Isparta Koca Arayan Bayanlar-Eş Arayan Kızlar

Isparta Koca Arayan, Eş Arayan Güzel Olgun Türbanlı Açık KApalı Kadınlarla Tanışma

Evet sevgili arkadaşlars geldik Ispartadan koca arayan, eşi arayan bayan arkadaşlarımıza. Bu sayfada yayınlayacakmız ilanlar, bu sayfaya girecek olan bayan arkadaşlarımız tabii ki de başlığımız dan da anlayabileceğiniz gibi evlenmek isteyen bayanlar olacak. Bazı kadınlar için evlenmek tam bir takıntı haline gelmiş diyebilirim. Özellikle de yaşı birazcık geçmiş, 25 li yaşlarında olan bayan arkadaşlarımız bir an önce evlenmek için acele ediyorlar.

Kendileriyle uzun uzun konuşma fırsatı bulduğundan dolayı da çevre baskısından dolayı bir an önce evlenmek istediklerini söylüyorlar. Çünkü kadınlar belirli bir yaşa geldiği zaman etraflarında sürekli olarak ne zaman evleneceksin? Ciddi düşündüğün kimse yok mu? Gibi SORULARla karşılaşıyorlar. Bayan arkadaşlarımız bu durumdan da gerçekten sıkılıyorlar. Bu konuda da kendilerini hak veriyorum. Toplum baskısı gerçekten çekilmesi çok zor, kaldırması çok zor bir olaydır.

Isparta Koca Arayan Türbanlı-Kapalı Olgun Kadınlar Sitesi

Isparta koca arayan genç, güzel, bakımlı kızlar, eş arayan evlenmiş boşanmış, dul, açık, zengin ve yaşlı kadınlar gibi aramalarınızda bu site üzerinde yapıyorsunuz. Aradığınız her türlü çeşit bayan arkadaşı bu site içerisinde bulma ihtimaliniz tabii ki çok yüksektir. Çünkü sitemizin kitlesi her geçen gün daha da artıyor. Bu sayede de insanlar aradıkları, hayal ettikleri ilişkiye, kadına, erkeğe çok hızlı bir şekilde kavuşabiliyorlar.

Ancak tabii ki biliyorsunuz ki bu tarz işlerin sizin kısmetinizle de bir bağlantısı bulunuyor. Bunun yanı sıra bu tarz konularda aceleci davrandığını zaman sonuçları hiç iyi olmuyor. Bundan dolayı da biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Eğer çok şanslı bir insansınız eminim ki belki bir belki iki hafta içerisinde kendinize uygun bir sevgili bulabilirsiniz. Ancak şöyle bir durum daha var ki bazı arkadaşlarımız beş aydır burada olmalarına rağmen hala kendilerine uygun birini bulamamışlar. Tabii ki bu tarz durumlarda yaşanabiliyor.

Isparta Eş Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Sohbet

Ispartada zengin bayan arkadaş, zengin ve yaşlı sevgili arıyorsanız da sitemiz üzerinde bu aramayı tabii ki de yapabiliyorsunuz. Ancak zengin bayanlarla konuşmak, onları evliliğe ikna etmek hiç kolay değil. Bu tarz bayan arkadaşlarımız çok fazla paraları olduğundan dolayı evlilik konusunda çok çekingen yaklaşa biliyorlar. Bundan dolayı da bir çok zengin ve yaşlı bayan arkadaşımız evlenmek yerine erkek arkadaş aramayı, sevgili aramayı tercih ediyor.

Çünkü biliyorsunuz ki evlilik artık eskiden olduğu kadar saf ve temiz bir olay değil. İnsanlar artık çıkar amaçlı evlilikler gerçekleştirdiği için kadın arkadaşlarımız da doğal olarak erkeklere güvenemiyorlar. Bu konuda herkese hak veriyoruz aslında. Çünkü evlenen ya da boşanan insanlara baktığınız zaman gerçekten çok büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Bir de insanlarda artık evlendik olay bitti kafası oluşuyor. Halbuki öyle değil. İnsanlar birbirlerinin kıymetini bilmiyorlar. Bundan dolayı da herkes tereddüt etmekte haklı.

♥️ NURDAN

Merhaba. 29 yaşında türbanlı bir bayanım. İsparta’da tek başıma yaşıyorum. Buraya yaklaşık dört sene önce iş için geldim. Üniversiteden mezun olur olmaz kendime bir iş buldum. Ben kendi ayaklarının üzerinde durmasını seven bir kadınım. Bundan dolayı da hemen iş bulma olayına giriştim. Sonrasında ise şirket ve çok iyi yerlere geldim. Bundan dolayı da kendileri beni Ispartaya gönderdiler. Bekar bir kadın olduğum için de herhangi bir şehir değişikliği benim için bir problem teşkil etmiyordu.

Bunun yanı sıra genç ve heyecanlıydım. Kariyer yapma derdine düşmüştüm. Bundan dolayı da işinde ciddi anlamda başarılar elde ettim. Ancak artık hem işim yerine oturdu hemde hayatının düzenli bir şekilde gidiyoruz. Bundan dolayı da ben de artık kendime bir sevgili bulmak istiyorum. Tabii ki de ciddi düşünebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Sonuçta benimde artık evlenmem gerekiyor. Daha fazla geç kalmak istemiyorum. Zaten birini tanımanız, ona alışmanız uzun bir süreç istiyoruz. Sonrasında hadi çocuk yapalım falan dersek o iş zaten bayabi gecikiyormuş. Bu yüzden bir an önce uzun süreli ve ciddi düşünen bir erkek arkadaş bulursanız sevinirim.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*