Dul Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum

Dul Bayanla Evlenmek İstiyorum
Dul Bayanla Evlenmek İstiyorum

İnternet sitemizin bu bölümünde dul kadınla evlenmek dul boşanmış kadınlarla evlenmek, kızı olan bir kadınla oğlu olan bir kadınla evlenmek istiyorum diyenler, çocuklu ya da çocuksuz dul bayanlarla evlilik düşünenler ve dul bayanların evlilik ilanlarını görmek isteyenler için ücretsiz olarak oluşturulmuş bir bölüm bulunmaktadır. Sitemizin Bu bölümünde dul bayanla evlenmek istiyorum diyen erkekler için hiçbir ücret talep etmeden ve herhangi bir şekilde üyelik ücreti almadan hizmet sağlıyoruz.

❣️ Dul Bayanım Aşk ve Ciddi Ömürlük Evlilik İstiyorum ❣️

Herkese Merhabalar arkadaşlar aslen Aydınlıyım dul boşanmış bir bayanım gerçek aşkı istiyorum ve evlenmek istiyorum. ilanımın dul bayanlar evlilik ilanları bölümünde yayınlanmasını yöneticilerden rica ediyorum. 57 kilo ince yapılı oğlak burcu bir 68 boyunda kumral tenli alkol ve sigara kullanmayan geçmişinde yanlış bir evlilik gerçekleştirmiş dul bir kadınım.

Bulunduğum şekilde özel bir otelde resepsiyonist olarak hizmet veriyorum. Çalıştığım iş yerinde patronun ve arkadaşlarım tarafından çok seviyorum. İletişim kabiliyetinin çok güçlü olması ve pratik organizasyon çözümleri getire bilmem sayesinde hem patronun hem de arkadaşlarım hem de çalıştığım otel’in sahibi beni çok seviyor. Yani sizin anlayacağınız işinde gücünde de başarılı bir bayanın. Aslında ben başarılı bir iş hayatının dışında normal hayatta oldukça basit bir bayanım. Bu nedenle ciddi bir ilişki arıyorum Beni toparlayacak bir erkek arkadaşı istiyorum Daha sonrasında da ciddi bir evlilik düşünüyorum.

Ben oldukça dürüst, mütevazi güleryüzlü pozitif seveceğim bir kişiliğe sahibim. Otelde çalışıyor olmama rağmen dışarıya çok fazla çıkan ve alkol alan sigara kullanan bir insan değilim. Otel’de çalışan arkadaşlarım seksek dışarıya çıkarlar barları kulüpleri gezip dururlar hepsinin sevgilisi falan vardır ama ben öyle bir insan değilim. Hamarat evinde temiz güzel yemek yapan bir bayanım. Yemek pişirmeyi çok seviyorum ve bazı tatlıları da pişirmeyi severim isterseniz teyit edebilirim yani size bir tatlı ısmarlayabilirim ya da buyurun gelin evimde Bir yemeğimi yeyin..

Beni gerçek anlamda sevebilecek koruyup kollayan bilecek birisini bulabilmek istiyorum. Hayatımın geri kalanına düzenli bir şekilde yol vermek istiyorum. Mükemmel ötesi zengin yakışıklı bir adam istemiyorum Sadece hayatında iyi bir adam yol arkadaşı olabilecek sırdaşım ve yoldaşım olabilecek bir insanla tanışmak ve evlenmek istiyorum. Beni güzel şeylere teşvik edecek ve Şu zor hayatta hayatta tutulma konusunda Her zaman yanımda olacak bir erkek arkadaş arıyorum.

Ömrümün sonuna kadar güvenerek her şeyini paylaşabileceğim güvenilir biri olursa onun için ömrümün sonuna kadar elimden gelen ne varsa yapabileceğim den ve emin olabilirsiniz. Bana karşı oldukça anlayışlı,tatlı ve seveceğim bir erkek arkadaş bulabilirsem İnan ki çok sevinirim…

Ben erkeklerde para konusunu ve dış görünüşe hiç önemi gösteren bir insan değilim. Çünkü sadece fiziksel görünümün her bir zaman sonra kaybolacak. Ona bakacak olursanız ben de çok güzel bir bayanım ama ilerleyen zamanlarda Ben de yaşlanacağım ve bu güzellik er ya da geç bir gün benden gidecek değil mi? İnsanın içi temiz olmalı bana göre en değerli ve en derinden olan şeyde aşk olmalı….

➡️ Boşanmış Kadınla Evlenmek İstiyorum

Günümüzde Türkiye’de ve dünyanın her yerinde insanlar daha birbirini tam anlamıyla tanımadan hemen evlilik gerçekleştiriyorlar ve dolayısı ile kısa süre içerisinde anlaşmazlık ve şiddetli geçimsizlik sürecinden dolayı boşanmak zorunda kalıyorlar. Bu nedenle özellikle de kadınlar boşandıktan sonra yeniden evlenebilecek dedi erkekleri seçerken oldukça dikkatli davranmak zorunda kalıyorlar.

Boşanmış bir kadınla evlenmek istiyorum diyen erkeklerde Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecraları üzerinde kendilerine evlenebilecekleri boşanmış dul hanımefendiler arıyorlar. Boşanmış, kocası vefat etmiş ya da geçinemediği için ayrılmak zorunda kalmış olan dul kadınlarla, ciddi ve İslami evlilikler gerçekleştirebilmek için internet sitemizde sizlerde evlenme ilanları verebilirsiniz. Ya da sitemize daha önceden ilan bırakmış olan dul kadınların profillerini inceleyerek kendilerine evlenme teklifinde bulunabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*