayan arkadaşlarımız artık istedikleri kişilere birebir olarak görüştüklerinde cep telefon ya da WhatsApp numaralarını verebiliyorlar. Sitemizde istediğiniz kadına ya da erkeğe mesaj gönderme fırsatınız bulunuyor. Tamamen ücretsiz bir sitedesiniz.

Bu nedenle bir kadın arkadaşımıza mesaj atacağını zaman tereddüt etmenize gerek yok. İlan gönderen, gerçekten hayat arkadaşı arayan herkese dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Ancak tabii ki burada önemli olan şey bu kadın arkadaşlarımıza nasıl yaklaştığınızdır arkadaşlar. Çünkü bayan arkadaşlarımız da mesaj gönderen çok fazla sayıda erkek bulunuyor. Bu erkekler arasından birilerine geri dönüş yapıyorlar. Yani demem o ki size geri dönüş yapmaları için kadın arkadaşlarımıza bir sebep vermeniz gerekiyor. Sizin herhangi bir şeyinizden etkilenmeleri gerekiyor.

Bu nedenle kendinizi ne kadar etkileyici bir şekilde bayan arkadaşlarımıza tanıtırsanız, kendinizi ne kadar düzgün ve güzel bir şekilde bayanlara ifade ederseniz şansınız bir o kadar çok yüksek olacaktır. Bütün bunları göz önünde bulundursanız eminim ki kısa zaman içerisinde hayat arkadaşına kavuşursunuz.

Bodrum Emekli Zengin Yaşlı Dul Bayan Arıyorum

Bodrum emekli zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma sitesi, erkek arayan emekli zengin kadınlar, dost arayan, sevgili arayan emekli zengin ve yaşlı dul kadınlar gibi farklı kategorilerimiz de bulunuyor arkadaşlar. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi sitemizde çok fazla sayıda İnsan bulunuyor. Bu sebepten dolayı da yaşınz kaç olursa olsun kendinize uygun birini bulma olasılığınız da artıyor. Aşkın ve sevginin yaşı yoktur diye boşuna dememişler arkadaşlar. Doğru insanla ne zaman ve nerede karşılaşacağınız hiç belli olmaz. Bu nedenle içiniz rahat olsun. Gerçekten kendinize uygun olan kişiyi internet gibi bir ortamda çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sitemize giren bazı insanlar bir hafta içerisinde kendilerine uygun bir sevgili bulurlarken bazıları ise sekiz aydır burada olmasına rağmen kendine uygun birini bulamıyor. Aslında bu tarz şeyler biraz sizin kabiliyetinize biraz da kısmetinize bağlı diyebilirim. Eğer kadın arkadaşlarımızla konuşmasını biliyorsanız, onlara nasıl davranmanız gerektiğini, nasıl yaklaşmamız gerektiğini biliyorsanız işiniz çok daha kolay. Ancak eğer kadınlarla konuşmasını bilmiyorsanız, bayan arkadaşlarımızı rahatsız edecek şekilde davranıyorsanız şansınız oldukça zor.

Yani sizin anlayacağınız sevgili arkadaşlar bizler sadece size yeni insanlarla tanışma fırsatını sunuyoruz. Bu insanları tavlamak, etkilemek tamamen size kalmış.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*