Edirne Sevgili Arayan Bayanlar

Edirnede Sevgili Arayan Dul Kadınlar ve Güzel Kızlar Türbanlı Bayanlar Cep Numaraları Telefon İlanları Siteleri 2020
Edirnede Sevgili Arayan Dul Kadınlar ve Güzel Kızlar Türbanlı Bayanlar Cep Numaraları Telefon İlanları Siteleri 2020

Merhaba. Edirne de okuyorum. Buradaki ilk Senem. Bana gerçekten arkadaş olabilecek birini arıyorum. Pek fazla okula gitmeyi seven biri değilim. Bunun yerine dışarda eğlenmeyi ve dışarıda vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. Bundan dolayı da burada pek fazla arkadaş bulamadım kendime. Eğer okula gitseydim eminim ki bir çok insanla arkadaş olabilirdim. Ancak dediğim gibi okulla hiç aram yok burada tek başıma yaşıyorum. Ev arkadaşı bile bulamadım yani. Zaten ev arkadaşı istemiyordum. Çünkü ben bir insanla daha doğrusu başka bir kızla nasıl anlaşırım hiç bilemiyorum.

Bu durum bana gerçekten çok zor geliyor. Benim ailem çok yaşlı. Bu yüzden de beni ziyaret etmeye dahi gelemiyorlar evin tek çocuğu ben olduğumdan dolayı beni kontrol etmeye gelecek herhangi bir abim ya da kardeşim bulunmuyor.

Edirne gerçekten kalabalık bir şehirdir. Bu nedenle Edirne’den sizin gibi yalnızlık çeken, yalnızlığını bitirmek isteyen bu yüzden kendine bir eş bulmak isteyen çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu insanlarla internet sayesinde çok hızlı bir şekilde tanışabiliyor, arkadaş olup evlenebiliyorsunuz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*