Hakkari Bayan Arkadaş

Hakkari Olgun, Güzel, Türbanlı, Kapalı Zengin ve Yaşlı Bayan Arkadaşlarla Tanışma Sitesi
Hakkari Olgun, Güzel, Türbanlı, Kapalı Zengin ve Yaşlı Bayan Arkadaşlarla Tanışma Sitesi

Türkiye’nin tüm bölgelerinden kendinize uygun bir sevgili bulabileceğiniz gibi aynı zamanda doğu illerinden de bulabilirsiniz. Bu site doğu, batı, iç anadolu, karadeniz bölgesi demeden her türlü bölgemizden ilan alan bir sitedir. Bu nedenle herkes tarafından sevilen, memnun kalınan ve aynı zamanda da herkesin aradığı kriterlere sahip birini bulma şansı olan bir siteyiz. Sitemiz gerçekten amacına uygun bir şekilde açılmış bir sitedir. Tek hedefimiz isteyen herkesin kendine uygun bir sevgili ya da kız arkadaş bulması.

Sürekli olarak da sitemizde ilgilendiğimiz için güncellenen, kaliteli bir siteyiz. Ayrıca Sitemiz ile alakalı herhangi bir probleminiz, şikayetiniz ya da öneriniz olduğu zaman bizlere mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz tüm mailler benim tarafımdan okunuyor arkadaşlar. Bazen çok yoğun olduğum zaman tabii ki bir çoğunuz da cevap veremiyor olabilirim. Ancak genel olarak elimden geldiğince sizlere geri dönüş yapmaya çalışıyorum.

♥️ BEGÜM

Merhaba. Ben 19 yaşında hakkari’de yaşıyorum. Evlenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Kesinlikle niyetim evlilik yönünde. Begüm ismi benim göbek adım. İlk ismimi vermeye korkuyorum. Bu ismimi buradan pek fazla kimse bilmediği için rahatlıkla verebiliyorum. İnsanlar öncelikle mail üzerinden görüşmek, konuşmak istiyorum. Sonrasında gerekirse kendim ve ailem hakkında daha çok detay verebilirim. Böylelikle ilişkimizi daha çok ilerletebiliriz. Kendim hakkında burada pek fazla bilgi vermeyecem. Herhangi birinin beni tanımasını kesinlikle istemiyorum. Bunu anlayışla karşılarsanız ilanıma yayınlar mısınız? Teşekkür ederim.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*