Hakkari Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar

Hakkari ilimizde evlenmek isteyen, koca arayan, eşi arayan o kadar çok bayan arkadaşımız var ki hepsinin ilanla tek seferde paylaşamıyorum. Çünkü Hakkari gibi doğu illerimizde bayanlar belirli bir yaşa geldikleri zaman bir an önce evlendirmek istiyorlar. Bunun yanı sıra kendi ailesinin bulduğu kişiyle ya da uzaktan akrabası ile evlenmek istemeyen bayanlarımız, genç kızlarımız ise bizlerle iletişime geçip bu siteden kendi kocalarını kendileri seçmek istiyorlar.

Dolayısıyla da sürekli olarak Sitemize ilan geliyoruz. Eğer sizde gerçekten hakkariden kendinize bir kız arkadaş almak istiyorsanız, bir eş almak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Bizlere mesaj gönderen kızlarımız gerçekten hepsi birbirinden tatlı, birbirinden sevimli kızlar. Hepsini gerçekten ayrı ayrı çok sevdim. Bundan dolayı da kendilerinin üzülmesini kesinlikle istemiyorum. Zaman içerisinde hepsinin ilanını sizlerle yayımlayacağım.

Hakkari Koca Arayan Türbanlı-Kapalı Kızlar

Hakkari eş arayan güzel, türbanlı, kapalı, olgun kızlar, koca arayan zengin ve yaşlı kadınlar, evlenmek isteyen bayanlarla tanışma siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategoride sitemiz üzerinde arama yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sitemizde erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan bayanlarla da tanışıp kaynaşa bilirsiniz. Bütün bu olayları yapacağınız tek yer ise sayfaların altında bulunan yorum yap, mesaj gönder butonuna tıklamak olacaktır.

Yapacağınız Yorumlarda gerçekten çok düzgün bir şekilde konuşmanız gerekiyor. Sonuçta bayanlara karşı ilk izleniminiz yazmış olduğunuz yorumlar olacak. Bundan dolayı da bayanları etkileyecek cümleler, kelimeler seçmeniz gerekiyor. Bu durum aslında çok zor bir şey değil. Ancak bir çok erkek arkadaşımız bunu nedense beceremiyor. Ben de henüz anlamış değilim.

Hakkari Eş Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayan arkadaş bulma olasılığınız neredeyse yok denecek kadar azdı… Çünkü zengin kadınlar genelde evlenmek istemiyorlar. Biliyorsunuz ki evlendikleri zaman hukuksal olarak üzerindeki her şeyi ikiye bölünmüş oluyoruz. Erkekler tarafından kullanılmaktan gerçekten çok korkuyorlar. Bundan dolayı da yalnızca erkek arkadaş, dost arıyorlar.

Eğer zengin ve yaşlı bayanlarla yaşamak istiyorsanız bu durum gerçekten çok kolay. İstemediğiniz kadar evine yatılı ya da yazısız erkek arayan, sevgili arayan bir çok zengin bir yaşlı bayan arkadaşımız bulunuyor. Bunlarla da yine aynı şekilde yorumlar üzerinden tanışıp arkadaş oluyorsunuz. Sitemizdeki tek işlev zaten yorum yaptı onu. Bunuda güzel bir şekilde kullanmak tamamen size kalmıştır.

♥️ ŞULE

Merhaba. 19 yaşındayım. Ailemle birlikte yaşıyorum. Hakkariden bir erkek arkadaş arıyorum. Benim isteğim tamamen evlilik yönünde. Bunun için de aslında çok fazla vaktim yok diyebilirim. Çünkü sürekli olarak evimize görücüler gelmeye başladı. Ancak ben hiçbirini istemiyorum. Bu durumda babanın pek hoşuna gitmiyor. Daha ne istiyorsun diye sorup duruyor bana.

Ama ben gerçekten evleneceğim kişiyle aramda güzel bir elektriklenme olsun istiyorum. Yani o ilk konuştuğumuz anda kalbiniz Pırpır atmaya başlar, Midenizde kelebekler uçuşur ya. Ben de tam olarak o duyguyu arıyorum aslında. Bu nedenle son çare olarak bu siteye ilan veriyorum. Eğer hakkariden böyle evlenmek isteyen biri varsa benimle konuşturursanız çok sevinirim teşekkür ediyorum burcu hanım.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*