Elazığ Erkek Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Antalya Bayanların, Türbanlı, Tesettürlü Dul Kadınların, Zengin ve Yaşlı Bayanların Twitter, Facebook Adresleri
Antalya Bayanların, Türbanlı, Tesettürlü Dul Kadınların, Zengin ve Yaşlı Bayanların Twitter, Facebook Adresleri

Elazığda Dul Erkek Arkadaş Arıyorum Türbanlı Dul Bayanım

Merhaba. Sitenize elazığdan katılıyorum. Elazığ’da yalnız yaşayan 35 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Şimdiye kadar erkek seçimlerim pek doğru olmadı diyebilirim. Sürekli olarak yanlış insanlarla sevgili oldum, yanlış insanla evlilik gerçekleştirdim. Ben gerçekten çok saf bir kadınım. İnsanların gerçek yüzünü, gerçek karakterini kesinlikle göremiyorum. Herkesi kendim gibi iyi, sevimli, güvenilir zannediyorum. Ancak insanlar gerçekten hiç ama hiç güvenilir değiller. İstediklerini elde edene kadar çok güzel bir şekilde rol yapabiliyorlar. Ben kesinlikle böyle bir insan değilim.

Ben birinin gözünün içine bakarak yalan söylemeyi bile beceremeyen bir insanım. Bu yüzden oldukça büyük problem yaşıyorum. Ben ne kadar iyi niyetli, dürüst bir şekilde karşımdaki insana yaklaşırsam yaklaşayım her zaman problem yaşıyorum. Çünkü insanlar benim iyi niyetimi, yardımseverdiğimi, sıcakkanlılığımı her zaman suistimal ediyorlar. Ben artık bu tarz sıkıntılar yaşamaktan gerçekten çok sıkıldım. Ben de artık birinin bana değer vermesini, beni sevmesini istiyorum. Çok bir şey istemiyorum aslında. Ama nedense bir türlü kendime Uygun birini bulamıyorum.

İnsanların geneli çok kötü olmuş çünkü. Herkes çok kötü kalpli, herkes birbirine çıkarları için yaklaşıyor. Benim maddi durumum ailemden dolayı biraz iyi. Evlendiğim erkeğin de sırf bu bolluk yüzünden bana geldiğini anlamam tam iki sene sürdü. Çok ciddi anlamda maddi kayıplar yaşadım onun yüzünden. Çok fazla param gitti. Ben karşımdaki insan bana gerçekten değer veriyorsa hiçbir şeyimi esirgemem. Burada da o hatayı yaptım. Herşeyine evet dedim, ne istiyorsa yaptım. Bunun sonucunda da bir baktım ki tek olay maddiyatmış.

para konusunda İsteklerini gerçekleştirmediğim zaman evliliğimizin ne kadar kötüye gittiğini fark ettim. Buda benim gerçekleri görmemi sağladı diyebilirim. Bunun sonucunda boşanma kararı aldım. Tekrardan böyle bir olay yaşamak istemiyorum. Zaten şu anda evlenmeyi de düşünmüyorum. Bir de utanmadan boşanma davasında benden tazminat istemiş bir insan. Gerçekten bir erkek ne kadar alçala bilir, ne kadar küçülebilenr bunu görmüş oldum. Tekrardan evlilik gibi bir düşüncem kesinlikle yok. Ancak dost olabileceğim birini istiyorum..

Evlilik gerçekten aşkın büyüsünü bozuyor diye düşünüyorum. Bu yüzden de evlenmek istemiyorum. Evlenen insanlar genellikle karşılarındaki insanlar kendilerine mecbur bıraktıklarını düşünüyorlar. Bunun sonucunda da aradaki saygı ve sevgiyi her zaman koruyamıyorlar. Bu yüzden de ilişkilerde problemler çıkmaya başlıyor. Ben bu yüzden evlenmeden beraber yaşayan insanların ilişkilerinin daha sağlıklı daha mutlu ve daha huzurlu bir şekilde ilerlediğini düşünüyorum. Benim gibi düşünen birileri illaki vardır diye düşünüyorum.

Elazığ Dost Arayan Emekli Zengin Bayanlarla Tanışma Siteleri

Elazığ olgun dul bayan arama ve bulma, yaşlı bayan arkadaş arıyorum, dost arayan, maddi destek olacak, maddi yardımda bulunacak elazığdan emekli zengin bayanlar ve erkekler, elazığ 50-55 yaş, 55-60 yaş erkek arayan yaşlı bayanlar gibi kategorilerimiz içerisinde istediğiniz gibi, hayatınıza uygun, kendinize uygun, kriterlerinize uygun sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey tamamen bedava olan ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bu sitemizde arama yapmak olacaktır.

Yaşınz kaç olursa olsun her zaman sitemizin içerisinde şansınız vardır. Bu nedenle kesinlikle umudunuzu kaybetmeyin ve bu yaştan sonra kimi bulacağım diye düşünmeyin. Sitemizin içerisinde 20 yaşlarının başında olan ve sevgili arayan kızlarımızdan tutunda 65 yaşında dost arayan, sevgili arayan yaşlı bayanlarimiz ve erkeklerimiz de bulunuyor. Sonuçta aşkın, sevginin ve evliliğin yaşı olmaz diye boşuna dememişler. Doğru insanı ne zaman, kaç yaşınızda bulacağınız hiç belli olmaz arkadaşlar.

Elazığ Sevgili Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Kendinden yaş olarak daha büyük olan, daha olgun olan kadınlardan hoşlanan çok fazla sayıda erkek bulunuyor. Eğer sizde bu erkeklerden biri iseniz yapmanız gereken şey tabii ki de sitemizin içerisinde istediğiniz, aradığınız yaş grubuna sahip olan kadınların kategorilerine ana sayfamız üzerinden ulaşmak olacaktır. Biliyorsunuz ki sitemizden tamamen ücretsiz olarak, üyelik gerçekleştirmeden yararlana biliyorsunuz. Buda aslında insanlar için gerçekten çok önemli ve avantajlı bir durum.

İnsanlar artık arkadaşlık ve evlilik sitelerine para vermekten, bir yerlere sürekli olarak harcama yapmaktan gerçekten çok sıkılmış ve bunalmış durumdalar. Bu sebeple ücretsiz ve üyelik istemeyen arkadaşlık siteleri gördükleri zaman gerçekten kendilerini çok şanslı hissediyorlar. Biz de bunu bildiğimiz için insanların isteklerine, İhtiyaçlarına göre hareket ediyoruz. Sizde sitemizin içerisinde çok rahat bir şekilde, istediğiniz gibi arama gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Umuyorum ki kısa zaman içerisinde kendinize uygun, sizi gerçekten sevecek olan bir bayan arkadaşı bulabilirsiniz arkadaşlar.

Elazığ Emekli ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnsanlar daha doğrusu genellikle erkekler bir an önce kadın arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istiyorlar. Sonuçta bir insanla WhatsApp üzerinden konuştuğunu zaman birbirinizi çok daha iyi bir şekilde tanıyorsunuz arkadaşlar. Bu nedenle erkekler telefon numaralarını alma konusunda bayanlara nazaran biraz daha aceleci davranabiliyorlar. Daha sabırsızlar diyebiliriz. Ancak şöyle bir durum var ki kadın arkadaşlarımız çok fazla ilişkilerini aceleye getirmeyi sevmiyorlar. Bu sebepten dolayı ilişkilerinizi daha ağırdan almanız gerekecek.

Burada sizin yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan kadın arkadaşlarımız da arkadaş olmak, kendinizi onlara tanıtmak olacaktır. Böylelikle onlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alabilir, talep edebilirsiniz. Eğer ki kadın arkadaşlarımızla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız, kadınların dilinden anlıyorsanız, onların duygularına hitap edip onları etkileyebilen bir erkekseniz sitemizin içerisinde şansınız oldukça kolay ve fazla diyebiliriz. Bu şansı iyi bir şekilde değerlendirmenizi umuyorum arkadaşlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*