Erzurum Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar

Pembe panjurlu bir ev, güzel bir evlilik hayatı bütün kadınların hayallerini süslüyor. Evlenmek istemeyen bayan arkadaşlarımız da tabii ki bulunuyoruz. Ancak bu kadınlarla konuştuğunu zaman ve neden evlenmek istemediklerini sorduğunu zaman gerçekten çok mantıklı açıklamalarla geliyorlar. Ya etraflarında görmüş oldukları evliliklerin hepsinin kötü ya da geçmişte evlenip boşanmış olanlar kötü bir evlilik gerçekleştirdiklerinden dolayı tekrardan evlenmeye gözleri yemiyor.

Çünkü günümüzde evlilik hayatları artık o kadar kötü bir hale geldi ki ben bile bazen insanların evliliklerini, geçmişte yaşadıklarını şaşkınlıkla dinliyorum. İnsanlar birbirlerinin kıymetini bilmiyorlar ve insanların birbirlerine karşı hiçbir şekilde tahammülü kalmamış. Bunun yanı sıra insanlar hep çıkar ilişkileri içerisinde oluyorlar. Bu durum artık evliliklerde bile böyle olmaya başladı. Eski zamanlarda insanlar çok daha saf sevgilerle evlilik gerçekleştiriyorlarmış. Ancak maalesef ki Zaman içerisinde bu durum değişmiştir.

Erzurum Koca Arayan Türbanlı-Kapalı ve Olgun Kızlar

Erzurum koca arayan-eş arayan olgun, güzel, bakımlı, açık-kapalı, zengin, yaşlı bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kelimeyi sitemiz üzerinden atabilirsiniz. Herkesin zevkleri ve renkleri farklıdır. Bundan dolayı bazı erkek arkadaşlarımız başı kapalı bayanlarla evlenmek isterken bazıları ise başı açık bayanları tercih edebiliyor. Bizler de insanlar daha rahat bir şekilde, daha kolay bir şekilde arama yapabilsinler diye türbanlı bayanlarımız için ayrı bir kategori oluşturduk.

Sitemizin ana sayfasına giderek erkek arayan türbanlı bayanlar, sevgili arayan tesettürlü bayanlar, evlenmek isteyen başı kapalı kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı kadınlar gibi bir çok kategorimize gidebilirsiniz. Eğer niyetiniz evlilik yönünde ise o zaman evlenmek isteyen bayanlara bakmanız gerekiyor. Çünkü erkek arayan bayanlar, sevgili arayan bayanlar bölümünde evliliği kesinlikle düşünmeyen bayanlarımızın ilanları paylaştık.

Erzurum Eş Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Erzurumda zengin kadınlarla tanışmaktı artık internet sayesinde çok kolay. Zaten zengin ve yaşlı bayanları başka türlü bulamazsınız arkadaşlar. Onların gittikleri ol lüks mekanlara gitseniz muhtemelen bir maaşımızı bırakıp çıkarsınız. Çünkü o kadar lüks mekanlarda takılıyorlar ki bir suya bile o kadar uçuk fiyat çekiyorlar ki çıldırmamak elde değil. Bunun yanı sıra o tarz mekanlara gitseniz bile hangi kadına gidipte SELAM merhaba erkek arkadaş arıyor musun diye soramazsınız yani.

Karşınızdaki kadından gelecek tepkiyi bilmediğiniz için cesaret edememeniz çok normal tabii ki. Bunu kesinlikle yadırgamıyorum. Ancak bu tarz sitelerde çok rahat ve hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu siteye giren insanlar zaten sevgili aradıkları için hiçbir şekilde kendilerine yazarken çekmenize ya da tereddüt etmenize gerek kalmıyor. Direk bodoslama bir şekilde yazabilirsiniz. Zaten herkesin arayışı bellidir.

♥️ CEREN

Merhaba. İsmim ceren. 27 yaşındayım ve ailemle birlikte yaşıyorum. Erzurumda bir sevgili arıyorum. Aslında evlenmeyi istiyorum ama erkekler konusunda gerçekten çok tedirginim. Benim bu tarz konularda kesinlikle özgüvenim yoktur. Daha önce iki tane sevgilim oldu. Ancak kendileriyle çok fazla ilişki yürütemedim. Ben biraz çekingen bir bayanım. Bundan dolayı da beni bu şekilde kabul edecek olan birine ihtiyacım var.

Çok sakin ve pozitif bir yapıya sahibim. İnsanların hep bunu suistimal ettiğini, beni kullanmaya çalıştıklarını fark ettim. Artık gerçekten böyle bir şey yaşamak istemiyorum. Sizde bir kadın olduğunuz için lütfen beni bu konuda anlarsınız diye umuyorum. Bu nedenle bana gerçekten düzgün, aklı başında ve beni kullanmayacak bir erkek arkadaş bulmanızı rica ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*