Erkek Arayan Mutsuz Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
0
14700

1.72 boyunda oldukça bakımlı , aklı başında her türlü pozitif enerji taşıyan ve Arkadaşları tarafından Hatta etrafındaki herkes tarafından çok sevilen bir insan olmama rağmen bir türlü mutluluğun kapılarını arayamadım. Umarım ki burada aradığım erkek arkadaşı bulur ve mutlu olurum. İngilizce işletme mezunuyum. daha önce bir mağazada çalıştım. şu anda çalışmıyorum. fakat İlerleyen zamanlarda tekrar işe başlayacağım. 2020 yılında coronavirüs sebebiyle birçok şirket Zaten çalışmıyorum. bizde bu nedenle Ücretsiz izin Ayrıldık.!

Şu anda İstanbul Maltepe’de yalnız başıma yaşıyorum. daha önce bir evlilik falan yapmadım. ama yaptım diyebilirim. Çünkü birlikte yaşadığım erkek arkadaşlarım Oldu.Ancak, ne yazık ki birlikte yaşadığım insanlarla da bir türlü mutlu olamadım.

Erkek arkadaşım İstanbul’dan olacak diye bir beklentim yok. Türkiye’nin neresinden olursa olsun Çok da önemli değil nokta gönüller bir olduktan sonra samanlık seyran olur. Bana sakın “Aşkım nasılsın? Ne haber bebeğim?” gibi saçma sapan şeyler yazmayın. Ben aklı başında oturmasını kalkmasını bilen düzgün erkeklerden hoşlanıyorum. Yaş olarak benden büyük ya da küçük olması çok fazla sorun teşkil etmez.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Yerine göre alkol ve sigara kullanırım. son derece romantik ve güzel yemek yapan bir kadınım. çocuk sahibi olmayı ya da evlenmeyi şimdilik düşünmüyorum ama İlerleyen zamanlarda illaki evleneceğim ve çocuklarım olacak Hatta Sonuç olarak ömrümün sonuna kadar bekar kalmayı düşünüyorum. Şimdilik Sadece sevgili olabileceğim bir erkek arkadaş olarak güzel vakit geçirmek bir gün birlikte güzel şeyler paylaşmak, ve hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Zaten hayatımın büyük bir bölümü çalışarak ve hayat mücadelesi vererek geçiyor.

Erkek arkadaşımın çok zengin olması lüks bir arabaya binmesi ya da kaliteli bir yaşam tarzına sahip olması gibi takıntılarım yoktur. İnsanların dış görünüşü ile ya da cebindeki parası ile ilgilenmem. benim için önemli olan karşımdaki insanın bana ne kadar değer verdiği ve kadından ne kadar Anlıyor olmasıdır. bir kadını kelimenin tam anlamı ile her konuda memnun edebilen ve mutlu edebilen erkek benim için Adamın dibidir ve kralıdır.

Biraz önce de söylediğim gibi hayatıma çok fazla erkek girdi ve çıktı nokta bunlardan sadece 4 tanesi ile birlikte güzel vakit geçirdim. Onun haricinde hiçbir zaman mutluluğu yakalayamadım. güzel bir kız olduğun için etrafında bana çok fazla göz koyan da benimle evlenmek İstediğini söyleyen Hatta benim için evini arabasını arsasını tarlasını satmak isteyen erkekler bile oldu. fakat ben bu tarz erkeklerden hoşlanmıyorum. Erkek dediğin Karşısında bir kadın gördüğü zaman gevşek gevşek davranmayan her zaman Kaliteyi ön planda tutan ve bir ortam içerisinde gerek siyasi konularda gerek futbol konularında konuşulduğu zaman lafı ve sözünü geçirebilen ve konuştuğu şeyi anlayarak söyleyen insandır. benim için erkeğin önemi budur arkadaşlar. Erkek dediğin adam masaya yumruğunu koyduğu zaman karşısındaki pis Yüsra bilmesi gerekir. gevşek gevşek davranmaması gerekir. ben çok erkek görüyorum Mesela etrafımda evlenen arkadaşlarımın kocalarına bakıyorum bulaşık yıkıyorlar anasını satayım :))

Erkek Arayan Mutsuz Dul Bayanlar ve Olgun Kadınlar

İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya Adana Diyarbakır Gaziantep gibi şehirlerden ve ülkemizin diğer bütün şehirlerinden vlilik gerçekleştirmiş Fakat ne yazık ki mutlu olamamış mutsuz ve dul bayanlar internet sitemiz içerisinde kendi kriterlerine uygun olan ve kendilerini tamamlayabilecekleri düşündükleri erkek arkadaşlar bularak çok ciddi ve kaliteli evliliklerin altına imzasını attılar. sevgili bulmak ya da Hayat arkadaşınızı bulmak artık çok kolay.! İnternet sitemiz içerisinde koca arayan eş arayan evlenmek için evlilik düşünen erkekler ile tanışmak isteyen birçok bayan arkadaşımız güncel olarak her gün arkadaşlık ve evlilik ilanlarını girmeye devam ediyor. 2020 yılında Bekarlığın uza bir son vermek istiyorsanız doğru adrese geldiniz.!!!

Erkek arayan mutsuz ve yalnız dul kadınların cep telefonu numaraları, Facebook Twitter ve Instagram adresleri ve WhatsApp sohbet hatları ile kendileri ile rahat bir şekilde iletişim kurmak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken aşağıda bulunan mesajlaşma bölümüne kullanarak kendisini tanıtmak olmalıdır. Çünkü internet sitemizi ziyaret eden yalnız ve bu kadınların büyük bir bölümü yorumlar bölümüne okuyor. bu bölümde kendilerine uygun gördükleri erkeklere mesaj göndererek Onlarla tanışmak talebinde bulunuyorlar. Yani bu sayfayı ziyaret ettiğinizde öyle sadece yazıları okuyup ve kadınların resimlerini Fotoğraflarına bakıp siteyi terk ederseniz hayalini kurduğunuz aşkın NAH bulursunuz arkadaşlar.

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here