Gaziantep Nizip & İslahiye Bayan Arkadaş

Antepli Olgun Sevgili Arayan, Erkek Arayan Dost ARayan Türbanlı Kızlar

Antepten Dost Arkadaş Arıyorum Dul Bayanım

Merhaba. Ben de sitenize ilan vermek istedim. Sitenizi Facebook’tan gördüm. Gerçekten kendi hayatımı göz önünde bulundurdum zaman çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 32 yaşındayım. Çocuğum yok. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim. Gerçekten evliliğe çok küçük yaşta iken karar verdim. Bu nedenle de sonu zaten hüsran oldu. Açık konuşmak gerekirse ben İnsanların kesinlikle 25 yaşından sonra evlenmelerinin doğru olduğunu düşünmeye başladım.

Çünkü 25 yaşından önce insanın mantığı tam olarak çalışmıyor. Bu nedenle de yanlış kararlar verebiliyor. Ben de böyle bir hataya düştüm. Ancak sorun değil. Her şey beni daha da olgunlaştırdığı. Eşimle ciddi anlamda problemler yaşadık. Hem ekonomik olarak hem de fiziksel olarak sürekli olarak şiddete maruz kalıyordum. Bana kesinlikle para vermiyordu. Senelerce üstüme bir tişört dahi alamadığımı bilirim. Bu durumda inanılmaz derecede zoruma gidiyordu. Ben de bunu hırslandım. Hiçbir zaman bir erkeğe muhtaç olmamayı öğrendim.

Sonrasında Instagram üzerinden satışlar yapmaya başladım. Bu satışları da büyüttüm. Bu süreçte ailem de bana destek vermedi. Kendileri boşanmayı doğru bulmuyorlarmış. Ben de kendi paramı kazanmaya başladım. Kimsem olmadığı için kendi kazandığım paraya muhtaçtım. Sonrasında İşlerim çok yolunda gitmeye başladı. Ekonomik olarak Gücümü elime aldığım zaman da kendime ayrı bir ev kurdum. Böylelikle boşanma davasını açabildim. Kimseye muhtaç olmadan (aileme bile) kendi ayaklarının üzerinde durmuş bir kadın olarak başım dik.

Kısacası hayatımın özeti bu şekilde. Tabii ki detayları da daha sonra tanıştığım insanlar konuşabiliriz. Ben 40 yaş civarında erkek arkadaş arıyorum. Tekrardan evlilik konusunu hiç bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Evlilik gerçekten benim gözümü inanılmaz derecede korkuttu. Bu nedenle evlenmek yerine arkadaş olabileceğim bir erkek arkadaş olursa daha iyi olur. Ayrıca işlerim konusunda da güvenebileceğim biri olmak zorunda. Çünkü yardıma ihtiyacım var. Tek başına gerçekten bu işler çok zor.

Gaziantep Nizip Dullar Tanışma Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

Gaziantep dul sevgili arıyorum, dul bayanlarla mesajlaşma ve tanışma, resimli fotoğraflı kız ilanları, bayan arkadaş arama ve bulma, koca arayan, eş arayan kadınlar gibi farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde istediğiniz, aradığınız ilişki tarzına kavuşabilirsiniz. Sitemiz biliyorsunuz ki hem evlilik hem de arkadaşlık sitesi olarak hizmet veren bir sitedir. Gerçekten kaliteli ve güncel arkadaşlık ve evlilik ilanları sitesi arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde gerek evlenmek isteyen gerekse sevgili arayan çok fazla sayıda insan bulunuyor.

Burada önemli olan tek şey sizin gerçekten ne tarz bir sevgili, ne tarz bir hayat arkadaşı aradığınızdır. Sonuçta bazı insanlar evlenmek isterlerken bazıları ise evlenmeyi düşünmüyorlar. Bu olay tamamen kişinin kendi kişisel tercihidir. Bu nedenle siz gerçekten ne istediğinize karar vermek zorundasınız. Böylelikle sitemizin ana sayfasında kendinize uygun, aynı sizin gibi düşünen bayanların ilanlarının bulunduğu kategorilere giriş yapabilirsiniz. Sonuçta düşüncelerinizin ve hayallerinizin birbirinin aynısı ya da birbirine yakın olması gerekiyor.

Eğer ikinizde zit kutuplardaysanız, birbirinizle aynı hayali, aynı kafa yapısını ve aynı düşünceyi paylaşmıyorsanız işiniz çok zor diyebiliriz. Sonuçta aynı hayatı paylaşacağınız bir hayat arkadaşı arıyorsunuz. Tabii ki gelip geçici ilişkiler için bu durum geçerli değildir. Ancak eğer kalıcı bir sevgili arıyorsanız, uzun süre boyunca aynı kişiyle beraber olmak, onu çok iyi bir şekilde tanımak, birbirinizle güzel zaman geçirmek gibi hayalleriniz varsa o zaman kendinize, kriterlerinize, kafa yapınıza uygun olan kişiyi bulmalısınız.

Gaziantep Islahiye Tesettürlü, Kapalı Bayan, Kız Whatsapp Tanışma ve Evlilik Grupları ve Telefon Numaraları

Gaziantep türbanlı sevgili arıyorum, türbanlı, tesettürlü bayanlarla arkadaşlık, kapalı, eş arayan, erkek arkadaş arayan, evlenmek isteyen kadınlar gibi türbanlı bayan arkadaş kategorimizde bulunuyor sevgili arkadaşlar. Sizlerde isterseniz tabii ki bu kadın arkadaşlarımıza da iletişime geçebilirsiniz. Sonuçta herkes birbirinden farklı yaşam tarzına sahiptir. Bu nedenle de Sitemizde gerek kapalı giyinen, gerek rahat giyinen her türlü kadın arkadaşı bulabiliyorsunuz. Sizlerde gerçekten daha fazla geç kalmadan hayatınıza, kendinize uygun birini almalısınız diye düşünüyorum.

Çünkü gerçekten bu hayat yalnız başına çekilmiyor arkadaşlar. Sürekli olarak bir hayat mücadelesi, sürekli olarak bir çaba içerisindeyiz. Bu çabamızın içerisinde bir de kendimize düzgün, Güzel bir hayat arkadaşı bulursak demeyin keyfimize diyebilirim. Bizler duygusal canlılarız. Bu nedenle de ihtiyacımız olan tabii ki de kendimize uygun bir sevgilidir, duygularımızı paylaşabileceğimiz, birbirimizi anlayabileceğimiz, değer verebileceğimiz ve değer görebileceğimiz bir ilişki arayış içerisinde oluyoruz. Doğru insanı bulana kadar da bu arayışımız hiç bitmiyor.

Günümüz teknolojisi, internet sayesinde kendinize uygun olan kişiyi bulma olasılığınız da oldukça artmış durumda. Bu avantajdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Sitemiz tamamen ücretsiz bir site olduğu için de içiniz rahat olabilir. Bizi kesinlikle diğer dolandırıcı, sahte arkadaşlık ve evlilik siteleri ile karıştırmayın.

Gaziantep Nizip Emekli Zengin Ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma

Gerçekten Kendinizi Bir ilişkiye hazır hissediyorsanız sitemizde arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Ancak eğer buna hazır hissetmiyorsanız, Bu konuda tereddütleriniz varsa kesinlikle sitemizde kimseyle konuşmayın. Çünkü Sitemize giren insanlar gerçekten uzun zamandır yalnızlık çekiyor oluyorlar. Bu nedenle de bir an önce kendilerine uygun bir sevgili bulmak istiyorlar. Doğal olarakta kendileri genellikle duygusal boşlukta oluyorlar. Hal böyle olunca da sizler kendinizi hazır hissetmeden bir ilişkiye başladığını zaman bu insanların kalpleri kırılabiliyor.

Sonuçta kendinizi hazır hissetmiyorsanız bir ilişkiyi yürütmenizde oldukça zor bir olasılık. Çünkü her ilişki yürütmek gerçekten hiç kolay değil sevgili arkadaşlar. Bu nedenle yapmanız gereken şey gerçekten kendinizden emin olmak ve ondan sonra bayan arkadaşlarımızla ya da erkek arkadaşlarımızla iletişime geçmek. Bu şekilde herkes daha mutlu olur. Sonuçta herkesin zamanı kıymetlidir. Kimsenin zamanından çalmaya, kimsenin duyguları ile oynamaya hakkınız yok. Bizler de gerçekten kaliteli bir siteyiz. Bu nedenle de kimsenin kimseyi üzmesine ya da kandırmasını istemiyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*