Dürüst, Güvenilir, Gerçek Eş Arayan ve Koca Arayan Bayanlar

Evlenmek İsteyen Eş Arayan Koca Arayan Dürüst Bayanlar ve Güzel Türbanlı Kızlar
Evlenmek İsteyen Eş Arayan Koca Arayan Dürüst Bayanlar ve Güzel Türbanlı Kızlar

Ankara’da yaşayan kapalı bir kızım evlenecek erkek arıyorum

GülZade

Selam arkadaşlar Ankara’da yaşayan 24 yaşında kapalı bir kızım nokta ailem öğle namazında niyazında olan bir aile değil ama kapanmayı ben kendim tercih ettim. Allah katında bunun daha doğru olduğunu düşünüyorum. Yani kendi inançlarına ve kendi isteğimle kapandım. 20 yaşına kadar çıktım.

Fakat 20 yaşından sonra kapanmaya karar verdim ve 4 yıldır tesettürlü bir bayanın. Artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Ailem Bana evleneceğim erkeği kendimin bulması gerektiğini söylüyor. Bence de bu son derece mantıklı.! Çünkü insanlar artık görücü usulü ile ya da beşik kertmesi olarak evlenmiyor. Karşınızdaki kişiyi tanımalısınız ve kafalar uyuşuyorsa evlenmelisiniz. Ben gerçekten beni anlayabilecek ve evlenebileceğime inandığım biriyle ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek için burada bulunuyorum.

Erkek ARkadaş ARama

Artık sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde dürüst ve güvenilir bir insan bulmak neredeyse imkansız hale geldi. gerçekten güvenerek birlikte bir şeyler paylaşabilecek, sırlarımızı ve dertlerimizi anlatabileceğimiz bir dostumuz bile yok. kardeşin kardeşe bile kazık attı şu zamanda evlilik gibi önemli bir konuda karar vermek ve hayatımızın sonuna kadar birlikte olacağımız insanı resmi nikah adı altında imza altına almak son derece zor. Hele bir de Allah katında dini nikah yaparken melekler karşısında söz vermek çok zor oluyordur. Çünkü karşınızdaki insanı ne kadar güvenebilirsiniz ki?

Bu makalemizde sizlere dürüst ve güvenilir gerçek resimli ve fotoğraflı koca arayan dul bayanlar ya da eş arayan birbirinden güzel türbanlı tesettürlü açık ve kapalı kızların ilanları 2023 ile hizmet sağlayacağız. Seslihayat.Com Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi ekibi olarak biliyorsunuz ki kullanıcılarımızdan hiçbir şekilde ücret almıyoruz. Bizim buradaki asıl amacımız insanların mutlu ve huzurlu yuvalar kurarak çoluk çocuğa karışmak bilmesidir. Hayalini kurduğunuz evde değil gerçekleştirmeniz bizim için en önemli şeydir. Bunun haricinde sizlerden herhangi bir beklentimiz yok.

Gerçekten evlenmek isteyen boşanmış dul bayanlar

İnternette evlenmek isteyen bayanlarla ilgili birçok şeyi bulabilirsiniz. Buna örnek vermem gerekirse mesela sohbet uygulamaları diyebilirim. Mobil cihazlarınıza ve cep telefonlarınıza indirebileceğiniz bir çok arkadaşlık ve chat uygulaması bulunuyor. Fakat bu uygulamalar üzerindeki insanlara ne kadar güvenebileceğiniz konusunda muamma diyebilirim.

Karşınızdaki insanın ne kadar gerçekçi ya da ne kadar güvenilir olduğunu hiçbir zaman bilemezsiniz. Bunu anlayabilmek için öncelikle karşındaki kişi ile bol bol muhabbet etmelisin. Onu, kelimenin tam anlamı ile tanıman gerekiyor değil mi? bunu yapabilmek için şu anda içerisinde bulunduğum site gibi kalitelisini ne yazık ki bulamazsın nokta burada insanlar resimlerini ve fotoğraflarını yükleyerek kendilerine evlilik planlarını bedava olarak oluşturabiliyor. Ayrıca canlı kameralı sesli ve görüntülü sohbet etme imkanı bulunuyor.

Yani karşınızdaki insanı tanıyabilmek için sizlere bütün fırsatı tanımış bulunuyoruz. Evlilik gibi konularda karşılıklı güven sağlanması gerekir. Bunu yapabilmek için ise insanların birbirine en iyi şekilde tanıyabilmesi gerekiyor. İşte biz sizlere bu hizmeti dibine kadar sağlıyoruz.

Eş arayan kapalı Hanımlar ve türbanlı kızlar

Hanımefendilerin büyük bir bölümü koca bulmak için eş adayları ile ayrı ayrı sohbet etmek istiyor. Tabii ki onlara sonuna kadar hak veriyorum. İnsan karşısındaki kişiyi tam olarak seçebilmeniz diye düşünüyorum. Evlilik gibi önemli bir konuda karşısındaki erkeğin ona ne kadar güven verdiği konusu en önemli konu..! Yani bir kadın olarak düşünürseniz ,karşınızdaki erkeğe güvenmeden onunla bir ömür getiremeyeceğimizi anlarsınız.

Türbanlı kızlar ve kapalı hanımefendiler bu konuda son derece hassas oluyor. Erkekler konusunda ne yazık ki Güven konusunu tamamen hiçe sayan bayanlar türbanlı ve tesettürlü bayanlardan meydana geliyor. Erkeklere hiç güvenmiyorlar diyebilirim. Bu durumu göz önünde bulundurarak , özellikle değer türbanlı ya da kapalı çarşaflı bir hanımefendi ile evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız işinizin birazcık daha zor olduğunu söyleyebilirim. Ama imkansız değil.!

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*