Erkek Arayan Dul, Bekar Kadın İlanları

Ücretsiz dul bayan bulma ve arama sitesi, olgun dul kadınlarla tanışma siteleri
Ücretsiz dul bayan bulma ve arama sitesi, olgun dul kadınlarla tanışma siteleri

Tek Yaşayan Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. 32 yaşındayım evlendim boşandım. Şu anda İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. Bir tane kızım var. Kendisi dört yaşında ve annem ile beraber kalıyor. Çünkü ben çalışan bir kadınım. Sürekli olarak kızımla ilgilenemiyorum maalesef. Bu nedenle ben de kızımın annem ile beraber yaşamasını uygun gördüm. Kendilerine sürekli olarak bakıcı gönderiyorum. Böylelikle hem annemin yükünü de azaltmış oluyorum. Maddi olarakta kendilerini sürekli olarak destek oluyorum. Yani beni sakın boşandıktan sonra çocuğunu bir kenara atmış bir kadın olarak görmeyin. Bu bilgiyi bu nedenle paylaşıyorum.

Ben normalde evine ve ailesine oldukça bağımlı, aileye düşkün bir kadınım. Ancak maalesef ki geçmişteki evliliğinde istediğim gibi bir aile hayatına sahip olamadım. Sürekli olarak kazandığı parayı alkole yatıran, geceleri evine geç gelen bir adam ile evlendim. Daha doğrusu ilk başlarda tabii ki böyle olduğunu bilmiyordum. Kendisi her zaman böyleymiş. Ancak evlenene kadar bana bunu çaktırmadı. Bu yüzden ben de ona güvenerek evlendim. Yaklaşık bir sene sevgili kalmıştık. Gerçekten insanları tanımak için bir sene bile yetmiyormuş. Bunu anladım.

Gerçi kendini saklamak isteyen on senede saklar. Ama ben yine de ikinci kere evlenmeye kalktığında kesinlikle İlişkimize ve karşımızdaki insana bolca zaman vereceğim. Benim amacım tabii ki de evlenmek. Ancak öncelikle bana dost olacak ve hayat arkadaşı olacak birini arıyorum. Umarım kendimi güzel ve doğru bir şekilde ifade edebilmişimdir. Hayat gerçekten çok kısa diye düşünüyorum. Bu yüzden doğru insanı bulmak için geç kalmak istemiyorum. Gerçekten sevebileceğimiz, benim için uygun olan birini arıyorum.

Sen kalbi kırık ancak umudunu kaybetmemiş bir kadınım. Bu yüzden lütfen benim umudumu yıkmayacak, gerçekten sevgi konusunda karşılıklı olarak birbirimizi duyurabileceğimiz bir ilişkiye sahip olacağım bir erkek arkadaş arıyorum. Aslında çok bir şey istemiyorum. Ancak işte asıl problem kafa uyumunu ve o iki kişi arasındaki elektriğin alınması. Sanırım ilişkilerde önemli olan tek şey bu. Tabii ki bunun yanı sıra karakterde çok önemli. Umarım gerçekten ben de beni sevecek ve bana değer verecek düzgün birini bulabilirim. 30-40 yaş aralığında daha önce evlenmiş boşanmış Çocuklu ya da çocuksuzz herhangi bir bey ile görüşebilirim. Teşekkür ediyorum herkese iyi günler dilerim.

Erkek Arayan Emekli Zengin Dul İlanları Bedava

Ücretsiz dullar sitesi dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri, evlenmek isteyen, dininikah isteyen türbanlı, tesettürlü, kapalı, çarşaflı dul kadınlar, Ücretsiz bayan sohbet ve mesajlaşma siteleri, sarışın, esmer, kumral dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi gibi kategorilerimiz içerisinde sizlerde istediğiniz aramaları gerçekleştirme şansına sahipsiniz sevgili arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey gerçekten ne tarz bir kadın arkadaş ya da ne tarz bir sevgili istiyorsanız bu yönde arama gerçekleştirmektir. Sitemiz oldukça çeşitli insanlara evsahipliği yapan bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

Şunu da unutmayın ki yalnızca sevgili bulma ve arkadaşlık sitesi olarak hizmet vermiyoruz arkadaşlar. Sitemizin içerisinde evlenmek isteyen kadınlar ve erkeklerde bulunuyor. Burada önemli olan şey sizin ne tarz bir ilişkiye kendinizi hazır hissettiğinizdir. Eğer gerçekten kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız o zaman sitemizin içerisinde bulunan ve evlenmek için erkek arkadaş, eş, koca arayan dul bayan arkadaşlarımızın ilan sayfalarını gezebilirsiniz. Sonuçta bazı insanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise kendilerini evliliğe hazır hissetmiyorlar.

Bu nedenle evlenmek isteyenler ve istemeyenler diye sitemiz ikiye bölünmüş durumda. Burada yapmanız gereken tek şey kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmek olacaktır arkadaşlar. Çünkü mantığınızı dinlerseniz ilişkilerde tam anlamıyla mutlu olamazsınız. Bu tarz konular sonuçta kalbinizle alakalıdır. Bu nedenle iç sesinizi, kalbinizi dinleyerek karar verdiğiniz zaman emin olun ki daha doğru ve daha iyi kararlar veriyorsunuz zaman içerisinde sizlerde güzel, Mutlu ve gün geçtikçe daha huzurlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Evlenmek İçin Erkek Arayan Türbanlı Dullar

Evlilik gerçekten hafife alınmaması gereken, Çok ciddi üzerinde düşünülüp karar verilmesi gereken bir konudur arkadaşlar. Gerçekten sizlerde eğer kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız kesinlikle bu topa girmeyin. Sizde çok rahat bir şekilde sizin gibi evlenmek istemeyen ancak hayatında bir sevgili almak isteyen çok fazla sayıda kadın ve erkek arkadaş bulabilirsiniz. Sonuçta sitemize girerek evlenmeyi düşünmeyen ancak hayatında bir dost, bir arkadaş almak isteyen çok fazla sayıda kadında bulunuyor.

Evlilik gerçekten kolay değil arkadaşlar. Başka bir insanla aynı hayatı paylaşmak, aynı yazsa baş koymak, sürekli olarak aynı evin içerisinde olmak kolay değil. İnsanlar bu nedenle belli bir süre sonra birbirinden sıkılıyor, bunalıyor ve ayrılıyor. Evlilik konusunda kafa uyumu, düşünce yapısı gerçekten çok önemli. Eğer kafanız birbirine uymuyorsa, beraber bir şeyler yapmaktan zevk almıyorsanız o zaman o ilişki yürütmek neredeyse imkansızdır diyebiliriz. Bu yüzden yaşam tarzımızı ve kafa yapınıza uygun birini bulmak zorundasınız.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*