Erkek Arkadaş Arayan Bayanların Telefonu

Erkek Arayan Dul Olgun Zengin Ve Türbanlı Kapalı Bayanlar Whatsapp TElefonları
Erkek Arayan Dul Olgun Zengin Ve Türbanlı Kapalı Bayanlar Whatsapp TElefonları

Erkek arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları buradan ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde İstanbul Ankara İzmir ve diğer bütün şehirlerden erkek arkadaş arayan bayanlar WhatsApp grupları sayesinde kendilerine Erkek arkadaş bulmak için sitemizi 2023 yılında güncel olarak her gün ziyaret etmeye devam etmektedir.

Sesli hayat arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak kişilerin rahat bir şekilde sevgili bulabilmesi, evlilik gerçekleştirebilmek için kendilerine Yeni insanlar ve yeni çevre edinerek hayal ettikleri aşkı yaşayabilmesi için ücretsiz olarak sizlere hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Sitemizin erkek arayan bayanların telefonu adlı ölümünde olgun ve dul bayanlar, zengin kadınlar, türbanlı ve tesettürlü bayanlar ve birbirinden güzel kızlar ile herhangi bir Ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden arkadaş olabilir ciddi ve İslami evlilikler dahi gerçekleştirebilirsiniz.

❣️ Kıskanç Alımlı ve Bakımlı Bir Kadınım ! Sevgili Arıyorum ❣️

Herkese merhaba arkadaşlar aslen Çankırılı olan bir 71 boyunda beyaz tenli üniversite mezunu balık burcu 58 kilo ince yapılı sigara ve alkol kullanan oldukça kıskanç, alımlı ve bakımlı bir bayanım. İsmim Dilay şu anda Çankırı’da yaşıyorum ama sürekli Şehir şehir dolaşıyorum. Geçen hafta erkek arkadaşımın yanında bir kız gördüm ve kıskançlık krizi yüzünden ayrıldık artık onunla herhangi bir şekilde yolumun bile kesilmesini istemiyorum. Birazcık kıskanç bir bayan olduğun çok doğru Ama insan sevdiğini kıskanmaz bu soruyorum size?

Çok da öyle abartılı bir insan değilim yani kıskançlığın bir seviyesi vardır. Ama tabii ki erkek arkadaşımın yanında başka bir kadın görürsem doğal olarak içki güzel bir şekilde kıskanırım elbette. Tabii ki insanlar sevdiğini kıskanır ve çiftler ister bir gün isterse 1 sene ya da yıllarca birlikte olsun Güven sebebiyle birbirine her şeyi açıkça söyleyebilme lidir. Ben karşımdaki insandan her zaman bunu beklerim yani. Ve beklentilerimi göremediğim zaman doğal olarak kıskançlık devreye giriyor…

mesela diyelim ki senin bir tane arkadaşın var bende onu sevmiyorum. Gitmişsin onu Facebook’tan Twitter’dan ınstagram’dan her yerden takip etmişsin. Bana göre bu da yanlış eğer ben senin bir arkadaşından hoşlanmıyorsan onunla iletişimini kesmen lazım. Sonuç olarak Aynı şey Benim için de geçerli Yani eğer benim bir arkadaşımız sevmediyse sevgilim onunla görüşme bir istemiyorsa görüşmem yani bu kadar basit..

Ben Bu yüzden ilişkilerde erkeklerin kadınlara kadınların erkeklere karşı mesafeli olması gerektiğini düşünüyorum. Böyle olmadığı zaman da doğal olarak kıskanıyorum. Hele ki karşımdaki kadın benden daha güzel ve alımlı ve bakımlı bir kadınsa daha da kıskanç bir hale gelirim. Benim erkeğimi kimse elimden alamaz adamı gebertirim yani..

➡️ Erkek Arkadaş Arayan Bayanların Whatsapp Grupları ⭐

Erkek arkadaş arayan bayanlar genel olarak WhatsApp üzerinden iletişim kurmayı daha mantıklı buluyorlar.

Tabii ki haklı olarak kadınlarda karşılarındaki erkekleri nasıl insanlar olduğunu bilmek için WhatsApp uygulamasından gruplar oluşturup karşısındaki insanlarla daha pratik bir şekilde tanışmak istiyorlar. Aslına bakacak olursanız Bence de çok mantıklı. Facebook Twitter Instagram TikTok gibi yerlerde uzun uzun zaman geçirmektense, WhatsApp üzerinden pratik bir şekilde karşınızdaki insanı tanıma çabasına girmek çok daha akıllıca bir hareket olur.

Bu nedenle internet sitemizi kullanan kadınların büyük bir bölümü WhatsApp bayan arkadaş bulma grupları şeklinde gruplar oluşturuyorlar. Özellikle de olgun ve zengin kadınlar, erkek arkadaş arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlar genç ve güzel kapalı kızlar, evlenmiş ve boşanmış emekli dul kadınlar WhatsApp grupları oluşturuyorlar ve sevgili bulma konusunda artık internet sitemizde ya da herhangi bir sosyal medya mecrasında çok fazla vakit kaybetmiyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

  1. mak 544 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAntep maras hatatyy yada heryer

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*