Hatay Erkek Arkadaş Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Dürüst ve Güvenilir ( erkek arkadaş ) Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim leyla. Hatay’da yaşıyorum ve sevgili ( erkek arkadaş ) arıyorum. Gerçekten dürüst ve temiz kalpli birine ihtiyacım var. Çünkü gerçekten insanların bana sürekli olarak yalan söylemesinden, beni kandırmasından bıktım. Ben gerçekten çok iyi niyetli, karşısındaki insana değer veren, sıcakkanlı bir kadınım. Ancak insanlar iyi niyetimi hep suistimal ediyorlar. Gerek maddi gerek Ma’nevi karşındaki insana sürekli olarak yanında olmayı seven biriyim. yeterki karşımdaki insan bana değer versin. En önemlisi bu. Ancak maalesef ki insanlar kıymet bilmiyorlar.

İnsanlar gerçekten gün geçtikçe daha kötü kalpli bir hale geliyorlar. Bu nedenle insanlara yanaşmaya, insanlarla arkadaş olmaya korkar oldum diyebilirim. Ancak bu hayat tek başına, yalnız da çekilmiyor. Bu nedenle dostum olacak bir erkek arkadaş arıyorum. Gerçekten benim gibi insanlardan bıkmış, sıkılmış, karşısındaki kişinin kıymetini bilecek birini istiyorum. Benim gibi canı yanmış olursa daha iyi diye düşünüyorum. Çünkü canı yanmış olan insanlar gerçekten karşıdaki kişinin halinden anlayabiliyorlar. Diğer insanlar kadar acımasız olmaz.

Ben daha önce hiç evlenmedim ancak bir kere nişan attım. Şu anda 33 yaşındayım. Nişan atma sebebim de adam benimle nişanlı iken ben deli gibi çalışıp evlilik için para biriktirirken nişanlım olacak şahsiyet başka bir kadın ile aynı evi paylaşıyormuş. Bu durum gerçekten benim için oldukça üzücü oldu. Ben evimiz için, yuvamız için para biriktirmek için uğraşırken onun parayı başka kadınlarla yemesi gerçekten zoruma gitti. Sonrasında zaten insanlara gerçekten güvenim hiç kalmadı diyebilirim. Bu arada ilişkim de altı senelikti. Yani sizin anlayacağınız bir insanla altı sene ya da on sene bile birlikte olsanız inanın güven olmuyor.

Ben artık insanları Allah’a havale etmeyi öğrendim. Artık kimseye çok fazla sinirlenmıyorum, kendimi yıpratmıyorum diyebilirim. Eskiden gerçekten bu tarz şeylere inanılmaz derecede dert ediniyordum kendime. Ancak sonra baktım ki kimse için sıkıntı yaşamaya, kimse için üzülmeye ya da kendimi yıpratmaya deymez. Bu nedenle kendi kendimi eğittim diyebilirim.Ben gerçekten mutluluğu hak ettiğimi düşünüyorum. Çünkü herkese karşı iyi bir insanım. İçimde hiç kötülük yok. Bu nedenle de gerçekten artık bana iyi gelecek, bana değer verecek bir sevgili arıyorum.

Maddi olarak hiçbir problemim yok. Bu nedenle karşımdaki insanın maddi durumunun benim için hiçbir önemi de yok. Eğer gerekirse ben de maddi olarak karşımdaki kişiye destek olabilirim. hem ailemden dolayı hem de kendi işlerimden dolayı maddi durumum gayet iyi diyebilirim. Ben gerçekten paraya hiçbir şekilde önem vermiyorum. Para gerçekten gelip geçici oluyor. Ancak hayat arkadaşı kalıcı oluyor.

Hatay Dost ve Arkadaş  Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar Whatsapp Grupları ve Telefon Numaraları

Hatay emekli zengin ve yaşlı bayanlarla sohbet ve arkadaş olma siteleri, olgun, dost arayan, erkek arkadaş arayan, emekli zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum, evlenmek isteyen, koca arayan emekli zengin dullar Sitesi başta olmak üzere farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Eminim ki sizlerde artık yalnızlıktan sıkıldınız ve kendinize uygun bir sevgili arayış içerisindesiniz. Biliyorsunuz ki www.seslihayat.com tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

Bu nedenle içiniz rahat olabilir arkadaşlar. Bir çok insan daha öncesinde Bir çok farklı arkadaşlık ve evlilik sitesine denemiş oluyor. Ancak bu sitelerden canı yanmış oluyor. Çünkü diğer arkadaşlık ve evlilik siteleri genel olarak sizlerden iyi olmanızı talep ediyor. Bunun içinde tabii ki belirli bir ücret ödemeniz isteniyor. İnsanlar da bu kişilere güvenerek üye oluyorlar. Ancak sonrasında bakıyorlar ki ortada ne bir kadın arkadaş var ne bir sevgili bulma olayı var. Bunun sonucunda da arkadaşlık ve evlilik sitelerine karşı inanılmaz derecede bir güvensizlik söz konusu oluyor. Ancak bizim sitemiz tamamen ücretsiz bir site olduğundan dolayı içiniz rahat olabilir.

Hatay Emekli Zengin ve Yaşlı Kadınların Wp Feysbuk Vb.İletişim Numaraları ve Profilleri

Hatayda Sevgili arayan, erkek arkadaş arayan bayanların, kadınların cep telefon ve WhatsApp numaralarını bir an önce almak istediğinizi tahmin edebiliyorum arkadaşlar. Ancak biliyorsunuz ki kadınlar bu tarz konularda biraz daha ağırdan almayı tercih ediyorlar. Bu sebeple de sizinle hemen cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşmayacaklardır. Yapmanız gereken şey kendinizi karşınızdaki insanı tanıtmak ve karşınızdaki kişiyi etkilemek olacaktır. Gerisi zaten kendiliğinden gelir. Eğer aranızda bir elektriklenme olmaz ise zaten hiçbir şansınız kalmaz.

Kadın arkadaşlarımızın erkeklere karşı pek fazla güvenleri yok diyebilirim. Bu nedenle de ilişkilerine daha ağırdan almayı tercih ediyorlar. İnsanlar gerçekten de daha doğrusu erkekler gönül işleri konusunda ya da hoşlandıkları, etkilendikleri birini bulduklarında oldukça acele ediyorlar. bir an önce sevgili olmak, işi ciddiye bindirmek istiyorlar. Kadın arkadaşlarımız ise tam tersi biraz daha nazlı oluyorlar. Ancak şöyle bir gerçek var ki ilişkilerinizi ne kadar çok yavaştan alırsanız birbirinizi iyi bir şekilde tanıma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. Böylelikle hem ilişkinizden hem de karşınızdaki insandan tam olarak emin olabilirsiniz.

Hatay Sevgili Arayan Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Günümüzde İnsanları tanımak gerçekten çok zor bir hale geldi. Bazen beş senelik, on senelik karşımızdaki insanı bile tanıyamıyor olabiliyoruz. Bu tarz durumlarda tabii ki bizleri hayal kırıklığına uğratıyor ve evdeki hesap çarşıya uyumadı diye bir durum ortaya çıkıyor. Hal böyle olunca da insanların, insanlara karşı güvenleri inanılmaz derecede kırılıyor. Aslında karşımızdaki insanlara karşı açık ve net olursak böyle problemler yaşamayız. Nedense ilk tanıştığımız zaman kendimizi olduğumuzdan daha farklı göstermeyi tercih ediyoruz.

Aslında şöyle bir olay var ki karşınızdaki insan gerçek yüzünüzü bilmediği zaman ilişkinizle alakalı tam olarak emin olamazsınız. Birbirinizi iyi tanırsanız, karşınızdaki insan sizi tam olarak tanıyabilirse ancak o zaman sizi gerçekten sevip sevmediğini anlayabilirsiniz. Bu nedenle ilişkiye başlayacağınız kişilere karşı dürüst olmayı tercih ederseniz emin olun ki çok büyük avantaja sahip olursunuz arkadaşlar. Umuyorum en kısa zamanda hayallerinize uygun ve kriterlerinize uygun birine sahip olabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*