Hakkari Dul Bayanlar

Hakkari Dul Bayan arama, Bulma, Zengin, Evlenmiş Boşanmış Dullar Sitesi
Hakkari Dul Bayan arama, Bulma, Zengin, Evlenmiş Boşanmış Dullar Sitesi

Günümüzde boşanma olayları çok daha fazla olsada Doğu bölgelerimizde bu sayı Batı’ya nazaran, büyük şehirlere nazaran tabii ki daha azdır. Çünkü eğer Hakkari gibi bir doğu ili ndeyseniz burada boşanma olaylarının çok fazla olmadığını bilirsiniz. İnsanlar kesinlikle bir bileni boşanma konusunda kendi aralarında karar alamazlar. Bu durumda aile büyüklerinin sözü de çok önemlidir. Bundan dolayı da ikili ilişkilerinizde her zaman için aile büyüklerinin sözü geçer.

Sonuç olarak da insanlar öyle kolay kolay kadın boşamaz. Çünkü kadınlar burada namus olarak görüyorlar. Batı şehirlerimizde bu durum biraz daha esnek bir hale gelmiştir. Ancak doğu illerimizde bu durum aynen devam etmekte. Bu nedenle çok fazla sayıda dul bayanları bulamazsınız. Ancak şöyle bir durum var ki örneğin İstanbul’da yaşayan ya da Ankara’da yaşayan Hakkarili dul bayanları çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Hakkari’de bir kadının dul kalması daha kar gibi bir yerde tek başına yaşaması kesinlikle ters karşılanır. Bundan dolayı da orada yaşayan dul bayanları bulmanız mümkün değil. Zaten bizim sitemize de böyle bir ilan gelmiyor. Ancak hakkariden sevgili arayan, aslen Hakkarili olan bir çok tu bayan arkadaşımız bulunuyor.

Hakkari Türbanlı-Kapalı ve Olgun Dullar Sitesi

Hakkari dul bayan arkadaş arama, bulma, Ücretsiz ve Üyeliksiz Dullar sitesi, evlenmek isteyen, erkek arayan zengin ve yaşlı dul kadınlar başta olmak üzere Bir çok kategoride arama yapabiliyorsunuz. Eğer gerçekten en kısa zamanda hayatınızda güzel, olgun evlenmiş boşanmış bir bayan arkadaş almak istiyorsanız, hayatınıza onunla birlikte devam etmek istiyorsanız kesinlikle yapmanız gereken şey sitemizindu bayan arkadaş ilanları incelemek olacaktır.

Sitemizde dul kadınlar ile alakalı olarak açmış olduğumuz bir çok ilan sayfası bulunuyor. Çünkü evlenmiş boşanmış kadınların bir kısmı tekrardan evlenmeyi düşünürken bir kısmı yalnızca İslami evlilik gerçekleştirmek istiyor diğer kısmı ise yalnızca sevgili olabileceği, manevi olarak, duygusal olarak kendini tamamlayacak bir erkek arkadaş arayış içerisinde oluyor. Çünkü bazı kadınların başından o kadar kötü evlilik tecrübe geçmiş ki tekrardan evlenmeye cesaret edemiyorlar. Onların gerçek hikayelerini dinlediğiniz zaman da gerçekten hak verirsiniz.

Hakkari Zengin ve Yaşlı Dul Kadınlarla Tanışma

Zengin ve yaşlı kadınların neredeyse hepsi evlenmiş boşanmış, dul kalmışlardır. Bazılarının eşi vefat etmişken bazıları ise çok eski zamanlarda kocalarından boşanmış oluyorlar. Bundan dolayı da kendilerini yalnızlığa sürüklemiş oluyorlar. Ancak yaş ilerledikçe gerçekten kendilerini yalnız hissetmeye başladıktan sonra sevgili olabilecekleri, gerçekten arkadaş olabilecekleri birilerini arıyorlar. Bunun içinde çevrelerinden bulamazlarsa bizler gibi internet sitelerine, arkadaşlık ve evlilik sitelerini tercih ediyorlar. Çünkü burada o kadar fazla seçenek var ki istedikleri tarzda birini bulma olasılıkları çok daha fazla yüksek oluyor.

Herkes bir şekilde anlaşabileceğimi birini bulmak istersin. Ama öyle ama böyle. Hepimiz istiyoruz ki %100 olarak anlaştığımız biri olsun. Ancak böyle bir şey tabii ki mümkün değil. Sonuçta kendi öz kardeşlerimizle bile bir noktadan sonra iyi anlaşa mamaya başlıyoruz. Sizin sevgili olacağınız ya da hayatınızı birleştirip evleneceğiniz insan bambaşka biri oluyor. Dolayısıyla da %100 anlaşmayı beklemeyin. Bu tarz ikili ilişkilerde empati yaparak, karşılıklı birbirinize karşı anlayışlı olarak ilişkinin üstesinden gelebilirsiniz.

♥️ ZEHRA

Merhaba. 34 yaşındayım. Bir çocuk annesiyim. Kızımla birlikte Mersin’de yaşıyorum. Evlendiğim zaman İstanbul’a yerleşmiştim. Ancak sonrasında mersindeki teyzem bana iş buldu. Kızımıda alıp oraya yerleştim. Burada güzel bir hayatım var. Her şeyim yerine oturdu. Ailemin yanına dönemedim. Boşanmamı istemediler.

Defalarca aldatıldım, şiddet gördüm. Sadece benim değil aynı zamanda kızımın da pskolojisi bozulmaya başladı. En sonunda sırf kızım için dayanamayıp aileme boşunacağımı söyledim ve kendilerini sözünü dinlemediğimi bildirdim. Sonucunda ise bizim kapımıza gelme diye bir yanıt aldım. O gün bugündür bir daha hiç biriyle ne görüştüm ne de konuştum. Ben artık hayatıma bir sevgili almak istiyorum. Çünkü gerçekten kendimi yalnız hissediyorum.

Burada sağ olsun teyzem bana çok destek oluyoruz. Ancak yine de hayatıma bir erkek gerekiyor. Sonuçta bir kadın olarak & Çocuklu bir kadın olarak gerçekten bana sahip çıkacak, derdime ortak olacak, benimle ilgilenecek birine ihtiyacım var. Kesinlikle maddi olarak hiçbir ihtiyacım yok. Burada dayalı döşeli bir evim, sıcak bir Yuvam var. Bu yuvaya eşlik edecek birini arıyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*