Ücretsiz Dul Bayanlar Sitesi Telefon Numaraları

Aksaray Erkek Arayan Olgun ve Zengin Bayanlar Cep telefon Numaraları
Aksaray Erkek Arayan Olgun ve Zengin Bayanlar Cep telefon Numaraları

Dul bayanlar ile çok rahat bir şekilde ücretsiz üyelik gerçekleştirerek sohbet edebileceğiniz bir arkadaşlık sitesinde bulunuyorsunuz. Bu site içerisinde bulunduğunuz şehirden kendinize yakın olan dul bayanlarla canlı olarak telefon numaraları üzerinden ya da WhatsApp sohbet uygulamaları üzerinden sohbet edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kendine dost arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan dul kadınlar, evlenmek isteyen dul ve türbanlı bayanlar ile sitemizde arkadaşlık yapabilir ve evlilikler gerçekleştirebilirsiniz.

Dul bayanlar sohbet odaları sayesinde İzmir adana-ankara istanbul-diyarbakır gaziantep-antalya gibi şehirlerden ya da ülkemizin dört bir yanından bayanlarda çok rahat bir şekilde iletişim içerisinde bulunarak sevgili olabilirsiniz. Evlenmek isteyen ve yalnız olan dul bayanlar kendilerini erkek arkadaşı arıyorlar. Bu sebepten dolayı Türkiye’nin neresinde olduğunuzu hiçbir önemi bulunmuyor.

Dul kadınlar, önemli konularda kendilerine erkek arkadaş aradıkları için evlilik gibi bir konuda şehirlerin ya da mesafelerin pek de bir önemi bulunmuyor. dul bayanlarla konuşma yapmak ve arkadaş olmak istiyorum diyorsanız erkek arkadaş arayan dul bayanlarla bedava görüntülü sohbet etmek istiyorsanız Almanya’dan İngiltere’den Fransa’dan bile kendinize evlenmiş ve boşanmış olan dul bayanlar bulabilirsiniz.

26 yaşında dul bayanım sevgili arıyorum

Dilber

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. 26 yaşında dul bir bayanım. Aklı başında bir sevgili arıyorum. Yaş olarak benden bir kaç yaş küçük ya da 5 10 yaş büyük olabilir. Bunu Çok fazla problem etmem. Aslında ben biraz daha genç erkeklerden hoşlanıyorum ama o gün erkeklere karşı da farklı bir yaklaşımın var. Yani olgun erkekler ilişkilerde biraz daha saygılı oluyor ancak gerçek erkekler ise başka konularda çok daha profesyonel olabiliyor.

Fakat benim amacım bunlardan herhangi bir isteğin arkadaşlar. Ben tam olarak gerçek aşkı bulabilmek için burada bulunuyorum.

Ben insanların cebindeki parasını ya da tipine çok fazla aldırış etmem. Önemli olan karşındaki kişinin Kafa yapısı ve benimle güzel vakit geçirip geçiremediği…!

Emekli ciddi ve Gerçek Zengin ve yalnız dul bayanlar ile tanışma

Erkek arkadaş arayan dul bayanların büyük bir bölümü yalnız ve zengin olabiliyor. Bu tarz kadınlar genelde artık hayattan nasibini almış yaşayacağı kadar yaşamış ve hayatın çilesini çekmiş kadınlar oluyor. Bu kadınların büyük bir bölümü artık hayatına bir erkek arkadaş almak ve onunla huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatının geri kalanını tamamlamak oluyor.

Bu sebepten dolayı arkadaşlar Eğer kendinize zengin ve yalnız bir kadın arıyorsanız dul bayanlar sizin için ideal olabilir. Bu kadınların büyük bir bölümü genelde eşi vefat etmiş olan ya da aşırı şiddet ya da buna benzer geçimsizlik sebepleri ile boşanmış olan bayanlar olabiliyor. Bu da bu kadınlara daha kibar davranmanız ve onların kalbini kırmam anız gerektiği anlamına geliyor. Zaten sonuç olarak bu kadınların hayattaki tek istedikleri şey artık mutlu olmak.!

Sadece mutluluk isteyen bir bayana karşı nasıl davranacağımızı da ben söylemeyeyim arkadaşlar. Siz zaten tam olarak ne yapacağınızı biliyorsunuz değil mi? Bu kadınların kalbini çalabilir benim tek yolunun gerçek aşktan gerçek sevgiden birazcık sadakat ve birazcık şefkatten geçtiğini unutmayın. İnsanlara yalan söylemeden tamamen dürüstlük çerçevesinde hareket ederseniz sitemiz içerisinde aradığınız dul bayanı bulma olasılığı son derece yüksek olacaktır arkadaşlar.

İstanbul’da yalnız yaşayan dul bayanım erkek arıyorum

Emine

Merhabalar ben İstanbul’da yalnız başına yaşayan 28 yaşında ama hiç 28 yaşında gibi görünmeyen gayet hareketli pozitif hayatı seven yaşamayı seven insanları seven kedileri ve köpekleri seven dul ve yalnız bir bayanım. Kendime bir erkek arkadaş aramak için burada bulunuyorum.

Eli yüzü değil de kalbi düzgün olan insanlar bana yazabilirler nokta karşılıklı olarak bir şeyleri paylaşabilir ten sonra geri kalan herşey teferruattır benim için nokta insanların da hepsinin aslında öyle olması lazım. Evliliklerin bitmesinden büyük sebeplerinden birisi de insanların paraya çok fazla önem vermesidir. Bu sebepten dolayı ben ilişkimden kesinlikle para konusunu açmak istemiyorum. Ben zaten zengin bir bayanım. Bu sebepten dolayı paraya da ihtiyacım yok be benim de birlikte olacak olan kişinin de para konusunu açmasını istemiyorum.

Hayatımdaki erkeğin parasının olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Sonuç olarak bir ilişki başladıysa ortada bir para varsa bu ikimizin parası demektir. Bir yerde yemek yediğimizde sadece erkek hesap ödeyecek diye bir şey yok artık bu gibi şeyler eskide kaldı. Artık günümüzde ilişkilerde bir evin içerisindeki para iki kişinin sayılır. Bu sebepten dolayı lütfen benimle birlikte olmak isteyen kişiler ekonomik durumunu göz önünde bulundurmadan hareket etsinler. Yani Benim cebimde param yok Ben fakirim böyle bir kadınla birlikte olamam diye düşünmeyin. Ben zaten kendimden çok fazla zengin bir erkekle birlikte olmayı düşünmüyorum Bu kadar da net söylüyorum.!

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*